Simple Virtual Tour - en to hu_HU translation catalogue (1586 entries)

en: (filtered from %s total entries)
hu_HU: (szűrve a %s tételekből)

en: - expires in %s days
hu_HU: - két nap %s jár le

en: -1 to -10 speed clockwise, 1 to 10 speed counterclockwise
hu_HU: -1-től -10-ig az óramutató járásával megegyező irányban, 1-10 sebesség az óramutató járásával ellentétes irányban

en: 0 to disable autorotate, -1 to -10 speed clockwise, 1 to 10 speed counterclockwise
hu_HU: 0 letiltani autorotate, -1-10 sebesség az óramutató járásával megegyező irányban, 1-10 sebesség az óramutató járásával ellentétes irányban

en: 1. Open tour in a new window
hu_HU: 1. Nyissa meg a bemutatót új ablakban

en: 10 to 100: lower values means faster loading (poor quality), higher value means slow loading (high quality). 100 to disable compression.
hu_HU: 10–100: az alacsonyabb értékek gyorsabb terhelést (rossz minőséget), a magasabb érték lassú terhelést (kiváló minőséget) jelent. 100 a tömörítés letiltáshoz.

en: 16:9 Flat Image
hu_HU: 16:9 Lapos kép

en: 180 Horizontal Panorama
hu_HU: 180 Vízszintes panoráma

en: 2. Click the button Open screencast app
hu_HU: 2. Kattintson a Képernyőközvetítő alkalmazás megnyitása gombra

en: 3. Record your screen by selecting the open window
hu_HU: 3. Rögzítse a képernyőt a megnyitott ablak kiválasztásával

en: 360 Horizontal Panorama
hu_HU: 360 Vízszintes panoráma

en: 360 VIDEO TOUR
hu_HU: 360-OS VIDEÓTÚR

en: 360 Video
hu_HU: 360 fokos videó

en: 360 Video Tour
hu_HU: 360 fokos videóbemutató

en: 3D VIEW
hu_HU: 3D NÉZET

en: 3D View
hu_HU: 3D nézet

en: 3d Transform
hu_HU: 3d Átalakítás

en: 3d model can be rotated
hu_HU: 3D-s modell forgatható

en: 4. Upload the recorded video
hu_HU: 4. Töltse fel a rögzített videót

en: 4:3 Flat Image
hu_HU: 04:3 Lapos kép

en: A Tour is created
hu_HU: Létrejön egy körút

en: A new user is registered
hu_HU: Új felhasználó regisztrálva van

en: A not fully equirectangular and 360 degree image was detected. Please adjust the position settings for correct viewing.
hu_HU: Egy nem teljesen egyenlő és 360 fokos képet észleltek. Kérjük, módosítsa a pozícióbeállításokat a helyes megtekintéshez.

en: ACTIVATE
hu_HU: AKTÍVÁL

en: ADD / SAVE features are disabled.
hu_HU: A HOZZÁADÁS/MENTÉS funkciók le vannak tiltva.

en: ADD / UPDATE
hu_HU: HOZZÁADÁS / FRISSÍTÉS

en: ADD ACTION
hu_HU: MŰVELET HOZZÁADÁSA

en: ADD MARKER
hu_HU: JELÖLŐ HOZZÁADÁSA

en: ADD PLAN
hu_HU: TERV HOZZÁADÁSA

en: ADD POI
hu_HU: POI HOZZÁADÁSA

en: ADD ROOM
hu_HU: HELY HOZZÁADÁSA

en: ADD THIS MARKER
hu_HU: HOZZÁADJA EZT A JELÖLŐT

en: ADD TO CART
hu_HU: Kosárba rakom

en: ADD USER
hu_HU: FELHASZNÁLÓ HOZZÁADÁSA

en: ADMINISTRATOR
hu_HU: Rendszergazda

en: ADVERTISEMENTS
hu_HU: HIRDETÉSEK

en: API Sample Code
hu_HU: API mintakód

en: APPLY BLUR
hu_HU: ÉLETLENÍTÉS ALKALMAZÁSA

en: APPLY PRESET
hu_HU: Beállításkészlet alkalmazása

en: APPLY STYLE TO ALL
hu_HU: A STÍLUS ALKALMAZÁSA MINDENKRE

en: AUTO SAVE
hu_HU: AUTOMATIKUS MENTÉS

en: Accepted only 360 degree videos in MP4 format.
hu_HU: Elfogadott csak 360 fokos videók MP4 formátumban.

en: Accepted only images in JPG/PNG format.
hu_HU: Csak JPG/PNG formátumú képeket fogadunk el.

en: Accepted only lottie file in Json format.
hu_HU: Csak Json formátumú lottie fájl fogadható el.

en: Account
hu_HU: Fiók

en: Action
hu_HU: Művelet

en: Action required
hu_HU: Szükséges művelet

en: Actions
hu_HU: Műveletek

en: Activated
hu_HU: Aktiválva

en: Activation mail - Body
hu_HU: Aktiváló e-mail - Body

en: Activation mail - Subject
hu_HU: Aktiváló e-mail - Tárgy

en: Active
hu_HU: Aktív

en: Active (expiring)
hu_HU: Aktív (lejáró)

en: Active until
hu_HU: Aktív, amíg

en: Actual payment method:
hu_HU: Tényleges fizetési mód:

en: Actual plan
hu_HU: Tényleges terv

en: Add
hu_HU: Hozzáadás

en: Add Category
hu_HU: Kategória hozzáadása

en: Add Marker
hu_HU: Jelölő hozzáadása

en: Add New Preset
hu_HU: Új készlet hozzáadása

en: Add POI
hu_HU: ÉP hozzáadása

en: Add Room
hu_HU: Szoba hozzáadása

en: Add all the currencies in the section <b>SUPPORTED CURRENCIES</b>
hu_HU: Adja hozzá az összes pénznemet a <b>TÁMOGATOTT PÉNZTÁK részben</b>

en: Add new preset
hu_HU: Új készlet hozzáadása

en: Add your domain <b>%s</b> in the <b>Domain</b> field of the section <b>DEFAULT WEBSITE DOMAIN</b>
hu_HU: Adja hozzá domainjét ( <b>%s</b> ) az <b>ALAPÉRTELMEZETT WEBHELYDOMAIN</b> szakasz <b>Domain mezőjébe</b>

en: Address
hu_HU: Cím

en: Administrator
hu_HU: Adminisztrátor

en: Advertisements
hu_HU: Hirdetések

en: All
hu_HU: Összes

en: All Categories
hu_HU: Összes kategória

en: All Users
hu_HU: Összes felhasználó

en: All requirements are met.
hu_HU: Minden követelmény teljesül.

en: Allow Pitch
hu_HU: Szurok engedélyezéséhez

en: Allow Zoom
hu_HU: Nagyítás engedélyezése

en: Already have an account? Login!
hu_HU: Már van számlája? Logika!

en: Alternatively, try to fix with these presets:
hu_HU: Alternatív megoldásként próbálja meg kijavítani ezeket a készleteket:

en: Altitude
hu_HU: Magasság

en: An account linked to the email %s was not found, do you want to register a new one?
hu_HU: Az e-mailhez %s nem található fiók, regisztrál egy újat?

en: An error has occured.
hu_HU: Hiba történt.

en: An error has occurred, please try again later
hu_HU: Hiba történt. Kérem próbálja újra később

en: An error has occurred:
hu_HU: Hiba történt:

en: And finally let's preview the tour you just created. Click on the menu item <b>Preview</b>
hu_HU: És végül nézzük meg az imént létrehozott körutat. Kattintson az <b>Előnézet menüpontra</b>

en: Animation
hu_HU: Animáció

en: Animation duration (ms)
hu_HU: Animáció időtartama (ms)

en: Annotation
hu_HU: Jegyzet címe

en: Annotation Description
hu_HU: Jegyzet leírása

en: Annotation Title
hu_HU: Jegyzet címe

en: Annotations
hu_HU: Annotációk

en: Application Name
hu_HU: Alkalmazás neve

en: Apply
hu_HU: Alkalmaz

en: Apply Preset
hu_HU: Beállításkészlet alkalmazása

en: Apply Preset to all Rooms
hu_HU: Előre beállított alkalmazás minden szobára

en: Apply Preset to this Room
hu_HU: Előre beállított alkalmazás erre a szobára

en: Apply to all
hu_HU: Alkalmazás mindenre

en: Arabic
hu_HU: Arab

en: Are you sure you want to apply the preset?
hu_HU: Biztosan alkalmazza az előre beállított értéket?

en: Are you sure you want to apply these settings to all existing POIs by overwriting them?
hu_HU: Biztosan alkalmazza ezeket a beállításokat az összes meglévő ÉP-ban felülírva?

en: Are you sure you want to apply these settings to all existing markers by overwriting them?
hu_HU: Biztosan alkalmazza ezeket a beállításokat az összes meglévő jelölőre felülírva?

en: Are you sure you want to apply this preset to all the rooms of this Virtual Tour?
hu_HU: Biztosan alkalmazza ezt a készletet a virtuális túra összes szobájára?

en: Are you sure you want to cancel this upload?
hu_HU: Biztos benne, hogy megszakítja a feltöltést?

en: Are you sure you want to cancel your current subscription?
hu_HU: Biztosan lemondja jelenlegi előfizetését?

en: Are you sure you want to change your subscription?
hu_HU: Biztosan megváltoztatja az előfizetését?

en: Are you sure you want to create a tour containing sample data?
hu_HU: Biztos benne, hogy mintaadatokat tartalmazó túrát szeretne létrehozni?

en: Are you sure you want to delete the advertisement?
hu_HU: Biztos, hogy törölni szeretné a hirdetést?

en: Are you sure you want to delete the entire map and all the points?
hu_HU: Biztosan törli a teljes térképet és az összes pontot?

en: Are you sure you want to delete the entire virtual tour, included rooms, markers, pois and map?
hu_HU: Biztosan törli a teljes virtuális túrát, beleértve a szobákat, jelölőket, tartást és térképet?

en: Are you sure you want to delete the map point?
hu_HU: Biztosan törli a térképpontot?

en: Are you sure you want to delete the marker?
hu_HU: Biztosan törli a jelölőt?

en: Are you sure you want to delete the poi?
hu_HU: Biztosan törli a poi-t?

en: Are you sure you want to delete the preset?
hu_HU: Biztosan törli az előre beállított értéket?

en: Are you sure you want to delete the product?
hu_HU: Biztosan törli a terméket?

en: Are you sure you want to delete the room?
hu_HU: Biztosan törli a szobát?

en: Are you sure you want to delete the showcase?
hu_HU: Biztosan törli a bemutatót?

en: Are you sure you want to delete the user?
hu_HU: Biztosan törli a felhasználót?

en: Are you sure you want to delete this category?
hu_HU: Biztosan törli ezt a kategóriát?

en: Are you sure you want to delete?
hu_HU: Biztos, hogy törölni akarod?

en: Are you sure you want to download the virtual tour?
hu_HU: Biztos, hogy szeretné letölteni a virtuális túra?

en: Are you sure you want to duplicate the entire virtual tour?
hu_HU: Biztosan megkettőzi a teljes virtuális túrát?

en: Are you sure you want to duplicate the poi?
hu_HU: Biztos, hogy meg akarod duplikálni a poi-t?

en: Are you sure you want to duplicate the room?
hu_HU: Biztosan lemásolja a szobát?

en: Are you sure you want to end this live session?
hu_HU: Biztosan véget vet ennek az élő munkamenetnek?

en: Are you sure you want to end this live session? The link generated will be invalidated.
hu_HU: Biztosan véget vet ennek az élő munkamenetnek? A létrehozott hivatkozás érvénytelenné válik.

en: Are you sure you want to exit the tour creation wizard?
hu_HU: Biztosan kilép a körutazás-készítő varázslóból?

en: Are you sure you want to reactivate your canceled subscription?
hu_HU: Biztosan újra szeretné aktiválni lemondott előfizetését?

en: Are you sure you want to remove action from room's presentation?
hu_HU: Biztosan eltávolítja a műveletet a szoba bemutatójából?

en: Are you sure you want to remove room and all its actions from presentation?
hu_HU: Biztosan eltávolítja a helyiséget és annak minden műveletét a bemutatóból?

en: Are you sure you want to reset all forms data for this virtual tour?
hu_HU: Biztosan alaphelyzetbe állítja a virtuális bemutató összes űrlapját?

en: Are you sure you want to reset all leads for this virtual tour?
hu_HU: Biztosan visszaállítja az összes érdeklődőt ehhez a virtuális bemutatóhoz?

en: Are you sure you want to reset all statistics for this virtual tour?
hu_HU: Biztosan alaphelyzetbe állítja a virtuális túra összes statisztikáját?

en: Are you sure you want to restore the original image?
hu_HU: Biztosan visszaállítja az eredeti képet?

en: Are you sure you want to save this preset?
hu_HU: Biztosan menti ezt a készletet?

en: Are you sure you want to update the preset?
hu_HU: Biztosan frissíteni szeretné az előre beállított értéket?

en: Are you sure? the contents of this element will be lost!
hu_HU: Biztos vagy benne? ennek az elemnek a tartalma elvész!

en: Arrows Prev/Next
hu_HU: Előző/Következő nyilak

en: Arrows Room's List Slider
hu_HU: Nyilak szoba listája csúszka

en: Assign
hu_HU: Hozzárendelés

en: Assigned Plans
hu_HU: Hozzárendelt tervek

en: Assigned Virtual Tours
hu_HU: Hozzárendelt virtuális túrák

en: Associate a valid e-mail address to this account.
hu_HU: Érvényes e-mail cím társul ehhez a fiókhoz.

en: Attention: all the virtual tours assigned to this user will be deleted!!!
hu_HU: Figyelem: a felhasználóhoz rendelt összes virtuális túra törlődik!!!

en: Audio
hu_HU: Hang

en: Audio embedded
hu_HU: Hang beágyazott

en: Author
hu_HU: Szerző

en: Auto Assign
hu_HU: Automatikus hozzárendelés

en: Auto Close
hu_HU: Automatikus bezárás

en: Auto Open
hu_HU: Automatikus nyitás

en: Auto Rotation
hu_HU: Automatikus elforgatás

en: Auto start
hu_HU: Automatikus indítás

en: AutoRotate inactivity
hu_HU: AutoRotate inaktivitás (ms)

en: AutoRotate speed
hu_HU: Automatikus visszaadási sebesség

en: Autoclose
hu_HU: A szoba listamenüjének automatikus betúza

en: Automatic Presentation
hu_HU: Automatikus bemutató

en: Automatically assigns to new virtual tours
hu_HU: Automatikus hozzárendelés új virtuális túrákhoz

en: Autoplay
hu_HU: Automatikus lejátszás

en: Autoplay (seconds)
hu_HU: Automatikus lejátszás (másodperc)

en: Autoplay Audio
hu_HU: Hang automatikus lejátszása

en: Autorotate Inactivity
hu_HU: Automatikus forgatás inaktivitás

en: Autorotate Speed
hu_HU: Automatikus forgatási sebesség

en: BACK TO ROOM
hu_HU: VISSZA A SZOBÁBA

en: BULK
hu_HU: Tömeges

en: BUY
hu_HU: VÁSÁRLÁS

en: Back
hu_HU: Vissza

en: Back to Dashboard
hu_HU: Vissza a vezérlőpultra

en: Back to Login
hu_HU: Vissza

en: Background
hu_HU: Háttér

en: Background Color
hu_HU: Háttérszín

en: Background Image
hu_HU: Háttérkép

en: Background Music
hu_HU: Háttérzene

en: Background Opacity
hu_HU: Háttér áttetszősége

en: Background Removal
hu_HU: Háttér eltávolítása

en: Background Song Volume
hu_HU: Háttérdalkötet

en: Background Video
hu_HU: Háttér Videó

en: Banner image
hu_HU: Banner kép

en: Be sure to perform a full manual backup of your current files and database before upgrading.
hu_HU: A frissítés előtt győződjön meg róla, hogy teljes körű manuális biztonsági másolatot készít az aktuális fájlokról és az adatbázisról.

en: Blank
hu_HU: Üres

en: Blur
hu_HU: Homályosítás mértéke

en: Border
hu_HU: Szegély

en: Border Color
hu_HU: Szegély színe

en: Bottom
hu_HU: Alul

en: Bottom Left
hu_HU: Bal alul

en: Bottom Right
hu_HU: Jobb alul

en: Bounce
hu_HU: Pattogás

en: Box (Hover)
hu_HU: Doboz (lebegő)

en: Box (click)
hu_HU: Doboz (kattintson)

en: Box Position
hu_HU: Box pozíció

en: Branding
hu_HU: Márkajelzés

en: Brightness
hu_HU: Fényerő

en: Bulk map's create
hu_HU: Tömeges térkép létrehozása

en: Bulk room's create
hu_HU: Tömeges szoba létrehozása

en: Button
hu_HU: Gomb

en: CANCEL
hu_HU: MÉGSEM

en: CATEGORIES
hu_HU: Kategóriák

en: CHANGE
hu_HU: Módosítása

en: CHANGE PASSWORD
hu_HU: JELSZÓ MÓDOSÍTÁSA

en: CHECK
hu_HU: ELLENŐRZÉS

en: CLEAR DRAW
hu_HU: EGYÉRTELMŰ SORSOLÁS

en: CONTENTS
hu_HU: Tartalmát

en: CREATE
hu_HU: Létrehozás

en: CREATE 360 VIDEO
hu_HU: 360°-OS VIDEÓ LÉTREHOZÁSA

en: CREATE NEW MAP
hu_HU: ÚJ TÉRKÉP LÉTREHOZÁSA

en: CREATE NEW ROOM
hu_HU: ÚJ HELYISÉG LÉTREHOZÁSA

en: CSS Class
hu_HU: CSS osztály

en: CUSTOM CSS / JS
hu_HU: EGYÉNI CSS / JS

en: CUSTOMER
hu_HU: Ügyfél

en: Call to Action Link
hu_HU: Cselekvésre ösztönző hivatkozás

en: Callback Url
hu_HU: Visszahívás url-címe

en: Can't upgrade, please enable php zip extension.
hu_HU: Nem lehet frissíteni, kérjük, engedélyezze a php zip kiterjesztést.

en: Cancel
hu_HU: Mégsem

en: Cancel Subscription
hu_HU: Előfizetés törlése

en: Cancel upload
hu_HU: Feltöltés megszakítása

en: Cancelled plan
hu_HU: Törölt terv

en: Cart
hu_HU: Kosár

en: Categories
hu_HU: Kategóriák

en: Category
hu_HU: Kategória

en: Center
hu_HU: Középre

en: Change
hu_HU: Változtatás

en: Change Password
hu_HU: Jelszó megváltoztatása

en: Change Plan
hu_HU: Csomag változtatása

en: Change Subscription
hu_HU: Előfizetés módosítása

en: Change password
hu_HU: Jelszó megváltoztatása

en: Change the view
hu_HU: A nézet módosítása

en: Changed plan
hu_HU: Változott terv

en: Changelog
hu_HU: Változáslista

en: Check Requirements
hu_HU: Követelmények ellenőrzése

en: Check your inbox for the verification code.
hu_HU: Ellenőrizze a beérkezett üzenetek között az ellenőrző kódot.

en: Checkbox
hu_HU: Jelölődoboz

en: Chinese Simplified
hu_HU: kínai (egyszerűsített)

en: Chinese Traditional (Hong Kong)
hu_HU: Kínai hagyományos (Hong Kong)

en: Chinese Traditional (Taiwan)
hu_HU: Kínai hagyományos (Tajvan)

en: Choose
hu_HU: Válassz

en: Choose a Product
hu_HU: Válassz egy terméket

en: Choose a pricing plan
hu_HU: Árképzési terv kivetítása

en: Choose file
hu_HU: Válassz fájlt

en: City
hu_HU: Város

en: Click Anywhere
hu_HU: Kattintson aHová

en: Click here to change your plan
hu_HU: Kattintson ide a terv módosításához

en: Click on <b>Create New Tax</b> a make sure to check <b>Included in price</b>
hu_HU: Kattintson az <b>Új adó létrehozása lehetőségre,</b> és ellenőrizze, hogy jelölje be az <b>Árban foglaltakat</b>

en: Click on button <b>Create</b>
hu_HU: Kattintson a <b>Létrehozás gombra</b>

en: Click on the <b>plus</b> icon
hu_HU: Kattintson a <b>plusz</b> ikonra

en: Click on the image to start drawing the shape of blur
hu_HU: Kattintson a képre az életlenítés alakjának rajzolásának elkezdéséhez

en: Click on the menu item <b>List Tours</b>
hu_HU: Kattintson a <b>List Tours menüpontra</b>

en: Click on the menu item <b>Markers</b>
hu_HU: Kattintson a <b>Jelölők menüpontra</b>

en: Click on the menu item <b>Rooms</b>
hu_HU: Kattintson a <b>Szobák menüpontra</b>

en: Click on the menu item <b>Virtual Tours</b>
hu_HU: Kattintson a <b>Virtuális túrák menüpontra</b>

en: Click the button <b>Add</b> to create the marker
hu_HU: Kattintson a <b>Hozzáadás</b> gombra a jelölő létrehozásához

en: Close
hu_HU: Bezár

en: Collected Data
hu_HU: Összegyűjtött adatok

en: Color
hu_HU: Szín

en: Commands
hu_HU: Parancsok

en: Company
hu_HU: Cég

en: Compass North
hu_HU: Iránytű Észak

en: Compress images quality
hu_HU: Képek minőségének tömörítése

en: Confetti
hu_HU: Konfetti

en: Configure Checkout & Cart
hu_HU: Pénztár és kosár konfigurálása

en: Configure Regional Settings
hu_HU: Konfigurálja a Regionális beállításokat

en: Configure Taxes
hu_HU: Adók konfigurálása

en: Configure your domain
hu_HU: Konfigurálja a domaint

en: Congratulations, your first room has been created, now create the second one
hu_HU: Gratulálunk, az első szobája elkészült, most hozza létre a másodikat

en: Congratulations, your marker has been created
hu_HU: Gratulálunk, a jelölő elkészült

en: Congratulations, your second room has been created, now let's look at how to create a marker to navigate from one to the other
hu_HU: Gratulálunk, a második szobád elkészült, most nézzük meg, hogyan hozhatsz létre jelölőt az egyikből a másikba való navigáláshoz

en: Connect a payment gateway
hu_HU: Fizetési átjáró csatlakoztatása

en: Contact E-Mail
hu_HU: Kapcsolate-mail ez-mail

en: Contact Us
hu_HU: Kapcsolatfelvétel

en: Content
hu_HU: Tartalom

en: Content - Audio MP3 Link or upload Audio MP3
hu_HU: Tartalom - Audio MP3 Link vagy feltöltés Audio MP3

en: Content - Html
hu_HU: Tartalom - Html

en: Content - Image Link
hu_HU: Tartalom - Képhivatkozás

en: Content - Link
hu_HU: Tartalom - Link

en: Content - Link (external)
hu_HU: Tartalom - Link (külső)

en: Content - Link or upload Image
hu_HU: Tartalom - Kép csatolása vagy feltöltése

en: Content - Link or upload Json
hu_HU: Tartalom - Json csatolása vagy feltöltése

en: Content - Mixed
hu_HU: Tartalom - Vegyes

en: Content - Object 3D
hu_HU: Tartalom - Objektum 3D

en: Content - Panorama Image
hu_HU: Tartalom - Panorámakép

en: Content - Product
hu_HU: Tartalom – Termék

en: Content - Text
hu_HU: Tartalom - Szöveg

en: Content - Video 360 MP4
hu_HU: Tartalom - Video 360 MP4

en: Content - Youtube/Vimeo Link or upload Video MP4
hu_HU: Tartalom - Youtube / Vimeo Link vagy feltölteni Video MP4

en: Content Item 1
hu_HU: 1. tartalomelem

en: Content Item 2
hu_HU: 2. tartalomelem

en: Content Item 3
hu_HU: Tartalom 3.

en: Continue
hu_HU: Folytatás

en: Contrast
hu_HU: Kontraszt

en: Controls
hu_HU: Vezérlő

en: Country
hu_HU: Ország

en: Create
hu_HU: Létrehozás

en: Create Account
hu_HU: Fiók létrehozása

en: Create Maps
hu_HU: Térképek létrehozása

en: Create Markers
hu_HU: Jelölők létrehozása

en: Create POIs
hu_HU: POI-k létrehozása

en: Create Rooms
hu_HU: Szobák létrehozása

en: Create an Account
hu_HU: Fiók létrehozása

en: Create an Account!
hu_HU: Hozzon létre egy fiókot!

en: Create an account on
hu_HU: Hozzon létre egy fiókot!

en: Creating Maps
hu_HU: Térképek létrehozása

en: Creating Rooms
hu_HU: Szobák létrehozása

en: Creating a Marker
hu_HU: Marker létrehozása

en: Creating a New Tour
hu_HU: Új körút létrehozása

en: Creating blur effect in progress, please wait ...
hu_HU: Létrehozása elmosódás hatása folyamatban van, kérjük, várjon ...

en: Creating the first Room
hu_HU: Az első szoba létrehozása

en: Creating the second Room
hu_HU: A második szoba létrehozása

en: Cron Job
hu_HU: Cron feladat

en: Currency
hu_HU: Pénznem

en: Current HFOV
hu_HU: Jelenlegi HFOV

en: Current Plan
hu_HU: Jelenlegi csomag

en: Current Subscription
hu_HU: Aktuális előfizetés

en: Current Subscription (Canceled)
hu_HU: Jelenlegi előfizetés (lemondva)

en: Current Version
hu_HU: Jelenlegi verzió

en: Current status
hu_HU: Jelenlegi állapot

en: Custom Backend CSS
hu_HU: Egyéni háttér-CSS

en: Custom Features
hu_HU: Egyéni szolgáltatások

en: Custom HTML
hu_HU: Egyéni HTML

en: Custom HTML Footer
hu_HU: Egyéni HTML lábléc

en: Custom HTML Header
hu_HU: Egyéni HTML-fejléc

en: Custom Icons
hu_HU: Egyéni ikonok

en: Custom Icons Library
hu_HU: Egyéni ikonok könyvtára

en: Custom Showcase CSS
hu_HU: Egyéni kirakat CSS

en: Custom Text
hu_HU: Egyéni szöveg

en: Custom Viewer CSS
hu_HU: Egyéni megjelenítői CSS

en: Custom Viewer JS
hu_HU: Egyéni megjelenítő JS

en: Customer
hu_HU: Vásárló

en: Czech
hu_HU: Cseh

en: DASHBOARD
hu_HU: Műszerfal

en: DEACTIVATE
hu_HU: Kikapcsolása

en: DELETE IMAGE
hu_HU: KÉP TÖRLÉSE

en: DELETE LOGO
hu_HU: EMBLÉMA TÖRLÉSE

en: DELETE VIDEO
hu_HU: VIDEÓ TÖRLÉSE

en: DEMO MODE
hu_HU: DEMO MÓD

en: DOWNLOAD
hu_HU: LETÖLTÉS

en: DRAG TO CHANGE POSITION
hu_HU: HÚZÁS A POZÍCIÓ MEGVÁLTOZTATÁSÁHOZ

en: DUPLICATE
hu_HU: Ismétlődő

en: Dashboard
hu_HU: Vezérlőpult

en: Date
hu_HU: Dátum

en: Date - From
hu_HU: Dátum - Feltől

en: Date - To
hu_HU: Dátum - To

en: Deactivated
hu_HU: Kikapcsolva

en: Default
hu_HU: Alapértelmezett

en: Default Language
hu_HU: Alapértelmezett nyelv

en: Default Markers LookAt
hu_HU: Alapértelmezett Markers LookAt

en: Default Markers Style
hu_HU: Alapértelmezett jelölőstílus

en: Default POIs Style
hu_HU: Alapértelmezett POI-stílus

en: Default Plan
hu_HU: Alapértelmezett terv

en: Default Room
hu_HU: Alapértelmezett szoba

en: Default view
hu_HU: Alapértelmezett nézet

en: Delete
hu_HU: Törlés

en: Delete Advertisement
hu_HU: Hirdetés törlése

en: Delete Category
hu_HU: Kategória törlése

en: Delete Map
hu_HU: Térkép törlése

en: Delete Map Point
hu_HU: Térképpont törlése

en: Delete Maps
hu_HU: Térképek törlése

en: Delete Marker
hu_HU: Jelölő törlése

en: Delete Markers
hu_HU: Jelölők törlése

en: Delete POI
hu_HU: ÉP törlése

en: Delete POIs
hu_HU: POI-k törlése

en: Delete Preset
hu_HU: Készlet törlése

en: Delete Product
hu_HU: Radera produkt

en: Delete Room
hu_HU: Apartman Törlése

en: Delete Rooms
hu_HU: Szobák törlése

en: Delete Showcase
hu_HU: Kirakat törlése

en: Delete User
hu_HU: Felhasználó törlése

en: Delete Virtual Tour
hu_HU: Virtuális bemutató törlése

en: Depth
hu_HU: Mélység

en: Description
hu_HU: Leírás

en: Deselect All
hu_HU: Az összes kijelölésének megszüntetése

en: Desktop
hu_HU: Asztali

en: Details
hu_HU: Részletek

en: Device Orientation
hu_HU: Eszköz tájolása

en: Different plans let you limit your customers to create a certain number of Virtual Tours, Rooms, Markers and POIs. The default Unlimited's plan has no limits.
hu_HU: A különböző csomagokkal korlátozhatja ügyfeleit, hogy bizonyos számú virtuális túrát, szobát, jelölőt és ÉP-ot hozzon létre. Az alapértelmezett Korlátlan csomagnak nincsenek korlátai.

en: Disabled
hu_HU: Kikapcsolva

en: Disk Space Used
hu_HU: Használt lemezterület

en: Displays the original panorama
hu_HU: Megjeleníti az eredeti panorámát

en: Do not close this window!
hu_HU: Ne csukja be ezt az ablakot!

en: Do you want to join the live session with video or audio only?
hu_HU: Szeretne csatlakozni az élő munkamenethez csak videóval vagy hanggal?

en: Double click
hu_HU: Dupla kattintás

en: Down command
hu_HU: Le parancs

en: Down response
hu_HU: Lefelé adott válasz

en: Download
hu_HU: Letöltés

en: Download Tour
hu_HU: Túra letöltése

en: Download Virtual Tour
hu_HU: Virtuális túra letöltése

en: Download and Update
hu_HU: Letöltés és frissítés

en: Drag Enabled when Device Orientation On
hu_HU: Húzás engedélyezve, ha az eszköztájolás be van kapcsolva

en: Drag and drop rooms into categories or up/down to change its order
hu_HU: Húzza a szobákat kategóriákba vagy fel/le a sorrend megváltoztatásához

en: Drag the view and center the white cursor at the position where you want to add the marker
hu_HU: Húzza el a nézetet, és középre helyezze a fehér kurzort arra a helyre, ahová a jelölőt hozzá szeretné adni

en: Drag the view to set the starting position belongs to this marker. Only works if 'Same Azimuth' is disabled.
hu_HU: Húzza a nézetet a kezdő pozíció beállításhoz, amely ehhez a jelölőhöz tartozik. Csak akkor működik, ha a "Same Azimuth" le van tiltva.

en: Drop files or click here to upload
hu_HU: Fájlok eldobása vagy ide kattintva tölthető fel

en: Duplicate POI
hu_HU: Poi másolása

en: Duplicate Room
hu_HU: Duplikált szoba

en: Duplicate Virtual Tour
hu_HU: Virtuális túra másolása

en: Dutch
hu_HU: Holland

en: E-Mail
hu_HU: E-mail cím

en: E-mail address already in use!
hu_HU: Már használatban van az e-mail cím!

en: E-mail already registered!
hu_HU: E-mail már regisztrált!

en: EDIT
hu_HU: SZERKESZTÉS

en: EDIT ADVERTISEMENT
hu_HU: HIRDETÉS SZERKESZTÉSE

en: EDIT BLUR
hu_HU: ÉLETLENÍTÉS SZERKESZTÉSE

en: EDIT MAP
hu_HU: TÉRKÉP SZERKESZTÉSE

en: EDIT MARKERS
hu_HU: MARKEREK SZERKESZTÉSE

en: EDIT NEXT ROOM
hu_HU: KÖVETKEZŐ SZOBA SZERKESZTÉSE

en: EDIT POIs
hu_HU: POI-k szerkesztése

en: EDIT PREVIOUS ROOM
hu_HU: ELŐZŐ SZOBA SZERKESZTÉSE

en: EDIT PRODUCT
hu_HU: TERMÉK SZERKESZTÉSE

en: EDIT PROFILE
hu_HU: Profil szerkesztése

en: EDIT ROOM
hu_HU: SZOBA SZERKESZTÉSE

en: EDIT SHOWCASE
hu_HU: KIRAKAT SZERKESZTÉSE

en: EDIT THUMBNAIL
hu_HU: MINIATŰR SZERKESZTÉSE

en: EDIT USER
hu_HU: FELHASZNÁLÓ SZERKESZTÉSE

en: EDIT VIRTUAL TOUR
hu_HU: VIRTUÁLIS TÚRA SZERKESZTÉSE

en: EDITOR
hu_HU: Szerkesztő

en: EDITOR 3D VIEW
hu_HU: SZERKESZTŐ 3D NÉZET

en: EDITOR UI
hu_HU: SZERKESZTŐ UI

en: ENABLE AUDIO?
hu_HU: HANG ENGEDÉLYEZÉSE?

en: ENABLE DEVICE ORIENTATION?
hu_HU: ENGEDÉLYEZI AZ ESZKÖZ TÁJOLÁSÁT?

en: Edit
hu_HU: Szerkesztés

en: Edit Maps
hu_HU: Térképek szerkesztése

en: Edit Markers
hu_HU: Jelölők szerkesztése

en: Edit POIs
hu_HU: POI-k szerkesztése

en: Edit Plan
hu_HU: Csomag szerkesztése

en: Edit Rooms
hu_HU: Szobák szerkesztése

en: Edit Tour
hu_HU: Utazás szerkesztése

en: Edit profile
hu_HU: Profil módosítása

en: Editor
hu_HU: Szerkesztő

en: Editor 3D View
hu_HU: Szerkesztő 3D nézet

en: Editor UI
hu_HU: Szerkesztő felület

en: Effect
hu_HU: Effekt

en: Email Address
hu_HU: E-mail cím

en: Embed (html)
hu_HU: Beágyazás (html)

en: Embed (image)
hu_HU: Beágyazás (kép)

en: Embed (link)
hu_HU: Beágyazás (hivatkozás)

en: Embed (object3d)
hu_HU: Beágyazás (object3d)

en: Embed (slideshow)
hu_HU: Beágyazás (diavetítés)

en: Embed (text)
hu_HU: Beágyazás (szöveg)

en: Embed (video with background removal)
hu_HU: Beágyazás (videó háttér eltávolítással)

en: Embed (video with transparency)
hu_HU: Beágyazás (videó áttetszőséggel)

en: Embed (video)
hu_HU: Videó beágyazása

en: Embedded - HTML
hu_HU: Beágyazott – HTML

en: Embedded - Link
hu_HU: Beágyazott - Link

en: Embedded - Link or upload Image
hu_HU: Embedded - Kép csatolása vagy feltöltése

en: Embedded - Object 3D
hu_HU: Beágyazott – 3D objektum

en: Embedded - Text
hu_HU: Beágyazott – szöveg

en: Embedded - Youtube Link or upload Video MP4
hu_HU: Embedded - Youtube Link vagy video MP4 feltöltése

en: Embedded - upload Video MP4 with Chroma background
hu_HU: Beágyazott – MP4 videó feltöltése Chroma háttérrel

en: Embedded - upload Video WEBM + MOV
hu_HU: Embedded - videó feltöltése WEBM + MOV

en: Embedded HTML
hu_HU: Beágyazott HTML

en: Embedded Image
hu_HU: Beágyazott kép

en: Embedded Link
hu_HU: Beágyazott hivatkozás

en: Embedded Slideshow
hu_HU: Beágyazott diavetítés

en: Embedded Text
hu_HU: Beágyazott szöveg

en: Embedded Video
hu_HU: Beágyazott videó

en: Embedded Video (with background removal)
hu_HU: Beágyazott videó (háttér eltávolítással)

en: Embedded Video (with transparency)
hu_HU: Beágyazott videó (átlátszósággal)

en: Enable
hu_HU: Engedélyezés

en: Enable 3D View
hu_HU: 3D nézet engedélyezése

en: Enable Annotations
hu_HU: Széljegyzetek engedélyezése

en: Enable Auto Rotate
hu_HU: Automatikus elforgatás engedélyezése

en: Enable Device Orientation
hu_HU: Eszköz tájolásának engedélyezése

en: Enable Download Tour
hu_HU: Letöltési túra engedélyezése

en: Enable Expiring Dates
hu_HU: Lejáró dátumok engedélyezése

en: Enable External Tours
hu_HU: Külső túrák engedélyezése

en: Enable Fly-in
hu_HU: A berepülő engedélyezése

en: Enable Forms
hu_HU: Űrlapok engedélyezése

en: Enable Gallery
hu_HU: Galéria engedélyezése

en: Enable Icons Library
hu_HU: Ikonok könyvtárának engedélyezése

en: Enable Info Box
hu_HU: Információs mező engedélyezése

en: Enable Landing
hu_HU: Leszállás engedélyezése

en: Enable Live session
hu_HU: Élő munkamenet engedélyezése

en: Enable Logo
hu_HU: Logó engedélyezése

en: Enable Maps
hu_HU: Térképek engedélyezése

en: Enable Meeting
hu_HU: Értekezlet engedélyezése

en: Enable Multiple Rooms View
hu_HU: Több szobanézet engedélyezése

en: Enable Multiresolution
hu_HU: Többresolution engedélyezése

en: Enable Nadir Logo
hu_HU: Nadir embléma engedélyezése

en: Enable Password Tour
hu_HU: Jelszó-bemutató engedélyezése

en: Enable Presentation
hu_HU: Bemutató engedélyezése

en: Enable Protect Rooms
hu_HU: Szobák védelmének engedélyezése

en: Enable Right Click Content
hu_HU: Engedélyezze a jobb gombbal kattintson a tartalomra

en: Enable Schedule
hu_HU: Ütemezés engedélyezése

en: Enable Screencast
hu_HU: Screencast engedélyezése

en: Enable Share
hu_HU: Megosztás engedélyezése

en: Enable Shop
hu_HU: Shop engedélyezése

en: Enable Showcase
hu_HU: Bemutató engedélyezése

en: Enable Song
hu_HU: Dal engedélyezése

en: Enable Statistics
hu_HU: Statisztika engedélyezése

en: Enable Tour Creation Wizard
hu_HU: Engedélyezze a túrakészítő varázslót

en: Enable Video 360 Panorama
hu_HU: Video 360 Panorama engedélyezése

en: Enable Video 360 Tour
hu_HU: A Video 360 bemutató engedélyezése

en: Enable Voice Commands
hu_HU: Hangparancsok engedélyezése

en: Enable WebVR
hu_HU: WebVR engedélyezése

en: Enable Whatsapp / Facebook Chat
hu_HU: Engedélyezze a Whatsapp / Facebook csevegést

en: Enable multi resolution
hu_HU: Többfelbontás engedélyezése

en: Enable the countries they can buy on your site in the section <b>ENABLED COUNTRIES</b>
hu_HU: Engedélyezze azokat az országokat, amelyeket megvásárolhatnak a webhelyén az <b>ENGEDÉLYEZETT ORSZÁGOK részben</b>

en: Enabled
hu_HU: Engedélyezve

en: Enabled, Mobile and Desktop
hu_HU: Engedélyezve, Mobil és Asztali

en: Enabled, autostart
hu_HU: Engedélyezve, automatikus indítás

en: Enabled, mode 1
hu_HU: Engedélyezve, 1.

en: Enabled, mode 2
hu_HU: Engedélyezve, 2.

en: Enabled, only Desktop
hu_HU: Engedélyezve, csak asztali

en: Enabled, opened
hu_HU: Engedélyezve, megnyitva

en: Enabled, paused
hu_HU: Engedélyezve, szünetelve

en: Enabled, without pop-up
hu_HU: Engedélyezve, előugró ablak nélkül

en: End Call
hu_HU: Hívás vége

en: End Date
hu_HU: Befejezés dátuma

en: English
hu_HU: Angol

en: Enter Username or E-mail
hu_HU: Felhasználónév vagy e-mail beíratás

en: Enter friendly urls separated by comma
hu_HU: Írjon be vesszővel elválasztott barátságos URL-címeket

en: Enter language code
hu_HU: Nyelvkód beírása

en: Enter the <b>name</b> of the room
hu_HU: Adja meg a szoba <b>nevét</b>

en: Enter the <b>name</b> of the tour
hu_HU: Adja meg a túra <b>nevét</b>

en: Error
hu_HU: Hiba

en: Error message
hu_HU: Hibaüzenet

en: Error, retry later
hu_HU: Hiba, majd később újra meg kell próbálni

en: Error, retry later!
hu_HU: Hiba, majd később újra!

en: Error, retry later.
hu_HU: Hiba, majd később újra.

en: Error: No gallery images
hu_HU: Hiba: Nincs galéria kép

en: Execute the command
hu_HU: A parancs végrehajtása

en: Exist Audio
hu_HU: Létezik Audio

en: Exist Background
hu_HU: Létezik háttér

en: Exist Image
hu_HU: Kép létezik

en: Exist Logo
hu_HU: Létező embléma

en: Exist Nadir Logo
hu_HU: Létezik Nadir logo

en: Exist Song
hu_HU: Létező dal

en: Exit Meeting
hu_HU: Kilépés az értekezletből

en: Expired
hu_HU: Lejárt

en: Expired plan
hu_HU: Lejárt terv

en: Expires Days
hu_HU: Napok lejárta

en: Expires in
hu_HU: Lejárat dátuma

en: Expires on
hu_HU: Lejárat dátuma

en: Expiring Dates
hu_HU: Lejáró dátumok

en: External
hu_HU: Külső

en: External Link
hu_HU: Külső link

en: External URL
hu_HU: Külső URL

en: FORMS
hu_HU: Formák

en: Facebook - Enable
hu_HU: Facebook - Engedélyezés

en: Facebook - Id
hu_HU: Facebook - Azonosító

en: Facebook - Secret
hu_HU: Facebook - Titkos

en: Facebook page ID
hu_HU: Facebook oldalazonosító

en: Features
hu_HU: Jellemzők

en: Field
hu_HU: Mező

en: Field of View
hu_HU: Látómező

en: File
hu_HU: Fájl

en: File (Json)
hu_HU: Fájl (Json)

en: File is too big (%sMiB). Max filesize: %sMiB.
hu_HU: Fájl túl nagy (%sMiB). Max filesize: %sMiB.

en: File not found.
hu_HU: Fájl nem található.

en: File not provided.
hu_HU: A fájl nincs megtéve.

en: File size is too big.
hu_HU: A fájlméret túl nagy.

en: Files
hu_HU: Fájlok

en: Files List
hu_HU: Fájlok listája

en: Filipino
hu_HU: Filippínó

en: Fill your business information
hu_HU: Töltse ki üzleti adatait

en: Find out more
hu_HU: Tudjon meg többet

en: Fireworks
hu_HU: Tűzijáték

en: First
hu_HU: Első

en: First Name
hu_HU: Keresztnév

en: Fit all points
hu_HU: Az összes pont illedjen

en: Flip
hu_HU: Átfordulás

en: Floor
hu_HU: Emelet

en: Floorplan
hu_HU: Alaprajz

en: Floorplan (image)
hu_HU: Alaprajz (kép)

en: Fly-In
hu_HU: Berepülő

en: Fly-In Animation
hu_HU: Fly-In animáció

en: Fog
hu_HU: Köd

en: Font Backend
hu_HU: Betűtípus-háttér

en: Footer
hu_HU: Lábléc

en: Forgot Password?
hu_HU: Elfelejtette jelszavát?

en: Forgot password mail - Body
hu_HU: Elfelejtett jelszó mail - Body

en: Forgot password mail - Subject
hu_HU: Elfelejtett jelszó mail - Tárgy

en: Form
hu_HU: Űrlap

en: Forms
hu_HU: Űrlapok

en: Frame the desired view
hu_HU: A kívánt nézet keretbe váza

en: Free
hu_HU: Ingyenes

en: French
hu_HU: Francia

en: Frequency
hu_HU: Gyakoriság

en: Friction
hu_HU: Súrlódás

en: Friction Mobile
hu_HU: Súrlódási mobil

en: Friday
hu_HU: Péntek

en: Friendly URL
hu_HU: Barátságos URL-cím

en: Friendly Urls Blacklist
hu_HU: Barátságos URL-cím feketelista

en: From E-Mail
hu_HU: Feladó e-mail címe

en: From Name
hu_HU: Feladó neve

en: Front
hu_HU: Ön

en: Fullscreen
hu_HU: Teljes képernyős

en: GALLERY
hu_HU: GALÉRIA

en: GENERAL
hu_HU: ÁLTALÁNOS

en: GENERATE
hu_HU: GENERÁL

en: GO TO
hu_HU: odamegy

en: Gallery
hu_HU: Galéria

en: Gallery Mode
hu_HU: Galéria mód

en: General
hu_HU: Általános

en: General (affects all virtual tours)
hu_HU: Általános (az összes virtuális túrát érinti)

en: Generate 360 video
hu_HU: 360 fokos videó létrehozása

en: Generate slideshow
hu_HU: Diavetítés létrehozása

en: Generation in progress, please wait ... Do not close this window!
hu_HU: Generálás folyamatban, kérem, várjon... Ne zárja be ezt az ablakot!

en: German
hu_HU: Német

en: Get Api Key
hu_HU: Szerezze be az Api kulcsot

en: Google - Enable
hu_HU: Google - Engedélyezés

en: Google - Id
hu_HU: Google - Azonosító

en: Google - Secret
hu_HU: Google - Titkos

en: Google Analytics Tracking ID
hu_HU: Google Analytics nyomon követési azonosító

en: Google Analytics Tracking ID (UA-XXXXXXXXX-X). Note: Use the Friendly URL in Google Analytics's property url setting.
hu_HU: Google Analytics követési azonosító (UA-XXXXXXXXX-X). Megjegyzés: Használja a Barátságos URL-címet a Google Analytics tulajdoni URL-beállításában.

en: Google Maps
hu_HU: Google Térkép

en: Google Maps Embed Code
hu_HU: Google Térkép beágyazási kód

en: Google Street View Embed Code
hu_HU: Google Street View beágyazási kód

en: Grayscale
hu_HU: Szürkeárnyalatos

en: Grid
hu_HU: Rács

en: HAOV
hu_HU: HAOV között

en: HFOV
hu_HU: HFOV (HFOV)

en: HFOV / INTERACTION
hu_HU: HFOV / INTERAKCIÓ

en: HFOV Mobile Ratio
hu_HU: HFOV mobil arány

en: HLS Video Url
hu_HU: HLS videó URL

en: Heartbeat
hu_HU: Szívverés

en: Height
hu_HU: Magasság

en: Help
hu_HU: Segítség

en: Help Link
hu_HU: Súgó hivatkozás

en: Help command
hu_HU: Súgó parancs

en: Help response
hu_HU: Súgó válasz

en: Here you can select the destination room linked to this marker
hu_HU: Itt választhatja ki a jelölőhöz kapcsolódó rendeltetési helyiséget

en: Hidden
hu_HU: Rejtett

en: Hide Markers
hu_HU: Jelölők elrejtése

en: Hide Tripod
hu_HU: Állvány elrejtése

en: Horizontal Pitch
hu_HU: Vízszintes szurok

en: Horizontal Pitch / Roll
hu_HU: Vízszintes hangmagasság / dobás

en: Horizontal Roll
hu_HU: Vízszintes tekercs

en: Horizontal and Vertical
hu_HU: Vízszintes és függőleges

en: Horizontal only
hu_HU: Csak vízszintesen

en: Host
hu_HU: Kiszolgáló

en: Hour - From
hu_HU: Óra - Fel

en: Hour - To
hu_HU: Óra - To

en: Hover Color
hu_HU: Szín rámutatáskor

en: Hover Markers
hu_HU: Lebegő jelzők

en: Hungarian
hu_HU: Magyar

en: Hyperlink
hu_HU: Hivatkozás

en: I made the backup, continue
hu_HU: Elkészítettem a biztonsági mentést, folytatom

en: ICONS LIBRARY
hu_HU: IKONOK KÖNYVTÁR

en: IMAGES GALLERY
hu_HU: KÉPGALÉRIA

en: IMAGES OBJECT 360
hu_HU: KÉPEK OBJEKTUM 360

en: INFO BOX
hu_HU: INFORMÁCIÓS MEZŐ

en: INITIALIZING
hu_HU: Inicializálása

en: Icon
hu_HU: Ikon

en: Icon + Label
hu_HU: Ikon + címke

en: Icon + Room's Name
hu_HU: Ikon + Szoba neve

en: Icon Button - Center
hu_HU: Ikon gomb – Középen

en: Icon Button - Left
hu_HU: Ikon gomb – bal

en: Icon Button - Right
hu_HU: Ikon gomb – jobbra

en: Icon Hover Color
hu_HU: Ikon szín egérmutató alatt

en: Icon Main Color
hu_HU: Ikon fő színe

en: Icon Position
hu_HU: Ikon pozíció

en: Icons
hu_HU: Ikonok

en: Icons Library
hu_HU: Ikonok könyvtára

en: Icons List
hu_HU: Ikonok listája

en: Id of Facebook page for Facebook Messenger Note: in order to works you need to add the url to facebook page - settings - messenger platform - whitelist domain
hu_HU: A Facebook-oldal azonosítója a Facebook Messengerhez Megjegyzés: a munka érdekében hozzá kell adnia az URL-t a facebook oldalhoz - beállítások - messenger platform - whitelist domain

en: Image
hu_HU: Obrázek

en: Image (gallery)
hu_HU: Kép (galéria)

en: Image (single)
hu_HU: Kép (egyágyas)

en: Images (gallery)
hu_HU: Képek (galéria)

en: Images List
hu_HU: Képek listája

en: Import
hu_HU: Importálás

en: Import Virtual Tour
hu_HU: Virtuális túra importálása

en: Importable
hu_HU: Importálható

en: In use
hu_HU: Használatban

en: Included (SVT demo)
hu_HU: Benne (SVT bemutató)

en: Info
hu_HU: Információ

en: Info - Open in
hu_HU: Info - Nyitva

en: Info Box
hu_HU: Info doboz

en: Initial Image
hu_HU: Kezdeti kép

en: Initial Position
hu_HU: Kezdeti pozíció

en: Initialize
hu_HU: Inicializálni

en: Initializing and synchronizing changes ...
hu_HU: Változások inicializálása és szinkronizálása ...

en: Input password
hu_HU: Bemeneti jelszó

en: Interaction
hu_HU: Kölcsönhatás

en: Interval (months)
hu_HU: Intervallum (hónap)

en: Intro (Desktop)
hu_HU: Bevezető (asztali)

en: Intro (Mobile)
hu_HU: Bevezető (mobil)

en: Invalid
hu_HU: Érvénytelen

en: Invalid payment
hu_HU: Érvénytelen kifizetés

en: Invalid verification code
hu_HU: Érvénytelen ellenőrző kód

en: It is not possible to subscribe on this demo server. This section is shown for demonstration purposes only. Buy the code <a style='color:white;text-decoration:underline;font-weight:bold;' target='_blank' href='https://1.envato.market/Jrja9r'>here</a>
hu_HU: Ezen a demószerveren nem lehet előfizetni. Ez a rész csak bemutató célokat szolgál. Vásárolja meg a kódot <a style='color:white;text-decoration:underline;font-weight:bold;' target='_blank' href='https://1.envato.market/Jrja9r'>itt</a>

en: It looks like that you do not have permission to access this page
hu_HU: Úgy néz ki, hogy nincs engedélye, hogy hozzáférjen ezen az oldalon

en: Italian
hu_HU: Olasz

en: Japanese
hu_HU: japán

en: Join Meeting
hu_HU: Csatlakozás a foglalkozáshoz

en: Keep tours online
hu_HU: Tartsa a túrákat online

en: Keyboard Mode
hu_HU: Billentyűzet mód

en: Keyboard controls are disabled.
hu_HU: A billentyűzetvezérlők le vannak tiltva.

en: Korean
hu_HU: Korea

en: LANDING
hu_HU: Leszállás

en: LEADS
hu_HU: Vezet

en: LICENSE
hu_HU: Engedély

en: LOADING
hu_HU: BETÖLTÉS

en: LOADING MAPS ...
hu_HU: TÉRKÉPEK BETÖLTÉSE ...

en: LOADING MENU LIST ...
hu_HU: BETÖLTÉSE MENÜLISTA ...

en: LOADING PRESENTATION ...
hu_HU: RAKODÁS BEMUTATÁSA ...

en: LOADING ROOMS ...
hu_HU: RAKODÓHELYISÉGEK ...

en: LOADING VIRTUAL TOURS ...
hu_HU: VIRTUÁLIS TÚRÁK BETÖLTÉSE ...

en: LOADING VR EXPERIENCE ...
hu_HU: VR ÉLMÉNY BETÖLTÉSE ...

en: Label
hu_HU: Címke

en: Label + Icon
hu_HU: Címke + ikon

en: Landing
hu_HU: Leszállás

en: Landing Embed Code
hu_HU: Leszállás beágyazási kódja

en: Landing Friendly Url Link
hu_HU: Leszállásbarát URL-hivatkozás

en: Landing Link
hu_HU: Leszállási kapcsolat

en: Language
hu_HU: Nyelv

en: Languages Enabled
hu_HU: Engedélyezett nyelvek

en: Languages Supported
hu_HU: Támogatott nyelvek

en: Large
hu_HU: Nagy

en: Last
hu_HU: Utolsó

en: Last Name
hu_HU: Vezetéknév

en: Latest Version
hu_HU: Legújabb verzió

en: Lead
hu_HU: Érdeklődő

en: Leads
hu_HU: Ügyfelek

en: Left
hu_HU: Bal

en: Left Yaw
hu_HU: Bal Yaw

en: Left command
hu_HU: Balra parancs

en: Left mouse
hu_HU: Bal egér

en: Left response
hu_HU: Bal oldali válasz

en: Level
hu_HU: Szint

en: Levels
hu_HU: Szintek

en: Library Icon
hu_HU: Könyvtár ikon

en: Library Icons
hu_HU: Könyvtárikonok

en: License
hu_HU: Licensz

en: Link (embed)
hu_HU: Hivatkozás (beágyazás)

en: Link (emded)
hu_HU: Hivatkozás (emded)

en: Link (external)
hu_HU: Hivatkozás (külső)

en: Links
hu_HU: Linkek

en: List
hu_HU: Lista

en: List Tours
hu_HU: Túrák listája

en: List of additional features to show for the plan (each feature must be on a new line)
hu_HU: A tervhez megjelenő további funkciók listája (minden funkciónak új sorban kell lennie)

en: Listening message
hu_HU: Üzenet hallgatása

en: Live
hu_HU: Élő

en: Live Session
hu_HU: Élő munkamenet

en: Loading
hu_HU: Betöltés

en: Loading Info
hu_HU: Adatok betöltése

en: Loading files ...
hu_HU: Fájlok betöltése ...

en: Loading icons ...
hu_HU: Betöltése ikonok ...

en: Loading images ...
hu_HU: Képek betöltése ...

en: Loading info content ...
hu_HU: Betöltése info tartalom ...

en: Loading landing page content ...
hu_HU: A céloldal tartalmának betöltése ...

en: Loading map image
hu_HU: Térképkép betöltése

en: Loading panorama image ...
hu_HU: Panorámakép betöltése ...

en: Local
hu_HU: Helyi

en: Localization
hu_HU: Lokalizáció

en: Login
hu_HU: Belépés

en: Login image
hu_HU: Bejelentkezési kép

en: Login with Facebook
hu_HU: Bejelentkezés Facebook-kal

en: Login with Google
hu_HU: Bejelentkezés Google fiókkal

en: Login with Twitter
hu_HU: Bejelentkezés a Twitter fiókkal

en: Logo
hu_HU: Logó

en: Logo Small
hu_HU: Logó Kicsi

en: Logout
hu_HU: Kilépés

en: Lower Pitch
hu_HU: Alsó hangmagasság

en: MAIL
hu_HU: Mail

en: MAPS
hu_HU: Térképek

en: MARKERS
hu_HU: Markerek

en: MEDIA LIBRARY
hu_HU: MÉDIATÁR

en: MOVE
hu_HU: Áthelyezés…

en: MULTIPLE ROOM VIEWS
hu_HU: Több szobára néző nézet

en: MUSIC LIBRARY
hu_HU: ZENEI KÖNYVTÁR

en: Mail Server Settings
hu_HU: Levelezési kiszolgáló beállításai

en: Mail Texts
hu_HU: E-mail szövegek

en: Main
hu_HU: Fő

en: Main Color
hu_HU: Fő szín

en: Main Form
hu_HU: Főlap

en: Main view name
hu_HU: Fő nézet neve

en: Mandatory
hu_HU: Kötelező

en: Manual Expiration Date
hu_HU: Kézi lejárati dátum

en: Manual Expiration Time
hu_HU: Manuális lejárati idő

en: Manual Presentation
hu_HU: Kézi bemutató

en: Map
hu_HU: Bản đồ

en: Map Image
hu_HU: Térkép képe

en: Map Point
hu_HU: Térképpont

en: Map Type
hu_HU: Térkép típus

en: Map image
hu_HU: Kép leképezése

en: Maps
hu_HU: Bản đồ

en: Markers
hu_HU: Jelölők

en: Markers Settings
hu_HU: Jelölők beállításai

en: Max allowed upload file size:
hu_HU: Maximálisan engedélyezett feltöltési fájlméret:

en: Max width panorama
hu_HU: Maximális szélesség panorámakép

en: Media
hu_HU: Média

en: Media Library
hu_HU: Médiatár

en: Medium
hu_HU: Közepes

en: Meeting
hu_HU: Találkozó

en: Menu Item
hu_HU: Menüelem

en: Menu Items
hu_HU: Menü elemek

en: Middle mouse or mousewheel
hu_HU: Középső egér vagy egérgörgő

en: Min
hu_HU: Perc

en: Misc
hu_HU: Vegyes

en: Missing command
hu_HU: Hiányzó parancs

en: Missing file
hu_HU: Hiányzó fájl

en: Missing package
hu_HU: Hiányzó csomag

en: Missing parameters
hu_HU: Hiányzó paraméterek

en: Mobile
hu_HU: Mobil

en: Modal
hu_HU: Felugró ablakban

en: Monday
hu_HU: Hétfő

en: Mp4 Video
hu_HU: Mp4 videó

en: Multi resolution check
hu_HU: Többfelbontású ellenőrzés

en: Multi resolution regenerate
hu_HU: Többfelbontású regenerálódás

en: Multi-Resolution
hu_HU: Többfelbontású

en: Multiple Room Views
hu_HU: Több szobára néző nézet

en: Multiple Room's Views
hu_HU: Több szoba nézetei

en: Multiresolution
hu_HU: Többresolution engedélyezése

en: Music Library
hu_HU: Zenei könyvtár

en: Muted
hu_HU: Némítva

en: N. Markers
hu_HU: N. Jelölők

en: N. POIs
hu_HU: N. POI-k

en: N. Rooms
hu_HU: N. Szobák

en: N. Virtual Tours
hu_HU: N. Virtuális túrák

en: NOTE
hu_HU: Megjegyzés

en: NOTIFICATIONS
hu_HU: ÉRTESÍTÉSEK

en: Nadir Logo
hu_HU: Nadir embléma

en: Name
hu_HU: Név

en: Name Item 1
hu_HU: Név 1. cikk

en: Name Item 2
hu_HU: Név 2. cikk

en: Name Item 3
hu_HU: Név 3. cikk

en: Narrate a text
hu_HU: Szöveg elmesélése

en: Narrate text (Carriage Return to split text into sentences)
hu_HU: Szöveg elbeszélése (Kocsi vissza a szöveg mondatokra való felosztására)

en: Never
hu_HU: Soha

en: New Map
hu_HU: Új térkép

en: New Map Point
hu_HU: Új térképpont

en: New Plan
hu_HU: Új csomag

en: New Room
hu_HU: Új szoba

en: New User
hu_HU: Új felhasználó

en: New Virtual Tour
hu_HU: Új virtuális túra

en: New Window
hu_HU: Új ablakba

en: New password
hu_HU: Új jelszó

en: New plan
hu_HU: Új edzésterv

en: New registered user
hu_HU: Új regisztrált felhasználó

en: New tour created
hu_HU: Új turné létrehozva

en: Next
hu_HU: Következő

en: Next command
hu_HU: Következő parancs

en: Next payment
hu_HU: Következő fizetés

en: Next response
hu_HU: Következő válasz

en: No
hu_HU: Nem

en: No 360 video generated for this virtual tour.
hu_HU: Ehhez a virtuális körúthoz nem készült 360 fokos videó.

en: No Audio
hu_HU: Nincs hang

en: No associated floorplan.
hu_HU: Nincs kapcsolódó alaprajz.

en: No associated map.
hu_HU: Nincs kapcsolódó térkép.

en: No data available in table
hu_HU: Nincs rendelkezésre álló adat a táblázatban

en: No files in this icon library.
hu_HU: Ebben az ikonkönyvtárban nincsenek fájlok.

en: No files in this media library.
hu_HU: Ebben a médiatárban nincsenek fájlok.

en: No icons in this library.
hu_HU: Ebben a könyvtárban nincsenek ikonok.

en: No images in this gallery.
hu_HU: Nincs kép ebben a galériában.

en: No matching records found
hu_HU: Nem található egyező rekord

en: No results found.
hu_HU: Nincs találat.

en: No results matched
hu_HU: Nincs találat

en: No rooms created for this Virtual Tour. Go to %s and create a new one!
hu_HU: Ehhez a virtuális túrához nem készült szoba. Menj a %s és hozzon létre egy újat!

en: No virtual tours created yet. Go to %s and create a new one!
hu_HU: Még nem hoztak létre virtuális túrákat. Menj a %s és hozzon létre egy újat!

en: None
hu_HU: Nincs

en: North
hu_HU: Észak

en: Not close this window
hu_HU: Ne zárja be ezt az ablakot

en: Not visible in the tour, enable it in the Editor UI
hu_HU: Nem látható a körutazásban, engedélyezze a Szerkesztő felhasználói felületén

en: Note (only visible to administrators)
hu_HU: Megjegyzés ( csak a rendszergazdák számára látható)

en: Nothing selected
hu_HU: Nincs kijelölve

en: Notifications
hu_HU: Értesítések

en: Number
hu_HU: Szám

en: OPEN SCREENCAST APP
hu_HU: NYITÁS MEG A KÉPERNYŐCADÁS APP

en: Object 360 (images)
hu_HU: 360. objektum (képek)

en: Object 3D
hu_HU: Objektum 3D

en: Offset
hu_HU: Eltolás

en: Ok
hu_HU: OK

en: Old Plan
hu_HU: Régi terv

en: One Time
hu_HU: Egyszeri

en: One-finger move
hu_HU: Egyujjas mozdulat

en: Online Visitors
hu_HU: Online látogatók

en: Only Audio
hu_HU: Csak hang

en: Only Icon
hu_HU: Csak ikon

en: Only Label
hu_HU: Csak címke

en: Only Room's Name
hu_HU: Csak a szoba neve

en: Only gltf,glb,usdz files are supported.
hu_HU: Csak a gltf, glb, usdz fájlok támogatottak.

en: Only jpg,png files are supported.
hu_HU: Csak jpg, png fájlok támogatottak.

en: Only jpg,png,gif files are supported.
hu_HU: Csak jpg, png, gif fájlok támogatottak.

en: Only jpg,png,gif,webp files are supported.
hu_HU: Csak a jpg, png, gif, webp fájlok támogatottak.

en: Only jpg,png,webp files are supported.
hu_HU: Csak a jpg, png, webp fájlok támogatottak.

en: Only json files are supported.
hu_HU: Csak a json fájlok támogatottak.

en: Only mp3 files are supported.
hu_HU: Csak mp3 fájlok támogatottak.

en: Only mp4 files are supported.
hu_HU: Csak az mp4 fájlok támogatottak.

en: Only zip files are supported.
hu_HU: Csak a zip fájlok támogatottak.

en: Orbit
hu_HU: Pálya

en: Override
hu_HU: Felülírás

en: Override Initial Position
hu_HU: Kezdeti pozíció felülbírálása

en: PAYMENTS
hu_HU: Fizetési módok

en: PLANS
hu_HU: Tervek

en: POI LABEL
hu_HU: ÉP CÍMKE

en: POI views
hu_HU: ÉP nézetek

en: POIs
hu_HU: Poi

en: POIs Settings
hu_HU: ÉP-beállítások

en: PRESENTATION
hu_HU: Bemutató

en: PREVIEW
hu_HU: ELŐNÉZET

en: PRODUCTS
hu_HU: TERMÉKEK

en: PROTECT
hu_HU: Védelem

en: PUBLISH
hu_HU: KÖZZÉTÉTEL

en: Pan
hu_HU: Pán

en: Pan Speed
hu_HU: Pásztázási sebesség

en: Pan Speed Mobile
hu_HU: Pásztázási sebesség mobil

en: Panorama
hu_HU: Panoráma

en: Panorama Image
hu_HU: Panorámakép

en: Panorama Upload Size
hu_HU: Panoráma feltöltési mérete

en: Panorama Video
hu_HU: Panoráma videó

en: Panorama image
hu_HU: Panorámakép

en: Panorama video
hu_HU: Panorámavideó

en: Parent
hu_HU: Szülő

en: Passcode
hu_HU: Kódot

en: Password
hu_HU: Jelszó

en: Password Live Session
hu_HU: Jelszó élő munkamenet

en: Password Meeting
hu_HU: Jelszó értekezlet

en: Password Protection
hu_HU: Jelszóvédelem

en: Password successfully changed!
hu_HU: Jelszó sikeresen megváltozott!

en: Pay attention that you can make 2 configurations, one for <b>test</b> and one for <b>live</b>, by changing the selector on the %s dashboard at the top
hu_HU: Ügyeljen arra, hogy 2 konfigurációt végezhet el, egyet <b>teszthez</b> és egyet <b>élőhöz</b> , ha módosítja a választót a tetején lévő %s irányítópulton.

en: Performance
hu_HU: Teljesítmény

en: Permission denied
hu_HU: Hozzáférés megtagadva

en: Personal Informations
hu_HU: Személyes adatok

en: Perspective
hu_HU: Perspektíva

en: Phone
hu_HU: Telefon

en: Phone number for whatsapp chat
hu_HU: Telefonszám a WhatsApp chathez

en: Photo Slider
hu_HU: Diavetítő

en: Pick what's right for you
hu_HU: Válassza ki, mi a megfelelő az Ön számára

en: Placement
hu_HU: Elhelyezés

en: Plan
hu_HU: Terv

en: Plans
hu_HU: Csomagok

en: Play Video
hu_HU: Videó lejátszása

en: Please complete your profile with the required fields (*) before continuing to use the application.
hu_HU: Az alkalmazás további használata előtt töltse ki profilját a szükséges mezőkkel (*).

en: Please enter a valid purchase code to continue using the application.
hu_HU: Kérjük, adjon meg egy érvényes vásárlási kódot az alkalmazás további használatához.

en: Please select an icon from library
hu_HU: Válasszon egy ikont a tárból

en: Please use the fallback form below to upload your files like in the olden days.
hu_HU: Kérem használja az alábbi klasszikus fájlfeltöltőt.

en: Point Color
hu_HU: Pont színe

en: Point Size
hu_HU: Pont mérete

en: Pointer
hu_HU: Mutató

en: Pointer Color
hu_HU: Mutató színe

en: Polish
hu_HU: Lengyelország

en: Portuguese Brazilian
hu_HU: Portugál brazil

en: Portuguese European
hu_HU: Portugál európai

en: Position
hu_HU: Pozíció

en: Preload panoramas
hu_HU: Panorámaképek előzetes betöltése

en: Presentation
hu_HU: Megjelenés

en: Preset Name
hu_HU: Preset név

en: Presets
hu_HU: Készletek

en: Preview
hu_HU: Előnézet

en: Preview Room
hu_HU: Előnézeti szoba

en: Preview the tour
hu_HU: Tekintse meg a túra előnézetét

en: Previous
hu_HU: Előző

en: Previous command
hu_HU: Előző parancs

en: Previous response
hu_HU: Korábbi válasz

en: Price
hu_HU: Ár

en: Processing
hu_HU: Folyamatban

en: Product
hu_HU: Termék

en: Products
hu_HU: Termékek

en: Protect
hu_HU: Védelem

en: Protect Rooms (Passcode, Leads)
hu_HU: Szobák védelme (Jelkód, érdeklődők)

en: Protect tour (Password)
hu_HU: Túra védelme (Jelszó)

en: Public
hu_HU: Nyilvános

en: Public API Key
hu_HU: Nyilvános API-kulcs

en: Public Key
hu_HU: Nyilvános kulcs

en: Public Library
hu_HU: Közkönyvtár

en: Publish
hu_HU: Közzététel

en: Purchase Code
hu_HU: Vásárlási kód

en: Purchase Type
hu_HU: Vásárlás típusa

en: Put tours offline
hu_HU: Tegye offline módba a körutakat

en: QR Code
hu_HU: QR-kód

en: QUICK ADD THIS MARKER
hu_HU: GYORS HOZZÁADÁSA EZT A JELÖLŐT

en: REGISTRATION
hu_HU: REGISZTRÁCIÓ

en: REMOVE AUDIO
hu_HU: HANG ELTÁVOLÍTÁSA

en: REMOVE IMAGE
hu_HU: KÉP ELTÁVOLÍTÁSA

en: REMOVE LOGO
hu_HU: EMBLÉMA ELTÁVOLÍTÁSA

en: REMOVE SONG
hu_HU: DAL ELTÁVOLÍTÁSA

en: REMOVE VIDEO
hu_HU: VIDEÓ ELTÁVOLÍTÁSA

en: REVERT TO ORIGINAL
hu_HU: VISSZA AZ EREDETIHEZ

en: ROOM NAME
hu_HU: SZOBA NEVE

en: ROOMS
hu_HU: Szobák

en: ROOMS LIST
hu_HU: SZOBÁK LISTÁJA

en: Rain
hu_HU: Eső

en: Reactivate Subscription
hu_HU: Előfizetés újraaktiválása

en: Ready to Leave?
hu_HU: Indulásra kész?

en: Recurring
hu_HU: Ismétlődő

en: Redirect URL if < Start Date
hu_HU: URL átirányítása, ha < kezdési dátum

en: Redirect URL if > End Date
hu_HU: URL átirányítása, ha > befejezési dátum

en: Redirecting to checkout page ...
hu_HU: Átirányítás a pénztár oldalra ...

en: Redirecting to payment setup page ...
hu_HU: Átirányítás a fizetési beállítási oldalra ...

en: Regenerate All Panoramas
hu_HU: Az összes panoráma újragenerálása

en: Regenerate panoramas
hu_HU: Regenerálja a panorámákat

en: Regeneration in progress, please wait ... Do not close this window!
hu_HU: Regeneráció folyamatban van, kérjük, várjon ... Ne zárja be ezt az ablakot!

en: Register Account
hu_HU: Fiók regisztrálása

en: Register with Facebook
hu_HU: Regisztráljon a Facebook fiókkal

en: Register with Google
hu_HU: Regisztráció a Google-nál

en: Register with Twitter
hu_HU: Regisztráljon a Twitteren

en: Registration Date
hu_HU: Regisztráció ideje

en: Registration Settings
hu_HU: Regisztráció beállításai

en: Registration closed
hu_HU: Regisztráció lezárva

en: Registration image
hu_HU: Regisztrációs kép

en: Remove
hu_HU: Eltávolítás

en: Remove Action
hu_HU: Művelet eltávolítása

en: Remove Room
hu_HU: Apartman eltávolítása

en: Remove file
hu_HU: Eltávolítás

en: Repeat Password
hu_HU: Jelszó megismétlése

en: Repeat password
hu_HU: Jelszó megismétlése

en: Reply
hu_HU: Válasz

en: Require Cron
hu_HU: Cron szükséges

en: Required
hu_HU: Kötelező

en: Reset Forms Data
hu_HU: Űrlapadatok alaphelyzetbe állítása

en: Reset Leads
hu_HU: Érdeklődők alaphelyzetbe állítása

en: Reset Statistics
hu_HU: Statisztika alaphelyzetbe állítása

en: Resolution
hu_HU: Felbontás

en: Retrieve your <b>public test or live API key</b> and enter it above
hu_HU: Kérje le <b>nyilvános teszt- vagy élő API-kulcsát,</b> és írja be fent

en: Retry.
hu_HU: Újra.

en: Right
hu_HU: Jobbra

en: Right Click Content
hu_HU: Kattintson a jobb gombbal a Tartalomra

en: Right Yaw
hu_HU: Jobb Yaw

en: Right command
hu_HU: Jobbra parancs

en: Right mouse or left mouse + ctrl/meta/shiftKey
hu_HU: Jobb egér vagy bal egér + ctrl/meta/shiftKey

en: Right response
hu_HU: Helyes válasz

en: Role
hu_HU: Szerepkör

en: Romanian
hu_HU: Románia

en: Room
hu_HU: Szoba

en: Room Link
hu_HU: Szoba link

en: Room Target
hu_HU: Szoba cél

en: Room name
hu_HU: Helyiség neve

en: Room's Name + Icon
hu_HU: Szoba neve + Ikon

en: Rooms
hu_HU: Szobák

en: Rooms Accesses
hu_HU: Szobák Hozzáférések

en: Rooms List
hu_HU: Apartmanok listája

en: Rooms Permanence (seconds)
hu_HU: Szobák állandóság (másodperc)

en: Rooms assigned
hu_HU: Hozzárendelt szobák

en: Rotate speed
hu_HU: Fordulatszám elforgatása

en: Rotation
hu_HU: Forgatás

en: Round
hu_HU: Kerek

en: Round (outline)
hu_HU: Kerek (vázlat)

en: Rubberband
hu_HU: Gumiszalag

en: Russian
hu_HU: Orosz

en: SAVE
hu_HU: MENTÉS

en: SAVE AND CONTINUE
hu_HU: MENTÉS ÉS FOLYTATÁS

en: SET EXPIRING DATES
hu_HU: LEJÁRÓ DÁTUMOK BEÁLLÍTÁSA

en: SET FRIENDLY URL
hu_HU: BARÁTSÁGOS URL beállítása

en: SETTINGS
hu_HU: Beállítások

en: SHOP
hu_HU: ÜZLET

en: SHOWCASES
hu_HU: Bemutatja

en: SMTP Auth
hu_HU: SMTP hitelesítés

en: SMTP Auth - Password
hu_HU: SMTP Auth - Jelszó

en: SMTP Auth - Username
hu_HU: SMTP Auth - Felhasználónév

en: SMTP Secure
hu_HU: SMTP biztonság

en: SMTP Server
hu_HU: SMTP-kiszolgáló

en: SOCIAL
hu_HU: KÖZÖSSÉGI LINKEK

en: START TOUR CREATION WIZARD
hu_HU: INDÍTSA EL TÚRAKÉSZÍTÉSI VARÁZSLÓT

en: STATISTICS
hu_HU: Statisztikák

en: STYLE
hu_HU: Stílus

en: Same Azimuth
hu_HU: Ugyanaz az azimuth

en: Sample
hu_HU: minta

en: Satellite
hu_HU: Műhold

en: Satellite Max Zoom
hu_HU: Műhold Max Zoom

en: Satellite Subdomain
hu_HU: Műholdas aldomain

en: Satellite Url
hu_HU: Műholdas URL-cím

en: Saturate
hu_HU: Telítettség

en: Saturday
hu_HU: Szombat

en: Save
hu_HU: Mentés

en: Save Preset
hu_HU: Készlet mentése

en: Saving info content ... Do not close this window!
hu_HU: Info tartalom mentése ... Ne csukja be ezt az ablakot!

en: Saving landing page content ... Do not close this window!
hu_HU: A céloldal tartalmának mentése ... Ne csukja be ezt az ablakot!

en: Scale
hu_HU: Skála

en: Schedule
hu_HU: Időzítés

en: Search
hu_HU: Keresés

en: Search Icon
hu_HU: Keresési ikon

en: Search Map ...
hu_HU: Keresés Térkép ...

en: Search Room ...
hu_HU: Keresőszoba ...

en: Search Virtual Tour ...
hu_HU: Keresés Virtuális túra ...

en: Secret API Key
hu_HU: API kulcs

en: Security
hu_HU: Biztonság

en: Select
hu_HU: Kiválasztás

en: Select All
hu_HU: Összes kiválasztása

en: Select Icon
hu_HU: Ikon választása

en: Select Library Icon
hu_HU: Tár ikon kiválasztása

en: Select Logout below if you are ready to end your current session.
hu_HU: Ha készen áll az aktuális munkamenet végére, válassza az alábbi Kijelentkezés lehetőséget.

en: Select None
hu_HU: Kijelölés megszűntetése

en: Select Room
hu_HU: Ház kiválasztása

en: Select a room first!
hu_HU: Először válassz egy szobát!

en: Select an action
hu_HU: Művelet kijelölése

en: Select country
hu_HU: Válasszon országot

en: Select point from map or add a new one
hu_HU: Pont kijelölése a térképről vagy új hozzáadása

en: Select room
hu_HU: Válasszon szobát

en: Select the first room
hu_HU: Válassza ki az első szobát

en: Selection Area
hu_HU: Kijelölési terület

en: Self
hu_HU: Ebben az ablakban

en: Send Notification
hu_HU: Értesítés küldése

en: Send Verification Code
hu_HU: Ellenőrző kód küldése

en: Send this link to the person you want to invite
hu_HU: Küldje el ezt a hivatkozást a meghívni kívánt személynek

en: Server Domain
hu_HU: Kiszolgáló tartománya

en: Server Host
hu_HU: Kiszolgálókiszolgáló-állomás

en: Server Path
hu_HU: Szerver útvonal

en: Server Port
hu_HU: Kiszolgáló portja

en: Server responded with %s code.
hu_HU: A kiszolgáló %s válaszolt.

en: Set
hu_HU: Beállít

en: Set Default Camera Position
hu_HU: Állítsa be a kamera alapértelmezett pozícióját

en: Set to All
hu_HU: Állítsa az Összesre

en: Settings
hu_HU: Beállítások

en: Shake X
hu_HU: Rázza meg az X-et

en: Shake Y
hu_HU: Rázza meg Y

en: Share
hu_HU: Megosztás

en: Share & Embed
hu_HU: Megosztás & Beágyazás

en: Shop
hu_HU: Webáruház

en: Show %s entries
hu_HU: Bejegyzések %s megjelenítése

en: Show 3D View
hu_HU: 3D nézet megjelenítése

en: Show All
hu_HU: Összes mutatása

en: Show Annotations
hu_HU: Széljegyzetek mutatják

en: Show Audio
hu_HU: Hang lejátszása

en: Show Auto Rotation toggle
hu_HU: Automatikus forgatási váltás megjelenítése

en: Show Compass
hu_HU: Iránytű megjelenítése

en: Show Custom
hu_HU: Egyéni megjelenítése

en: Show Device Orientation
hu_HU: Eszköz tájolásának mutatják

en: Show Facebook Messenger
hu_HU: A Facebook Messenger megjelenítése

en: Show Floorplan
hu_HU: Alaprajz mutatják

en: Show Fullscreen
hu_HU: Teljes képernyő megjelenítése

en: Show Gallery
hu_HU: Galéria megmutatva

en: Show Icons toggle
hu_HU: Ikonok megjelenítése váltás

en: Show Info
hu_HU: Információk mutatják

en: Show Live Session
hu_HU: Élő munkamenet megjelenítése

en: Show Logo
hu_HU: Logó megjelenítése

en: Show Main Form
hu_HU: Fő űrlap mutatják

en: Show Map
hu_HU: Térkép megjelenítése

en: Show Meeting
hu_HU: Találkozó megjelenítése

en: Show Nav Control
hu_HU: Nav control megjelenítése

en: Show Room's List Slider
hu_HU: A szobalista csúszkáinak megmutatva

en: Show Rooms List Menu
hu_HU: Szobák listája menü megjelenítése

en: Show Share
hu_HU: Megosztás mutatják

en: Show Tour Title
hu_HU: A körút címének megjelenítése

en: Show Web VR
hu_HU: Webes VR mutatják

en: Show Whatsapp
hu_HU: Mutasd a Whatsappot

en: Showcase
hu_HU: Bemutató (Showcase)

en: Showcase Embed Code
hu_HU: Kód beágyazása

en: Showcase Friendly Url Link
hu_HU: Kirakat barátságos URL link

en: Showcase Link
hu_HU: Hivatkozás bemutatója

en: Showcases
hu_HU: Megjelenés

en: Showing %s to %s of %s entries
hu_HU: A %s bejegyzések %s %s megjelenítése

en: Showing 0 to 0 of 0 entries
hu_HU: Megjelenítve 0 to 0 of 0 entries

en: Single view
hu_HU: Egyetlen nézet

en: Size
hu_HU: Méret

en: Skip
hu_HU: Kihagy

en: Skippable after
hu_HU: Kihagyható után

en: Slide Duration
hu_HU: Dia időtartama

en: Slideshow
hu_HU: Diavetítés

en: Small
hu_HU: Kicsi

en: Snow
hu_HU: Havazás

en: Social Integration
hu_HU: Közösségi oldalak integrálása

en: Song
hu_HU: Zenemű

en: Spanish
hu_HU: spanyol

en: Sparkle
hu_HU: Szikrázik

en: Split view with slider
hu_HU: Osztott nézet csúszkával

en: Square
hu_HU: Négyzet

en: Square (outline)
hu_HU: Négyzet (körvonal)

en: Standalone
hu_HU: Önálló

en: Start Date
hu_HU: Kezdés dátuma

en: Start Live Session
hu_HU: Élő munkamenet indítás

en: State / Province / Region
hu_HU: Megye

en: Statistics
hu_HU: Statisztika

en: Status
hu_HU: Állapot

en: Storage Quota
hu_HU: Tárolási kvóta

en: Storage Quota (MB)
hu_HU: Tárhelykvóta (MB)

en: Street
hu_HU: Utca

en: Street Max Zoom
hu_HU: Utca Max Zoom

en: Street Subdomain
hu_HU: Utcai aldomain

en: Street Url
hu_HU: Utca URL-je

en: Style
hu_HU: Stílus

en: Subscribe
hu_HU: Feliratkozás

en: Subsequent payments
hu_HU: Későbbi kifizetések

en: Success. Multi resolution panoramas will be regenerated in background.
hu_HU: Siker. A többfelbontású panorámaképek a háttérben regenerálódnak.

en: Sunday
hu_HU: Vasárnap

en: Supported Languages
hu_HU: Támogatott nyelvek

en: Swedish
hu_HU: Svéd

en: Swing
hu_HU: Ingás

en: Switch Panorama
hu_HU: Panoráma váltás

en: Tajik
hu_HU: tádzsik

en: Target
hu_HU: Cél

en: Target Room's Name
hu_HU: A célszoba neve

en: Target Room's Preview (Rectangular)
hu_HU: Célszoba előnézete (téglalap alakú)

en: Target Room's Preview (Rounded)
hu_HU: Célszoba előnézete (lekerekített)

en: Target Room's Preview (Squared)
hu_HU: Célszoba előnézete (négyzetes)

en: Tax Id
hu_HU: Adóazonosító jel

en: Telephone
hu_HU: Telefon

en: Template
hu_HU: Sablon

en: Text
hu_HU: Szöveg

en: Text Color
hu_HU: Szövegszín

en: The Plan has expired
hu_HU: A terv lejárt

en: The Plan is canceled
hu_HU: A tervet törölték

en: The Plan is changed
hu_HU: A terv megváltozott

en: The contents of this library will be shared for all the virtual tours.
hu_HU: A könyvtár tartalmát megosztjuk az összes virtuális tárral.

en: The initial image must be the same size as the lottie file.
hu_HU: A kiinduló képnek meg kell egyeznie a lotte fájl méretével.

en: The initial image must be the same size as the video stream.
hu_HU: A kezdeti képnek meg kell egyeznie a videofolyam méretével.

en: Theme Color
hu_HU: Téma színe

en: There's a problem with your payment details. Please update your card by clicking here.
hu_HU: Probléma van a fizetési adataival. Kérjük, frissítse kártyáját ide kattintva.

en: This is the section to create a tour
hu_HU: Ez a szakasz a körutazás létrehozásához

en: Thursday
hu_HU: Csütörtök

en: Title
hu_HU: Cím

en: To make the integration with social providers work, you need to create login applications and retrieve credentials in their respective developer panels. Where required, enter the following parameters to enable the integrations.
hu_HU: Ahhoz, hogy a közösségi szolgáltatókkal való integráció működjön, létre kell hoznia a bejelentkezési alkalmazásokat, és le kell szereznie a hitelesítő adatokat a megfelelő fejlesztői paneleken. Szükség esetén adja meg a következő paramétereket az integrációk engedélyezéséhez.

en: Tolerance
hu_HU: Megértés

en: Tooltip Text
hu_HU: Elemleírás szövege

en: Tooltip Type
hu_HU: Elemleírás típusa

en: Top
hu_HU: Felső

en: Top Left
hu_HU: Balra fent

en: Top Right
hu_HU: Jobbra fent

en: Total Visitors
hu_HU: Összes látogató

en: Tour
hu_HU: Út

en: Tour Library
hu_HU: Túrakönyvtár

en: Transition
hu_HU: Átmenet

en: Transition Duration
hu_HU: Áttűnési idő

en: Transition Effect
hu_HU: Áttűnés effekt

en: Transition Loading icon
hu_HU: Átmeneti betöltés ikon

en: Transition Zoom Level
hu_HU: Átmeneti nagyítási szint

en: Transition Zoom Time
hu_HU: Átmeneti nagyítási idő

en: Translation Type
hu_HU: Fordítás típusa

en: Tuesday
hu_HU: Kedd

en: Turkish
hu_HU: Török

en: Twitter - Enable
hu_HU: Twitter - Engedélyezés

en: Twitter - Id
hu_HU: Twitter - Azonosító

en: Twitter - Secret
hu_HU: Twitter - Titkos

en: Two-finger move
hu_HU: Kétujjas mozdulat

en: Two-finger spread or squish
hu_HU: Kétujjas széthúzás vagy squish

en: Type
hu_HU: Típus

en: UPDATE IN PROGRESS
hu_HU: FOLYAMATBAN LÉVŐ FRISSÍTÉS

en: UPGRADE
hu_HU: FELÚJÍTÁS

en: UPGRADE NOW!
hu_HU: FRISSÍTS MOST!

en: UPLOAD
hu_HU: Feltölt

en: UPLOAD THUMBNAIL
hu_HU: MINIATŰR FELTÖLTÉSE

en: USERS
hu_HU: Felhasználók

en: Unique
hu_HU: Egyedi

en: Up command
hu_HU: Fel parancs

en: Up response
hu_HU: Fel válasz

en: Upgrade
hu_HU: Frissítés

en: Upload
hu_HU: Feltöltés

en: Upload Audio
hu_HU: Hang feltöltése

en: Upload Audio (MP3)
hu_HU: Hang feltöltése (MP3)

en: Upload Background Image
hu_HU: Háttérkép feltöltése

en: Upload Background Video
hu_HU: Háttérkép feltöltése

en: Upload Banner Image
hu_HU: Szalagcímkép feltöltése

en: Upload File
hu_HU: Fájl feltöltése

en: Upload Image
hu_HU: Kép feltöltése

en: Upload Json
hu_HU: Json feltöltése

en: Upload Login Image
hu_HU: Bejelentkezési kép feltöltése

en: Upload Logo Image
hu_HU: Logó feltöltése

en: Upload Map Image
hu_HU: Térképkép feltöltése

en: Upload Registration Image
hu_HU: Regisztrációs kép feltöltése

en: Upload Song (MP3)
hu_HU: Dal feltöltése (MP3)

en: Upload Video
hu_HU: Videó feltöltése

en: Upload a 360 panorama image for this Room by selecting from the <b>Browse</b> button and then click <b>Upload</b>
hu_HU: Töltsön fel egy 360°-os panorámaképet ehhez a szobához a <b>Tallózás</b> gombbal, majd kattintson a <b>Feltöltés gombra</b>

en: Upload new Audio
hu_HU: Új hang feltöltése

en: Upload new Background
hu_HU: Új háttér feltöltése

en: Upload new Image
hu_HU: Új kép feltöltése

en: Upload new Logo
hu_HU: Új embléma feltöltése

en: Upload new Nadir Logo
hu_HU: Új Nadir embléma feltöltése

en: Upload new Song
hu_HU: Új dal feltöltése

en: Uploaded Files Size
hu_HU: Feltöltött fájlok mérete

en: Uploading multiple 360-degree panorama JPG/PNG images will automatically create all the rooms.
hu_HU: Feltöltése több 360 fokos panoráma JPG / PNG képek automatikusan létre az összes szobát.

en: Uploading multiple JPG/PNG images will automatically create all the maps.
hu_HU: Több JPG/PNG kép feltöltése automatikusan létrehozza az összes térképet.

en: Upper Pitch
hu_HU: Felső hangmagasság

en: Url Screencast App
hu_HU: URL Screencast App

en: User
hu_HU: Felhasználó

en: User name
hu_HU: Felhasználó név

en: User's Role Permissions
hu_HU: A felhasználó szerepkör-engedélyei

en: Username
hu_HU: Felhasználónév

en: Username already registered!
hu_HU: Felhasználónév már regisztrált!

en: Users
hu_HU: Felhasználók

en: VALIDATE MAIL SETTINGS
hu_HU: LEVELEZÉSI BEÁLLÍTÁSOK ÉRVÉNYESÍTÉSE

en: VAOV
hu_HU: VAOV között

en: VIRTUAL TOURS
hu_HU: VIRTUÁLIS TÚRÁK

en: VOICE COMMANDS
hu_HU: HANGPARANCSOK

en: Valid
hu_HU: Érvényes

en: Validate Account
hu_HU: Fiók ellenőrzése

en: Validate Email
hu_HU: E-mail ellenőrzése

en: Verification code
hu_HU: Hitelesítő kód

en: Version Check
hu_HU: Verzióellenőrzés

en: Video
hu_HU: Videó

en: Video + Audio
hu_HU: Videó + Hang

en: Video 360
hu_HU: Videó 360

en: Video 360 Panorama
hu_HU: Video 360 panoráma

en: Video Duration
hu_HU: Videó időtartama

en: Video MP4
hu_HU: Videó MP4

en: Video Presentation
hu_HU: Videó

en: Video Slideshow
hu_HU: Videó Diavetítés

en: Video WEBM + MOV
hu_HU: Videó WEBM + MOV

en: Video display time (seconds)
hu_HU: Videó megjelenítési ideje (másodperc)

en: Vietnamese
hu_HU: Vietnám

en: View Mode
hu_HU: Nézet mód

en: View name
hu_HU: Név megtekintése

en: View type
hu_HU: Nézet típusa

en: Viewer
hu_HU: Megtekintő

en: Viewer Embed Code
hu_HU: Megjelenítő beágyazási kódja

en: Viewer Friendly Url Link
hu_HU: Megjelenítőbarát URL-hivatkozás

en: Viewer Link
hu_HU: Megjelenítő hivatkozása

en: Viewer quality
hu_HU: Néző minősége

en: Virtual Reality
hu_HU: Virtuális valóság

en: Virtual Tour
hu_HU: Virtuális séta

en: Virtual Tour Accesses
hu_HU: Virtuális túrahozzáférések

en: Virtual Tours
hu_HU: Virtuális túrák

en: Visibility
hu_HU: Láthatóság

en: Visible
hu_HU: Látható

en: Visible List
hu_HU: Látható lista

en: Visible, Go to Room
hu_HU: Látható, Ugrás a szobába

en: Visible, Scroll
hu_HU: Látható, Scroll

en: Visible, autostart
hu_HU: Látható, automatikus indítás

en: Visible, disabled
hu_HU: Látható, letiltott

en: Visible, enabled
hu_HU: Látható, engedélyezve

en: Visible, minimized
hu_HU: Látható, minimalizált

en: Visible, minimized on Desktop and Mobile
hu_HU: Látható, minimálisra csökkentve asztali és mobileszközökön

en: Visible, minimized on Mobile
hu_HU: Látható, minimálisra csökkentve a mobilon

en: Visible, no minimap
hu_HU: Látható, nincs minitérkép

en: Visible, opened
hu_HU: Látható, megnyitott

en: Visible, share current position
hu_HU: Látható, ossza meg jelenlegi pozícióját

en: Visible, share tour
hu_HU: Látható, túra megosztása

en: Visitors
hu_HU: Látogatók

en: Visitors N.
hu_HU: Látogatók N.

en: Visitors update
hu_HU: A látogatók frissítése

en: Voice Commands
hu_HU: Hangparancsok

en: Voice commands works with all browsers that implement the Speech Recognition interface of the Web Speech API.
hu_HU: A hangparancsok minden olyan böngészővel működik, amely a Web Speech API beszédfelismerési felületét valósítja meg.

en: Wait after change room (ms)
hu_HU: Várakozás az öltöző után (ms)

en: Wait time after animation (ms)
hu_HU: Várakozási idő animáció után (ms)

en: Wait time after narration (ms)
hu_HU: Várakozási idő a kísérőszöveg után (ms)

en: Wait until the video ends ...
hu_HU: Várd meg a videó végét...

en: Wall
hu_HU: Fal

en: Web VR
hu_HU: Webes VR

en: Wednesday
hu_HU: Szerda

en: Welcome
hu_HU: Üdvözöljük

en: Welcome Back!
hu_HU: üdv ismét!

en: Welcome Message
hu_HU: Üdvözlő üzenet

en: Welcome message
hu_HU: Üdvözlő üzenet

en: Welcome to %s configuration panel, where you can create your virtual tours in a few simple steps.
hu_HU: Üdvözöljük %s konfigurációs panelen, ahol néhány egyszerű lépésben létrehozhatja virtuális túrákat.

en: Whatsapp Chat
hu_HU: whatsapp csevegés

en: Whatsapp Number
hu_HU: Whatsapp szám

en: Where i can find it?
hu_HU: Hol találom?

en: Whitelist Domain
hu_HU: Whitelist tartomány

en: Width
hu_HU: Szélesség

en: Width (Desktop)
hu_HU: Szélesség (asztal)

en: Width (Mobile)
hu_HU: Szélesség (mobil)

en: Wobble
hu_HU: Támolygó

en: Yes
hu_HU: Igen

en: Yes, Apply
hu_HU: Igen, Jelentkezés

en: Yes, Cancel
hu_HU: Igen, Mégse

en: Yes, Change
hu_HU: Igen, változás

en: Yes, Create
hu_HU: Igen, Létrehozás

en: Yes, Delete
hu_HU: Igen, Törlés

en: Yes, Duplicate
hu_HU: Igen, duplikált

en: Yes, Reactivate
hu_HU: Igen, újraaktiválás

en: Yes, Register
hu_HU: Igen, regisztráljon

en: Yes, Remove
hu_HU: Igen, Eltávolítás

en: Yes, Reset
hu_HU: Igen, Alaphelyzetbe állítás

en: Yes, Revert
hu_HU: Igen, visszaállítás

en: Yes, Save
hu_HU: Igen, Mentés

en: You can decide whether to register your customers or not by changing the option <b>Allow Guests Only</b>
hu_HU: <b>A Csak vendégek engedélyezése</b> beállítás módosításával eldöntheti, hogy regisztrálja-e ügyfeleit vagy sem

en: You can not upload any more files.
hu_HU: Nem lehet feltölteni több fájlt.

en: You can't upload files of this type.
hu_HU: Nem lehet feltölteni ilyen típusú fájlokat.

en: You cannot create 360 videos on an external virtual tour!
hu_HU: Külső virtuális túrán nem készíthet 360°-os videókat!

en: You cannot create Gallery on an external virtual tour!
hu_HU: Külső virtuális túrán nem hozhat létre Galériát!

en: You cannot create Icons Library on an external virtual tour!
hu_HU: Külső virtuális túrán nem hozhat létre Ikontárat!

en: You cannot create Info Box on an external virtual tour!
hu_HU: Külső virtuális túrán nem hozhat létre Információs mezőt!

en: You cannot create Maps on an external virtual tour!
hu_HU: Külső virtuális túrán nem hozhat létre Térképeket!

en: You cannot create Markers on an external virtual tour!
hu_HU: Külső virtuális túrán nem hozhat létre jelölőket!

en: You cannot create POIs on an external virtual tour!
hu_HU: Nem hozhat létre ÉP-okat egy külső virtuális bemutatón!

en: You cannot create Presentations on an external virtual tour!
hu_HU: Külső virtuális bemutatón nem hozhat létre bemutatókat!

en: You cannot create Rooms on an external virtual tour!
hu_HU: Külső virtuális túrán nem hozhat létre szobákat!

en: You cannot download virtual tour from this demo server
hu_HU: Nem tölthet le virtuális turnét erről a demo szerverről

en: You cannot edit 3D View on an external virtual tour!
hu_HU: A 3D nézet nem szerkeszthető külső virtuális túrán!

en: You cannot edit UI on an external virtual tour!
hu_HU: Nem szerkesztheti a felhasználói felületet külső virtuális túrán!

en: You cannot manage Forms on an external virtual tour!
hu_HU: Külső virtuális túrán nem kezelheti az űrlapokat!

en: You cannot manage Leads on an external virtual tour!
hu_HU: Külső virtuális túrán nem kezelheti az érdeklődőket!

en: You cannot manage products on an external virtual tour!
hu_HU: Külső virtuális túrán nem kezelheti a termékeket!

en: You cannot use Media Library on an external virtual tour!
hu_HU: Külső virtuális túrán nem használhatja a Médiatárat!

en: You cannot use Music Library on an external virtual tour!
hu_HU: Külső virtuális túrán nem használhatja a Zenei könyvtárat!

en: You have %s remaining uploads!
hu_HU: Van még %s feltöltések!

en: You have reached the maximum number of Markers allowed from your plan!
hu_HU: Elérte a tervből engedélyezett jelölők maximális számát!

en: You have reached the maximum number of POIs allowed from your plan!
hu_HU: Elérte a csomagból engedélyezett ÉP-k maximális számát!

en: You have reached the maximum number of Rooms allowed from your plan!
hu_HU: Elérte a maximális számú szoba megengedett a terv!

en: You have reached the maximum number of Virtual Tours allowed from your plan!
hu_HU: Elérte a maximális számú virtuális túrák megengedett a terv!

en: You have reached your quota limit of %s! Please update your plan or delete some contents.
hu_HU: Elérte a kvótakorlátot (%s)! Kérjük, frissítse tervét, vagy töröljön bizonyos tartalmakat.

en: You must first cancel your current subscription to activate a new one
hu_HU: Az új előfizetés aktiválásához először le kell mondania jelenlegi előfizetését

en: Your "%s" plan has expired! You will not be able to add new content, but only edit existing ones.
hu_HU: "%s" csomagja lejárt! Új tartalmat nem tud hozzáadni, csak a meglévőket szerkesztheti.

en: Your "%s" plan not allow to create 360 videos!
hu_HU: Az Ön „%s” terve nem teszi lehetővé 360°-os videók létrehozását!

en: Your "%s" plan not allow to create Gallery!
hu_HU: A "%s" terved nem teszi lehetővé a Galéria létrehozását!

en: Your "%s" plan not allow to create Icons Library!
hu_HU: A "%s" terv nem teszi lehetővé, hogy hozzon létre Ikonok Könyvtár!

en: Your "%s" plan not allow to create Info Box!
hu_HU: A "%s" terv nem teszi lehetővé, hogy hozzon létre Info Box!

en: Your "%s" plan not allow to create Landing Pages!
hu_HU: A "%s" terved nem teszi lehetővé a céloldalak létrehozását!

en: Your "%s" plan not allow to create Maps!
hu_HU: A "%s" terved nem teszi lehetővé a Térképek létrehozását!

en: Your "%s" plan not allow to create Presentations!
hu_HU: A "%s" terved nem teszi lehetővé prezentációk létrehozását!

en: Your "%s" plan not allow to create Showcases!
hu_HU: A "%s" terv nem teszi lehetővé, hogy hozzon létre Showcases!

en: Your "%s" plan not allow to manage Forms!
hu_HU: A "%s" terved nem teszi lehetővé az Űrlapok kezelését!

en: Your "%s" plan not allow to manage Leads!
hu_HU: A "%s" terved nem teszi lehetővé az érdeklődők kezelésére!

en: Your "%s" plan not allow to manage Products!
hu_HU: Az Ön „%s” terve nem teszi lehetővé a termékek kezelését!

en: Your "%s" plan not allow to view Statistics!
hu_HU: A "%s" terved nem teszi lehetővé a statisztikák megtekintéséhez!

en: Your account has been made, please verify it by clicking the activation link that has been send to your email.
hu_HU: Fiókját az e-mail címére küldött aktiválási linkre kattintva ellenőrizheti.

en: Your browser does not support drag'n'drop file uploads.
hu_HU: A böngésződ nem támogatja a drag'n'drop fájlfeltöltéseket.

en: Your own Logo
hu_HU: Saját logó

en: Youtube/Vimeo Link or upload Video MP4 / Webm
hu_HU: Youtube/Vimeo Link vagy videó feltöltése MP4/Webm

en: Z Order
hu_HU: Z Rendelés

en: ZOOM IN
hu_HU: NAGYÍTÁS

en: ZOOM OUT
hu_HU: KICSINYÍTÉS

en: Zip / Postal Code
hu_HU: Irányítószám

en: Zip File
hu_HU: ZIP fájl

en: Zip error
hu_HU: Zip hiba

en: Zoom
hu_HU: Nagyítás

en: Zoom In
hu_HU: Nagyítás

en: Zoom Level
hu_HU: Nagyítási szint

en: Zoom Out
hu_HU: Kicsinyítés

en: Zoom Rate
hu_HU: Nagyítási arány

en: Zoom to Point
hu_HU: Nagyítás pontra

en: a lower ratio indicates a wider view on the mobile, while a higher value indicates a narrower view
hu_HU: az alacsonyabb arány szélesebb nézetet jelez a mobilon, míg a magasabb érték szűkebb nézetet

en: a recorded video is used as a presentation
hu_HU: felvett videót használnak prezentációként

en: activate to sort column ascending
hu_HU: aktiválja az oszlop növekvő sorrendjét

en: activate to sort column descending
hu_HU: aktiválja az oszlop csökkenő sorrendjét

en: adjusts panning speed from touch inputs: a lower value indicates a slower pan speed, while a higher value indicates a faster pan speed
hu_HU: beállítja a pásztázási sebességet az érintéses bemenetektől: az alacsonyabb érték lassabb pásztázási sebességet jelez, míg a magasabb érték gyorsabb pásztázási sebességet jelez

en: administrator
hu_HU: adminisztrátor

en: allows you to blur parts of the panoramic image, such as faces and license plates
hu_HU: lehetővé teszi a panorámakép egyes részeinek, például az arcoknak és a rendszámtábláknak a

en: allows you to click near the marker to go to the corresponding room
hu_HU: lehetővé teszi, hogy kattintson a marker közelében, hogy menjen a megfelelő szobába

en: allows you to load various versions of the same room and switch them in the viewer
hu_HU: lehetővé teszi, hogy betölti a különböző változatai ugyanabban a szobában, és kapcsolja be őket a néző

en: analyze
hu_HU: elemezni

en: audio file must be uploaded into music library.
hu_HU: hangfájlt fel kell tölteni a zenei könyvtárba.

en: automatic presentation consists of looking around the room by rotating and moving on to the next one
hu_HU: az automatikus kiszerelés abból áll, hogy a helyiség körül forogva és továbblépve a következőre

en: automatically closes the menu when you click on any item in it
hu_HU: automatikusan bezárja a menüt, ha rákattint a benne lévő bármely elemre

en: automatically closes the room's list slider when you click on any item in it
hu_HU: automatikusan bezárja a szoba lista csúszkáját, ha rákattint a benne lévő bármely elemre

en: automatically closes the rooms list menu when you click on any item in it
hu_HU: automatikusan bezárja a szobák lista menüjét, ha rákattint valamelyik elemre

en: awaiting connection ...
hu_HU: csatlakozásra vár ...

en: background color shown for partial panoramas
hu_HU: háttérszín látható részleges panorámaképekhez

en: background song during navigation of virtual tour
hu_HU: háttérdal a virtuális turné navigációja során

en: block room display until the protect form is filled
hu_HU: blokkszoba kijelzője, amíg a védőlap ki nem töltődik

en: by
hu_HU: írta

en: cancel current subscription
hu_HU: aktuális előfizetés lemondása

en: change plan
hu_HU: változási terv

en: check
hu_HU: ellenőriz

en: check if your system can generate multi resolution panoramas
hu_HU: ellenőrizze, hogy a rendszer képes-e több felbontású panorámaképeket generálni

en: checking license
hu_HU: jogosítvány ellenőrzése

en: click on point to edit, drag to change position
hu_HU: kattintson a pontra a szerkesztéshez, húzza a pozíció megváltoztatásához

en: click to select / deselect a room - drag to change its order - enter the duration in seconds
hu_HU: kattintson a szoba kiválasztásához / kijelölésének törléséhez - húzza a sorrend módosításához - adja meg az időtartamot másodpercben

en: click to view / change
hu_HU: kattintson a nézet / változás

en: click upgrade now to start
hu_HU: kattintson a frissítés gombra a kezdéshez

en: connected
hu_HU: csatlakozva

en: connecting ...
hu_HU: Csatlakozó...

en: connection closed
hu_HU: kapcsolat lezárva

en: content displayed when clicked on the POI
hu_HU: tartalom jelenik meg, amikor a POI-ra kattintanak

en: content displayed when the right button is pressed. leave empty for disable
hu_HU: tartalom jelenik meg a jobb gomb megnyomásakor. hagyja üresen a letiltáshoz

en: controls the friction that slows down the viewer motion after it is dragged and released. higher values mean the motion stops faster.
hu_HU: szabályozza a súrlódást, amely lelassítja a néző mozgását, miután húzta és elengedte. A magasabb értékek azt jelentik, hogy a mozgás gyorsabban leáll.

en: day
hu_HU: nap

en: days
hu_HU: nap

en: default 'lookat' setting when adding a new marker
hu_HU: alapértelmezett 'lookat' beállítás új marker hozzáadásakor

en: default plan assigned to new registered users
hu_HU: új regisztrált felhasználókhoz rendelt alapértelmezett terv

en: delete
hu_HU: törlés

en: description of the information about the room contained in the block at the top left (blank to not display)
hu_HU: a bal felső sarokban lévő blokkban található helyiségre vonatkozó információk leírása (üresen nem jeleníthető meg)

en: description of the protect form
hu_HU: a védőforma leírása

en: description used as preview for share
hu_HU: a megosztás előnézeteként használt leírás

en: display logo, name and progress bar during initial loading
hu_HU: logó, név és folyamatjelző sáv megjelenítése a kezdeti betöltés során

en: displays an information button on the floorplan that calls this link
hu_HU: megjelenít egy információs gombot az alaprajzon, amely ezt a hivatkozást hívja meg

en: downloading ...
hu_HU: letöltés...

en: drag images to change order
hu_HU: képek húzása a sorrend megváltoztatásához

en: drag the marker to change its position
hu_HU: húzza a jelölőt a pozíciójának megváltoztatásához

en: drag the poi to change its position
hu_HU: húzza a poi változtatni a pozícióját

en: drag the pointers to move and resize the content
hu_HU: húzza a mutatókat a tartalom mozgatására és átméretezésére

en: duplicated
hu_HU: duplikálva

en: edit
hu_HU: szerkesztés

en: effects
hu_HU: Hatások

en: enable this payment method (you need to initialize first)
hu_HU: engedélyezze ezt a fizetési módot (először inicializálnia kell)

en: enables change plan for users
hu_HU: lehetővé teszi a felhasználók változási tervét

en: enables registration form for users
hu_HU: lehetővé teszi a regisztrációs űrlapot a felhasználók számára

en: enables vertical inclination
hu_HU: lehetővé teszi a függőleges dőlést

en: enables zoom
hu_HU: lehetővé teszi a nagyítást

en: enter -1 to wait for the video to end
hu_HU: írja be a -1-et, hogy megvárja a videó végét

en: error, please retry
hu_HU: hiba, próbálkozzon újra

en: expires in %s days
hu_HU: két nap múlva %s lejár

en: export
hu_HU: exportálás

en: force regenerate all panoramas images
hu_HU: erő regenerálja az összes panorámaképet

en: function disabled
hu_HU: funkció le van tiltva

en: go to next room
hu_HU: tovább a szomszéd szobába

en: go to previous room
hu_HU: ugrás az előző szobába

en: here
hu_HU: itt

en: hide all the markers (only when click anywhere is enabled)
hu_HU: elrejti az összes jelölőt (csak akkor, ha a kattintás bárhol engedélyezve van)

en: hide features
hu_HU: funkciók elrejtése

en: hold click and move the mouse to change the position
hu_HU: tartsa a kattintást, és mozgassa az egeret, hogy megváltoztassa a pozíciót

en: html code that will be displayed within the tour
hu_HU: html kód, amely megjelenik a túrán belül

en: if not selected, use the paypal sandbox for testing
hu_HU: ha nincs kiválasztva, használja a paypal sandboxot a teszteléshez

en: if the logo is present it will be displayed instead of the room name
hu_HU: ha a logó jelen van, akkor a szoba neve helyett jelenik meg

en: if the popup is not displayed until the user interacts with the borwser, the audio may not be heard
hu_HU: ha a felugró ablak nem jelenik meg, amíg a felhasználó nem lép kapcsolatba a borwserrel, előfordulhat, hogy a hang nem hallható

en: if you change from sandbox to live check that you have entered your live API credentials, check Live and Initialize again
hu_HU: ha homokozóról élőben vált át, ellenőrizze, hogy megadta-e az élő API hitelesítő adatait, ellenőrizze újra az Élőben és az Inicializálást

en: image displayed as background during initial loading and used as preview image for share
hu_HU: háttérként megjelenített kép a kezdeti betöltés során, és előnézeti képként használható a megosztáshoz

en: image displayed on desktop at first load
hu_HU: az asztalon első betöltéskor megjelenített kép

en: image displayed on mobile at first load
hu_HU: a mobilon első betöltéskor megjelenített kép

en: includes sample data in this tour
hu_HU: mintaadatokat tartalmaz ebben a körutazásban

en: indication of the north position of this room
hu_HU: a helyiség északi helyzetének jelzése

en: initial map zoom level (lower 1 - higher 20)
hu_HU: kezdeti térkép nagyítási szint (alsó 1 - magasabb 20)

en: initial position when you enter in this room
hu_HU: kezdeti pozícióba, amikor belép ebbe a szobába

en: initializing ...
hu_HU: Inicializálása...

en: input locked
hu_HU: bemenet zárolva

en: insert a textual content or a link to an external site
hu_HU: szöveges tartalom vagy külső webhelyre mutató hivatkozás beszúrása

en: installing ... do not close this window!
hu_HU: Telepítése... Ne csukja be ezt az ablakot!

en: invalid license, unable to update
hu_HU: érvénytelen licenc, nem frissíthető

en: invalid session
hu_HU: érvénytelen munkamenet

en: it uses the logo of the tour.
hu_HU: a túra logóját használja.

en: items selected
hu_HU: kijelölt elemek

en: leave blank to disable password
hu_HU: üresen hagyja a jelszó letiltásához

en: leave empty for default welcome message
hu_HU: üresen hagyja az alapértelmezett üdvözlő üzenetet

en: leave empty to disable password protection
hu_HU: hagyja üresen a jelszóvédelem letiltásához

en: link that will be displayed when the virtual tour opens (must be compatible for embedding)
hu_HU: a virtuális túra megnyitásakor megjelenő hivatkozás (a beágyazáshoz kompatibilisnek kell lennie)

en: link to the screencast web app that allows you to record your screen
hu_HU: hivatkozás a screencast webalkalmazásra, amely lehetővé teszi a képernyő rögzítését

en: logo displayed on top right
hu_HU: logó jelenik meg a jobb felső sarokban

en: logo used to hide tripod on panorama image
hu_HU: logó, amely az állvány elrejtésére használható panorámaképen

en: looking down
hu_HU: lenézve

en: looking left
hu_HU: balra néz

en: looking right
hu_HU: jól néz ki

en: looking up
hu_HU: felnéz

en: lower values means faster view (poor quality), higher value means slow view (high quality).
hu_HU: az alacsonyabb értékek gyorsabb nézetet (rossz minőséget), a magasabb érték lassú nézetet (kiváló minőséget) jelent.

en: maintain the same direction with regard to north while navigate between rooms (you must set the north position in all rooms)
hu_HU: tartsa ugyanazt az irányt az északi, miközben navigálni szobák között (meg kell állítani az északi helyzetben minden szobában)

en: manage users | manage plans | manage tours of all users
hu_HU: felhasználók kezelése | tervek kezelése | kezelheti az összes felhasználó körutait

en: mandatory variables in the mail text:
hu_HU: kötelező változók a levélszövegben:

en: markers
hu_HU: Markerek

en: maximum horizontal inclination in degrees left (min 0 - max 180)
hu_HU: maximális vízszintes dőlésszög bal fokban (min. 0 - max. 180)

en: maximum horizontal inclination in degrees right (min 0 - max 180)
hu_HU: maximális vízszintes dőlés fokban jobbra (min. 0 - max. 180)

en: maximum vertical inclination in degrees down (min 0 - max 90)
hu_HU: maximális függőleges dőlés fokban lefelé (min. 0 - max. 90)

en: maximum vertical inclination in degrees up (min 0 - max 90)
hu_HU: maximális függőleges dőlés fokban felfelé (min. 0 - max. 90)

en: maximum width in pixels of panoramic images. if they exceed this width the images will be resized. 0 to disable resize.
hu_HU: maximális szélesség a panorámaképek képpontban. ha túllépik ezt a szélességet, a képek átméretenek. 0 letiltani átméretezés.

en: modify payment details
hu_HU: fizetési adatok módosítása

en: month
hu_HU: hónap

en: months
hu_HU: hónap

en: moves the view in the direction of the clicked marker
hu_HU: a nézetet a kattintott jelölő irányába mozgatja

en: new category
hu_HU: új kategória

en: north
hu_HU: Észak

en: not reachable
hu_HU: nem elérhető

en: of
hu_HU: /

en: on your server
hu_HU: a kiszolgálón

en: override transition settings for this room
hu_HU: a helyiség átmeneti beállításainak felülbírálása

en: owner of the virtual tour
hu_HU: a virtuális túra tulajdonosa

en: passcode to unlock the room
hu_HU: jelkódot, hogy kinyit a szobában

en: php zip not enabled
hu_HU: php zip nincs engedélyezve

en: pois
hu_HU: Poi

en: positions
hu_HU: Pozíciók

en: preload all panorama images for faster loading between rooms
hu_HU: töltse fel az összes panorámaképet a szobák közötti gyorsabb betöltéshez

en: presented by
hu_HU: által benyújtott

en: reset
hu_HU: alaphelyzetbe állítás

en: screenshot
hu_HU: képernyőkép

en: senables viewing of online visitors directly on the tour
hu_HU: lehetővé teszi az online látogatók közvetlen megtekintését a túrán

en: send an email to new users to validate their account
hu_HU: e-mail küldése új felhasználóknak fiókjuk érvényesítéséhez

en: sends a notification to the specified email when the lead form is submitted
hu_HU: a lead űrlap elküldésekor értesítést küld a megadott e-mail-címre

en: set expiration date manually (leave empty for automatic)
hu_HU: manuálisan állítsa be a lejárati dátumot (hagyja üresen az automatikus

en: set expiration time manually (leave empty for automatic)
hu_HU: manuálisan állítsa be a lejárati időt (hagyja üresen az automatikus

en: set only for free trial plan
hu_HU: csak ingyenes próbaverziós tervhez

en: set to 0 to wait for the end of the video, otherwise set the seconds for which the video should be displayed
hu_HU: állítsa be 0-ra, hogy megvárja a videó végét, különben állítsa be azokat a másodperceket, amelyekre a videót meg kell jeleníteni

en: sets the maximum pitch the viewer edge can be at, in degrees.
hu_HU: beállítja azt a maximális hangmagasságot, ahol a nézőél lehet, fokban.

en: sets the minimum pitch the viewer edge can be at, in degrees.
hu_HU: beállítja azt a minimális hangmagasságot, ahol a nézőél lehet, fokban.

en: sets the panorama’s horizontal angle of view, in degrees (min 0 - max 360)
hu_HU: beállítja a panoráma vízszintes látószögét fokban (min. 0 - max. 360)

en: sets the panorama’s horizontal field of view (0 to keep default virtual tour setting)
hu_HU: beállítja a panoráma vízszintes látómezőt (0 az alapértelmezett virtuális túrabeállítás megtartása érdekében)

en: sets the panorama’s starting horizontal field of view in degrees.
hu_HU: a panoráma kezdő vízszintes látóterét fokban állítja be.

en: sets the panorama’s vertical angle of view, in degrees (min 0 - max 180)
hu_HU: beállítja a panoráma függőleges látószögét fokban (min. 0 - max. 180)

en: show features
hu_HU: funkciók mutatják

en: show help message
hu_HU: súgóüzenet mutatják

en: show room on list slider
hu_HU: bemutatóterem a listás csúszkán

en: shows hidden markers when approaching them with the mouse
hu_HU: rejtett jelzőket jelenít meg, amikor az egérrel közeledik hozzájuk

en: shows the loading icon before loading rooms
hu_HU: a betöltés ikont jeleníti meg a szobák betöltése előtt

en: specifies pitch of image horizon (for correcting non-leveled panoramas)
hu_HU: meghatározza a képhorizont pályáját (nem szintes panorámaképek kijavítása érdekében)

en: specifies roll of image horizon (for correcting non-leveled panoramas)
hu_HU: meghatározza a képhorizont gördülékenységét (nem szintes panorámaképek helyesbítésére)

en: splits the panorama image into multiple sectors and loads them in parallel to reduce loading times
hu_HU: a panorámaképet több szektorra osztja, és párhuzamosan betölti őket, hogy csökkentse a betöltési időket

en: start the fly-in animation at the first entrance to the virtual tour
hu_HU: indítsa el a fly-in animációt a virtuális túra első bejáratánál

en: start the virtual tour automatically on loading
hu_HU: automatikusan elindítja a virtuális túrát a betöltéskor

en: style of the POI displayed within the panorama
hu_HU: a panorámán belül megjelenített POI stílusát

en: the cart works only if snipcart is configured in the shop section of the tour
hu_HU: a kosár csak akkor működik, ha a snipcar be van állítva a túra bolt részében

en: the file cannot be imported: system version different from the one with which the file was exported.
hu_HU: a fájl nem importálható: a rendszer verziója eltér attól, amellyel a fájlt exportálták.

en: the manual presentation consists in defining the order, changing the views of the rooms and add possible narrative text
hu_HU: a kézi bemutató a sorrend meghatározásából, a szobák nézeteinek megváltoztatásából és a lehetséges narratív szöveg hozzáadásából áll

en: the number of intervals between subscription billings
hu_HU: az előfizetési számlázás közötti időközök száma

en: they only manage the tours that are associated with them
hu_HU: csak a hozzájuk kapcsolódó túrákat kezelik

en: they only manage their own tours with restrictions based on the plan subscribed
hu_HU: csak saját túráikat kezelik, korlátozásokkal az előfizetett terv alapján

en: time in milliseconds to wait before starting the autorotation
hu_HU: ezredmásodpercben, hogy várjon az autorotáció megkezdése előtt

en: title of the information about the room contained in the block at the top left (blank to not display)
hu_HU: a bal felső sarokban lévő blokkban található helyiségre vonatkozó információk címe (üresen nem jeleníthető meg)

en: title of the protect form
hu_HU: a védőforma címe

en: to click
hu_HU: Kattintson ide a terv módosításához

en: to go next room
hu_HU: hogy menjen a szomszéd szobába

en: to go previous room
hu_HU: menni előző szobában

en: to look around
hu_HU: körülnézni

en: to use external payment systems or other reasons (visible only with deactivated payments)
hu_HU: külső fizetési rendszerek vagy egyéb okok használata (csak inaktivált fizetéssel látható)

en: to zoom in/out
hu_HU: nagyításhoz/kicsinyítéshez

en: today
hu_HU: ma

en: total
hu_HU: összesen

en: transition animation effect
hu_HU: átmeneti animációs hatás

en: transition duration in milliseconds
hu_HU: átmeneti időtartam ezredmásodpercekben

en: transition time before entering in this room in milliseconds
hu_HU: átmeneti idő, mielőtt belépne ebbe a szobába ezredmásodpercben

en: transition time before entering the next room in milliseconds
hu_HU: átmeneti idő, mielőtt belépne a következő szobába ezredmásodpercben

en: transition zoom level before entering in this room
hu_HU: átmeneti nagyítási szint, mielőtt belépne ebbe a szobába

en: transition zoom level before entering the next room
hu_HU: átmeneti nagyítási szint a következő szobába való belépés előtt

en: unauthorized
hu_HU: jogosulatlan

en: unlimited
hu_HU: korlátlan

en: upgrade completed successfully, you will now be logged out in 5 seconds
hu_HU: frissítés sikeresen befejeződött, most 5 másodpercen belül kijelentkez

en: use the mouse wheel or the controls to zoom
hu_HU: az egérkerékkel vagy a kezelőszervekkel nagyíthatja a

en: uses the audio track embedded in the video
hu_HU: a videóba ágyazott hangsávot használja

en: video displayed as background during initial loading
hu_HU: a videó háttérként jelenik meg a kezdeti betöltés során

en: view
hu_HU: megtekintés

en: virtual tour used as sample data
hu_HU: virtuális túra mintaadatként használva

en: virtual tour used as template when create a new one
hu_HU: virtuális túra sablonként használható új létrehozása során

en: visitor update time in milliseconds (0 = real time). Low values can increase server utilization.
hu_HU: látogató frissítési ideje ezredmásodpercben (0 = valós idő). Az alacsony értékek növelhetik a szerver kihasználtságát.

en: when the point is clicked, the map is zoomed in on it
hu_HU: amikor a pontra kattint, a térkép ráközelít

en: when you change floorplan this room will be displayed automatically
hu_HU: az alaprajz megváltoztatásakor ez a szoba automatikusan megjelenik

en: year
hu_HU: év

en: you can change the currency in the shop tab of the tour settings
hu_HU: a túrabeállítások bolt lapján módosíthatja a pénznemet

en: you have to run this php script as a cronjob every minute on your server for notifications requiring it to work
hu_HU: ezt a php szkriptet cronjobként minden percben le kell futtatnod a szervereden a működését igénylő értesítésekhez
