Simple Virtual Tour - en to pl_PL translation catalogue (1574 entries)

en: (filtered from %s total entries)
pl_PL: (filtrowany z %s ogółem)

en: - expires in %s days
pl_PL: - wygasa za %s dni

en: -1 to -10 speed clockwise, 1 to 10 speed counterclockwise
pl_PL: -1 do -10 prędkości zgodnie z ruchem wskazówek zegara, 1 do 10 prędkości przeciwnie do ruchu wskazówek zegara

en: 0 to disable autorotate, -1 to -10 speed clockwise, 1 to 10 speed counterclockwise
pl_PL: 0, aby wyłączyć autorotację, -1 do -10 prędkości zgodnie z ruchem wskazówek zegara, od 1 do 10 prędkości przeciwnie do ruchu wskazówek zegara

en: 1. Open tour in a new window
pl_PL: 1. Otwórz wycieczkę w nowym oknie

en: 10 to 100: lower values means faster loading (poor quality), higher value means slow loading (high quality). 100 to disable compression.
pl_PL: 10 do 100: niższe wartości oznaczają szybsze ładowanie (słaba jakość), wyższa wartość oznacza powolny załadunek (wysoka jakość). 100, aby wyłączyć kompresję.

en: 16:9 Flat Image
pl_PL: Płaski obraz 16:9

en: 180 Horizontal Panorama
pl_PL: 180 Panorama pozioma

en: 2. Click the button Open screencast app
pl_PL: 2. Kliknij przycisk Otwórz aplikację screencast

en: 3. Record your screen by selecting the open window
pl_PL: 3. Nagraj swój ekran, wybierając otwarte okno

en: 360 Horizontal Panorama
pl_PL: 360 Panorama pozioma

en: 360 VIDEO TOUR
pl_PL: WYCIECZKA WIDEO 360

en: 360 Video
pl_PL: Wideo 360

en: 360 Video Tour
pl_PL: Wycieczka wideo 360

en: 3D VIEW
pl_PL: WIDOK 3D

en: 3D View
pl_PL: Widok 3D

en: 3d Transform
pl_PL: Transformacja 3d

en: 3d model can be rotated
pl_PL: Model 3D można obracać

en: 4. Upload the recorded video
pl_PL: 4. Prześlij nagrane wideo

en: 4:3 Flat Image
pl_PL: Płaski obraz 4:3

en: A Tour is created
pl_PL: Powstaje wycieczka

en: A new user is registered
pl_PL: Nowy użytkownik jest zarejestrowany

en: A not fully equirectangular and 360 degree image was detected. Please adjust the position settings for correct viewing.
pl_PL: Wykryto nie w pełni równoprostokątny obraz 360 stopni. Dostosuj ustawienia pozycji, aby uzyskać prawidłowe oglądanie.

en: ACTIVATE
pl_PL: AKTYWOWAĆ

en: ADD / SAVE features are disabled.
pl_PL: Funkcje DODAJ / ZAPISZ są wyłączone.

en: ADD / UPDATE
pl_PL: DODAJ / AKTUALIZUJ

en: ADD ACTION
pl_PL: DODAJ AKCJĘ

en: ADD MARKER
pl_PL: DODAJ ZNACZNIK

en: ADD PLAN
pl_PL: DODAJ PLAN

en: ADD POI
pl_PL: DODAJ POI

en: ADD ROOM
pl_PL: DODAJ POKÓJ

en: ADD THIS MARKER
pl_PL: DODAJ TEN ZNACZNIK

en: ADD TO CART
pl_PL: DODAJ DO KOSZYKA

en: ADD USER
pl_PL: DODAJ UŻYTKOWNIKA

en: ADMINISTRATOR
pl_PL: Administrator

en: ADVERTISEMENTS
pl_PL: REKLAMY

en: API Sample Code
pl_PL: Przykładowy kod interfejsu API

en: APPLY BLUR
pl_PL: ZASTOSUJ ROZMYCIE

en: APPLY PRESET
pl_PL: Zastosuj ustawienia predefiniowane

en: APPLY STYLE TO ALL
pl_PL: STOSUJ STYL DO WSZYSTKICH

en: AUTO SAVE
pl_PL: AUTOMATYCZNE ZAPISYWANIE

en: Accepted only 360 degree videos in MP4 format.
pl_PL: Akceptowane tylko filmy 360 stopni w formacie MP4.

en: Accepted only images in JPG/PNG format.
pl_PL: Akceptowane tylko obrazy w formacie JPG/PNG.

en: Accepted only lottie file in Json format.
pl_PL: Akceptowany tylko plik lottie w formacie Json.

en: Account
pl_PL: Konto

en: Action
pl_PL: Akcja

en: Action required
pl_PL: Wymagane działanie

en: Actions
pl_PL: Akcje

en: Activated
pl_PL: Aktywowany

en: Activation mail - Body
pl_PL: Poczta aktywacyjna - Treść

en: Activation mail - Subject
pl_PL: Poczta aktywacyjna - Temat

en: Active
pl_PL: Aktywny

en: Active (expiring)
pl_PL: Aktywny (wygasający)

en: Active until
pl_PL: Aktywny do

en: Actual payment method:
pl_PL: Rzeczywista metoda płatności:

en: Actual plan
pl_PL: Aktualny plan

en: Add
pl_PL: Dodaj

en: Add Category
pl_PL: Dodaj kategorię

en: Add Marker
pl_PL: Dodaj znacznik

en: Add New Preset
pl_PL: Dodaj nowe ustawienie predefiniowane

en: Add POI
pl_PL: Dodaj UM

en: Add Room
pl_PL: Dodaj pokój

en: Add all the currencies in the section <b>SUPPORTED CURRENCIES</b>
pl_PL: Dodaj wszystkie waluty w sekcji <b>OBSŁUGIWANE WALUTY</b>

en: Add new preset
pl_PL: Dodawanie nowego ustawienia predefiniowanego

en: Add your domain <b>%s</b> in the <b>Domain</b> field of the section <b>DEFAULT WEBSITE DOMAIN</b>
pl_PL: Dodaj swoją domenę <b>%s</b> w polu <b>Domena</b> w sekcji <b>DOMYŚLNA DOMENA STRONY INTERNETOWEJ</b>

en: Address
pl_PL: Adres

en: Advertisements
pl_PL: Ogłoszenia

en: All
pl_PL: Wszystkie

en: All Categories
pl_PL: Wszystkie kategorie

en: All Users
pl_PL: Wszyscy użytkownicy

en: All requirements are met.
pl_PL: Wszystkie wymagania są spełnione.

en: Allow Pitch
pl_PL: Zezwalaj na pitch

en: Allow Zoom
pl_PL: Zezwalaj na powiększanie

en: Already have an account? Login!
pl_PL: Masz już konto? Login!

en: Alternatively, try to fix with these presets:
pl_PL: Alternatywnie spróbuj naprawić za pomocą tych ustawień wstępnych:

en: Altitude
pl_PL: Wysokość

en: An account linked to the email %s was not found, do you want to register a new one?
pl_PL: Konto powiązane z adresem e-mail %s nie zostało znalezione, czy chcesz zarejestrować nowe?

en: An error has occured.
pl_PL: Wystąpił błąd

en: An error has occurred, please try again later
pl_PL: Wystąpił błąd, spróbuj ponownie później

en: An error has occurred:
pl_PL: Wystąpił błąd:

en: And finally let's preview the tour you just created. Click on the menu item <b>Preview</b>
pl_PL: Na koniec zobaczmy podgląd trasy, którą właśnie utworzyłeś. Kliknij pozycję menu <b>Podgląd</b>

en: Animation
pl_PL: Animacja

en: Animation duration (ms)
pl_PL: Czas trwania animacji (ms)

en: Annotation
pl_PL: Adnotacja

en: Annotation Description
pl_PL: Opis adnotacji

en: Annotation Title
pl_PL: Tytuł adnotacji

en: Annotations
pl_PL: Adnotacje

en: Application Name
pl_PL: Nazwa aplikacji

en: Apply
pl_PL: Zastosuj

en: Apply Preset
pl_PL: Zastosuj ustawienia predefiniowane

en: Apply Preset to all Rooms
pl_PL: Zastosuj ustawienia wstępne do wszystkich pokoi

en: Apply Preset to this Room
pl_PL: Zastosuj ustawienia wstępne do tego pokoju

en: Apply to all
pl_PL: Zastosuj do wszystkich

en: Arabic
pl_PL: Arabski

en: Are you sure you want to apply the preset?
pl_PL: Czy na pewno chcesz zastosować ustawienie wstępne?

en: Are you sure you want to apply these settings to all existing POIs by overwriting them?
pl_PL: Czy na pewno chcesz zastosować te ustawienia do wszystkich istniejących poi, nadpisując je?

en: Are you sure you want to apply these settings to all existing markers by overwriting them?
pl_PL: Czy na pewno chcesz zastosować te ustawienia do wszystkich istniejących znaczników, zastępując je?

en: Are you sure you want to apply this preset to all the rooms of this Virtual Tour?
pl_PL: Czy na pewno chcesz zastosować to ustawienie wstępne do wszystkich pomieszczeń tej wirtualnej wycieczki?

en: Are you sure you want to cancel this upload?
pl_PL: Czy na pewno anulować przesyłanie?

en: Are you sure you want to cancel your current subscription?
pl_PL: Czy na pewno chcesz anulować bieżącą subskrypcję?

en: Are you sure you want to change your subscription?
pl_PL: Czy na pewno chcesz zmienić subskrypcję?

en: Are you sure you want to create a tour containing sample data?
pl_PL: Czy na pewno chcesz utworzyć przewodnik zawierający przykładowe dane?

en: Are you sure you want to delete the advertisement?
pl_PL: Czy na pewno chcesz usunąć reklamę?

en: Are you sure you want to delete the entire map and all the points?
pl_PL: Czy na pewno chcesz usunąć całą mapę i wszystkie punkty?

en: Are you sure you want to delete the entire virtual tour, included rooms, markers, pois and map?
pl_PL: Czy na pewno chcesz usunąć całą wirtualną wycieczkę, zawarte pokoje, znaczniki, pois i mapę?

en: Are you sure you want to delete the map point?
pl_PL: Czy na pewno chcesz usunąć punkt mapy?

en: Are you sure you want to delete the marker?
pl_PL: Czy na pewno chcesz usunąć znacznik?

en: Are you sure you want to delete the poi?
pl_PL: Czy na pewno chcesz usunąć poi?

en: Are you sure you want to delete the preset?
pl_PL: Czy na pewno chcesz usunąć ustawienie wstępne?

en: Are you sure you want to delete the product?
pl_PL: Czy na pewno chcesz usunąć produkt?

en: Are you sure you want to delete the room?
pl_PL: Czy na pewno chcesz usunąć pokój?

en: Are you sure you want to delete the showcase?
pl_PL: Czy na pewno chcesz usunąć prezentację?

en: Are you sure you want to delete the user?
pl_PL: Czy na pewno chcesz usunąć użytkownika?

en: Are you sure you want to delete this category?
pl_PL: Czy na pewno chcesz usunąć tą kategorię?

en: Are you sure you want to delete?
pl_PL: Czy jesteś pewny że chcesz usunąć?

en: Are you sure you want to download the virtual tour?
pl_PL: Czy na pewno chcesz pobrać wirtualną wycieczkę?

en: Are you sure you want to duplicate the entire virtual tour?
pl_PL: Czy na pewno chcesz powielić całą wirtualną wycieczkę?

en: Are you sure you want to duplicate the poi?
pl_PL: Czy na pewno chcesz powielić poi?

en: Are you sure you want to duplicate the room?
pl_PL: Czy na pewno chcesz powielić pokój?

en: Are you sure you want to end this live session?
pl_PL: Czy na pewno chcesz zakończyć tę sesję na żywo?

en: Are you sure you want to end this live session? The link generated will be invalidated.
pl_PL: Czy na pewno chcesz zakończyć tę sesję na żywo? Wygenerowany link zostanie unieważniony.

en: Are you sure you want to exit the tour creation wizard?
pl_PL: Czy na pewno chcesz wyjść z kreatora tworzenia wycieczek?

en: Are you sure you want to reactivate your canceled subscription?
pl_PL: Czy na pewno chcesz ponownie aktywować anulowaną subskrypcję?

en: Are you sure you want to remove action from room's presentation?
pl_PL: Czy na pewno chcesz usunąć akcję z prezentacji w pokoju?

en: Are you sure you want to remove room and all its actions from presentation?
pl_PL: Czy na pewno chcesz usunąć pokój i wszystkie jego działania z prezentacji?

en: Are you sure you want to reset all forms data for this virtual tour?
pl_PL: Czy na pewno chcesz zresetować wszystkie dane formularzy dla tej wirtualnej wycieczki?

en: Are you sure you want to reset all leads for this virtual tour?
pl_PL: Czy na pewno chcesz zresetować wszystkich potencjalnych klientów do tej wirtualnej wycieczki?

en: Are you sure you want to reset all statistics for this virtual tour?
pl_PL: Czy na pewno chcesz zresetować wszystkie statystyki dla tej wirtualnej wycieczki?

en: Are you sure you want to restore the original image?
pl_PL: Czy na pewno chcesz przywrócić oryginalny obraz?

en: Are you sure you want to save this preset?
pl_PL: Czy na pewno chcesz zapisać to ustawienie wstępne?

en: Are you sure you want to update the preset?
pl_PL: Czy na pewno chcesz zaktualizować ustawienie wstępne?

en: Are you sure? the contents of this element will be lost!
pl_PL: Czy na pewno? zawartość tego elementu zostanie utracona!

en: Arrows Prev/Next
pl_PL: Strzałki Prev/Next

en: Arrows Room's List Slider
pl_PL: Suwak listy strzałek

en: Assign
pl_PL: Przypisz

en: Assigned Plans
pl_PL: Przypisane plany

en: Assigned Virtual Tours
pl_PL: Przypisane wirtualne wycieczki

en: Associate a valid e-mail address to this account.
pl_PL: Skojarz prawidłowy adres e-mail z tym kontem.

en: Attention: all the virtual tours assigned to this user will be deleted!!!
pl_PL: Uwaga: wszystkie wirtualne wycieczki przypisane do tego użytkownika zostaną usunięte!!!

en: Audio embedded
pl_PL: Dźwięk osadzony

en: Author
pl_PL: Autor

en: Auto Assign
pl_PL: Automatyczne przypisywanie

en: Auto Close
pl_PL: Automatyczne zamykanie

en: Auto Open
pl_PL: AUTO otwieranie

en: Auto Rotation
pl_PL: Automatyczne obracanie

en: Auto start
pl_PL: Automatyczne uruchamianie

en: AutoRotate inactivity
pl_PL: Brak aktywności AutoRotate

en: AutoRotate speed
pl_PL: Prędkość Autorotate

en: Autoclose
pl_PL: Autozamykanie

en: Automatic Presentation
pl_PL: Automatyczna prezentacja

en: Automatically assigns to new virtual tours
pl_PL: Automatycznie przypisuje do nowych wirtualnych wycieczek

en: Autoplay
pl_PL: Autoodtwarzanie

en: Autoplay (seconds)
pl_PL: Autoodtwarzanie (sekundy)

en: Autoplay Audio
pl_PL: Automatyczne odtwarzanie dźwięku

en: Autorotate Inactivity
pl_PL: Nieaktywność automatycznego obracania

en: Autorotate Speed
pl_PL: Prędkość automatycznego obracania

en: Avatar
pl_PL: Awatar

en: BACK TO ROOM
pl_PL: POWRÓT DO POKOJU

en: BULK
pl_PL: WIELKOŚĆ

en: BUY
pl_PL: KUPIĆ

en: Back
pl_PL: Wstecz

en: Back to Dashboard
pl_PL: Wróć do kokpitu

en: Back to Login
pl_PL: Wróć do logowania

en: Background
pl_PL: Tło

en: Background Color
pl_PL: Kolor tła

en: Background Image
pl_PL: Obrazek tła

en: Background Music
pl_PL: Muzyka w tle

en: Background Opacity
pl_PL: Krycie Tła

en: Background Removal
pl_PL: Usuwanie tła

en: Background Song Volume
pl_PL: Głośność utworu w tle

en: Background Video
pl_PL: Tło video

en: Banner image
pl_PL: Obraz bannera

en: Be sure to perform a full manual backup of your current files and database before upgrading.
pl_PL: Pamiętaj, aby wykonać pełną ręczną kopię zapasową bieżących plików i bazy danych przed uaktualnieniem.

en: Blank
pl_PL: Pusty

en: Blur
pl_PL: Rozmycie

en: Border
pl_PL: Obramowanie

en: Border Color
pl_PL: Kolor obramowania

en: Bottom
pl_PL: Dół

en: Bottom Left
pl_PL: Na dole po lewej

en: Bottom Right
pl_PL: Prawy dolny

en: Bounce
pl_PL: Odbijanie

en: Box (Hover)
pl_PL: Pudełko (najedź)

en: Box (click)
pl_PL: Pudełko (kliknij)

en: Box Position
pl_PL: Położenie pudełka

en: Brightness
pl_PL: Jasność

en: Bulk map's create
pl_PL: Tworzenie map zbiorczych

en: Bulk room's create
pl_PL: Tworzenie pomieszczeń zbiorczych

en: Button
pl_PL: Przycisk

en: CANCEL
pl_PL: ANULUJ

en: CATEGORIES
pl_PL: KATEGORIE

en: CHANGE
pl_PL: Zmień

en: CHANGE PASSWORD
pl_PL: ZMIEŃ HASŁO

en: CHECK
pl_PL: SPRAWDZIĆ

en: CLEAR DRAW
pl_PL: WYRAŹNY REMIS

en: CONTENTS
pl_PL: TREŚĆ

en: CREATE
pl_PL: TWÓRZRZ

en: CREATE 360 VIDEO
pl_PL: UTWÓRZ WIDEO 360

en: CREATE NEW MAP
pl_PL: UTWÓRZ NOWĄ MAPĘ

en: CREATE NEW ROOM
pl_PL: UTWÓRZ NOWY POKÓJ

en: CSS Class
pl_PL: Klasa CSS

en: CUSTOM CSS / JS
pl_PL: NIESTANDARDOWY CSS / JS

en: CUSTOMER
pl_PL: KLIENT

en: Call to Action Link
pl_PL: Wezwanie do działania Link

en: Callback Url
pl_PL: Adres URL wywołania zwrotnego

en: Can't upgrade, please enable php zip extension.
pl_PL: Nie można uaktualnić, włącz rozszerzenie php zip.

en: Cancel
pl_PL: Anuluj

en: Cancel Subscription
pl_PL: Anuluj subskrypcję

en: Cancel upload
pl_PL: Anuluj przesyłanie

en: Cancelled plan
pl_PL: Anulowany plan

en: Cart
pl_PL: Koszyk

en: Categories
pl_PL: Kategorie

en: Category
pl_PL: Kategoria

en: Center
pl_PL: Środek

en: Change
pl_PL: Zmień

en: Change Password
pl_PL: Zmień hasło

en: Change Plan
pl_PL: Zmień plan

en: Change Subscription
pl_PL: Zmień subskrypcję

en: Change password
pl_PL: Zmień hasło

en: Change the view
pl_PL: Zmienianie widoku

en: Changed plan
pl_PL: Zmieniony plan

en: Changelog
pl_PL: Lista zmian

en: Chat
pl_PL: Czat

en: Check Requirements
pl_PL: Sprawdź wymagania

en: Check your inbox for the verification code.
pl_PL: Sprawdź w skrzynce odbiorczej kod weryfikacyjny.

en: Checkbox
pl_PL: Pole zaznaczenia

en: Chinese Simplified
pl_PL: Chiiński uproszczony

en: Chinese Traditional (Hong Kong)
pl_PL: Chiński tradycyjny (Hongkong)

en: Chinese Traditional (Taiwan)
pl_PL: Chiński tradycyjny (Tajwan)

en: Choose
pl_PL: Wybierz

en: Choose a Product
pl_PL: Wybierz produkt

en: Choose a pricing plan
pl_PL: Wybierz plan cenowy

en: Choose file
pl_PL: Proszę wybrać plik

en: City
pl_PL: Miasto

en: Click Anywhere
pl_PL: Kliknij w dowolnym miejscu

en: Click here to change your plan
pl_PL: Kliknij tutaj, aby zmienić swój plan

en: Click on <b>Create New Tax</b> a make sure to check <b>Included in price</b>
pl_PL: Kliknij <b>Utwórz nowy podatek</b> i upewnij się, że sprawdziłeś <b>Wliczone w cenę</b>

en: Click on button <b>Create</b>
pl_PL: Kliknij przycisk <b>Utwórz</b>

en: Click on the <b>plus</b> icon
pl_PL: Kliknij ikonę <b>plusa</b>

en: Click on the image to start drawing the shape of blur
pl_PL: Kliknij na obrazek, aby rozpocząć rysowanie kształtu rozmycia

en: Click on the menu item <b>List Tours</b>
pl_PL: Kliknij pozycję menu <b>Lista wycieczek</b>

en: Click on the menu item <b>Markers</b>
pl_PL: Kliknij pozycję menu <b>Markery</b>

en: Click on the menu item <b>Rooms</b>
pl_PL: Kliknij pozycję menu <b>Pokoje</b>

en: Click on the menu item <b>Virtual Tours</b>
pl_PL: Kliknij pozycję menu <b>Wirtualne wycieczki</b>

en: Click the button <b>Add</b> to create the marker
pl_PL: Kliknij przycisk <b>Dodaj,</b> aby utworzyć znacznik

en: Client Id
pl_PL: Identyfikator klienta

en: Client Secret
pl_PL: Tajny klucz klienta

en: Close
pl_PL: Zamknij

en: Collected Data
pl_PL: Zebrane dane

en: Color
pl_PL: Kolor

en: Commands
pl_PL: Polecenia

en: Company
pl_PL: Firma

en: Compass North
pl_PL: Kompas Północ

en: Compress images quality
pl_PL: Kompresuj jakość obrazów

en: Confetti
pl_PL: Konfetti

en: Configure Checkout & Cart
pl_PL: Skonfiguruj kasę i koszyk

en: Configure Regional Settings
pl_PL: Skonfiguruj ustawienia regionalne

en: Configure Taxes
pl_PL: Konfiguruj podatki

en: Configure your domain
pl_PL: Skonfiguruj swoją domenę

en: Congratulations, your first room has been created, now create the second one
pl_PL: Gratulacje, Twój pierwszy pokój został utworzony, teraz stwórz drugi

en: Congratulations, your marker has been created
pl_PL: Gratulacje, Twój znacznik został utworzony

en: Congratulations, your second room has been created, now let's look at how to create a marker to navigate from one to the other
pl_PL: Gratulacje, Twój drugi pokój został utworzony, teraz spójrzmy, jak utworzyć znacznik do nawigacji z jednego do drugiego

en: Connect a payment gateway
pl_PL: Podłącz bramkę płatności

en: Contact E-Mail
pl_PL: Kontakt e-mail

en: Contact Us
pl_PL: Skontaktuj się z nami

en: Content
pl_PL: Zawartość

en: Content - Audio MP3 Link or upload Audio MP3
pl_PL: Zawartość - Audio MP3 Link lub prześlij Audio MP3

en: Content - Html
pl_PL: Treść - Html

en: Content - Image Link
pl_PL: Treść - Link do obrazu

en: Content - Link
pl_PL: Treść — link

en: Content - Link (external)
pl_PL: Treść - Link (zewnętrzny)

en: Content - Link or upload Image
pl_PL: Zawartość - Połącz lub prześlij obraz

en: Content - Link or upload Json
pl_PL: Zawartość - Link lub upload Json

en: Content - Mixed
pl_PL: Treść — mieszana

en: Content - Object 3D
pl_PL: Treść - Object 3D

en: Content - Panorama Image
pl_PL: Treść — obraz panoramiczny

en: Content - Product
pl_PL: Treść - Produkt

en: Content - Text
pl_PL: Treść - Tekst

en: Content - Video 360 MP4
pl_PL: Zawartość - Video 360 MP4

en: Content - Youtube/Vimeo Link or upload Video MP4
pl_PL: Treść - Youtube / Vimeo Link lub prześlij wideo MP4

en: Content Item 1
pl_PL: Treść Pozycja 1

en: Content Item 2
pl_PL: Treść pozycja 2

en: Content Item 3
pl_PL: Treść Pozycja 3

en: Continue
pl_PL: Kontynuuj

en: Contrast
pl_PL: Kontrast

en: Controls
pl_PL: Sterowanie

en: Country
pl_PL: Kraj

en: Create
pl_PL: Utwórz

en: Create Account
pl_PL: Utwórz konto

en: Create Maps
pl_PL: Tworzenie map

en: Create Markers
pl_PL: Tworzenie znaczników

en: Create POIs
pl_PL: Tworzenie poI

en: Create Rooms
pl_PL: Utwórz pokoje

en: Create an Account
pl_PL: Utwórz konto

en: Create an Account!
pl_PL: Załóż konto!

en: Create an account on
pl_PL: Załóż konto!

en: Creating Maps
pl_PL: Tworzenie map

en: Creating Rooms
pl_PL: Tworzenie pokoi

en: Creating a Marker
pl_PL: Tworzenie znacznika

en: Creating a New Tour
pl_PL: Tworzenie nowej wycieczki

en: Creating blur effect in progress, please wait ...
pl_PL: Tworzenie efektu rozmycia w toku, proszę czekać ...

en: Creating the first Room
pl_PL: Tworzenie pierwszego pokoju

en: Creating the second Room
pl_PL: Tworzenie drugiego pokoju

en: Cron Job
pl_PL: Cron Praca

en: Currency
pl_PL: Waluta

en: Current HFOV
pl_PL: Aktualny HFOV

en: Current Plan
pl_PL: Aktualny Plan

en: Current Subscription
pl_PL: Bieżąca Subskrypcja

en: Current Subscription (Canceled)
pl_PL: Aktualna subskrypcja (anulowana)

en: Current Version
pl_PL: Aktualna wersja

en: Current status
pl_PL: Aktualny status

en: Custom Backend CSS
pl_PL: Niestandardowy CSS zaplecza

en: Custom Features
pl_PL: Funkcje niestandardowe

en: Custom HTML
pl_PL: Własny HTML

en: Custom HTML Footer
pl_PL: Niestandardowa stopka HTML

en: Custom HTML Header
pl_PL: Niestandardowy nagłówek HTML

en: Custom Icons
pl_PL: Niestandardowe ikony

en: Custom Icons Library
pl_PL: Biblioteka ikon niestandardowych

en: Custom Showcase CSS
pl_PL: Niestandardowy CSS showcase

en: Custom Text
pl_PL: Tekst własny

en: Custom Viewer JS
pl_PL: Przeglądarka niestandardowa JS

en: Customer
pl_PL: Klient

en: Czech
pl_PL: Czeski

en: DASHBOARD
pl_PL: KOKPIT

en: DEACTIVATE
pl_PL: DEZAKTYWOWAĆ

en: DELETE
pl_PL: USUŃ

en: DELETE IMAGE
pl_PL: USUŃ OBRAZ

en: DELETE LOGO
pl_PL: USUŃ LOGO

en: DELETE VIDEO
pl_PL: USUŃ WIDEO

en: DEMO MODE
pl_PL: WERSJA DEMO

en: DOWNLOAD
pl_PL: POBIERANIE

en: DRAG TO CHANGE POSITION
pl_PL: PRZECIĄGNIJ, ABY ZMIENIĆ POŁOŻENIE

en: DUPLICATE
pl_PL: DUPLIKAT

en: Dashboard
pl_PL: Kokpit

en: Date
pl_PL: Data

en: Date - From
pl_PL: Data - Od

en: Date - To
pl_PL: Data - Do

en: Deactivated
pl_PL: Nieaktywne

en: Default
pl_PL: Domyślny

en: Default Language
pl_PL: Język domyślny

en: Default Markers LookAt
pl_PL: Domyślne znaczniki LookAt

en: Default Markers Style
pl_PL: Domyślny styl znaczników

en: Default POIs Style
pl_PL: Domyślny styl punktów POI

en: Default Plan
pl_PL: Plan domyślny

en: Default Room
pl_PL: Pokój domyślny

en: Default view
pl_PL: Widok Domyślny

en: Delete
pl_PL: Usuń

en: Delete Advertisement
pl_PL: Usuń ogłoszenie

en: Delete Category
pl_PL: Usuń kategorię

en: Delete Map
pl_PL: Usuń mapę

en: Delete Map Point
pl_PL: Usuń punkt mapy

en: Delete Maps
pl_PL: Usuwanie map

en: Delete Marker
pl_PL: Usuń znacznik

en: Delete Markers
pl_PL: Usuń znaczniki

en: Delete POI
pl_PL: Usuń POI

en: Delete POIs
pl_PL: Usuwanie poI

en: Delete Preset
pl_PL: Usuń ustawienie wstępne

en: Delete Product
pl_PL: Usuń Produkt

en: Delete Room
pl_PL: Usuń pokój

en: Delete Rooms
pl_PL: Usuń pokoje

en: Delete Showcase
pl_PL: Usuń prezentację

en: Delete User
pl_PL: Usuń Użytkownika

en: Delete Virtual Tour
pl_PL: Usuń wirtualną wycieczkę

en: Depth
pl_PL: Głębokość

en: Description
pl_PL: Opis

en: Deselect All
pl_PL: Odznacz wszystko

en: Desktop
pl_PL: Monitor

en: Details
pl_PL: Szczegóły

en: Device Orientation
pl_PL: Orientacja urządzenia

en: Different plans let you limit your customers to create a certain number of Virtual Tours, Rooms, Markers and POIs. The default Unlimited's plan has no limits.
pl_PL: Różne plany pozwalają ograniczyć klientów do tworzenia określonej liczby wirtualnych wycieczek, pokoi, znaczników i poi. Domyślny plan Unlimited nie ma ograniczeń.

en: Disabled
pl_PL: Wyłączone

en: Disk Space Used
pl_PL: Używane miejsce na dysku

en: Displays the original panorama
pl_PL: Wyświetla oryginalną panoramę

en: Do not close this window!
pl_PL: Nie zamykaj tego okna!

en: Do you want to join the live session with video or audio only?
pl_PL: Czy chcesz dołączyć do sesji na żywo tylko z wideo lub audio?

en: Double click
pl_PL: Podwójne kliknięcie

en: Down command
pl_PL: Polecenie W dół

en: Down response
pl_PL: Reakcja w dół

en: Download
pl_PL: Pobierz

en: Download Tour
pl_PL: Pobierz wycieczkę

en: Download Virtual Tour
pl_PL: Pobierz wirtualną wycieczkę

en: Download and Update
pl_PL: Pobieranie i aktualizowanie

en: Drag Enabled when Device Orientation On
pl_PL: Przeciąganie włączone, gdy orientacja urządzenia jest włączona

en: Drag and drop rooms into categories or up/down to change its order
pl_PL: Przeciągnij i upuść pokoje do kategorii lub w górę / w dół, aby zmienić ich kolejność

en: Drag the view and center the white cursor at the position where you want to add the marker
pl_PL: Przeciągnij widok i wyśrodkuj biały kursor w miejscu, w którym chcesz dodać znacznik

en: Drag the view to set the starting position belongs to this marker. Only works if 'Same Azimuth' is disabled.
pl_PL: Przeciągnij widok, aby ustawić pozycję początkową należącą do tego znacznika. Działa tylko wtedy, gdy "Ten sam azymut" jest wyłączony.

en: Drop files or click here to upload
pl_PL: Upuść pliki lub kliknij tutaj, aby przesłać

en: Duplicate POI
pl_PL: Zduplikowane poi

en: Duplicate Room
pl_PL: Pokój Dwuosobowy (Duplicate Room)

en: Duplicate Virtual Tour
pl_PL: Zduplikowana wirtualna wycieczka

en: Duration Slide
pl_PL: Czas trwania slajdu

en: Dutch
pl_PL: Holenderski

en: E-Mail
pl_PL: E-mail

en: E-mail address already in use!
pl_PL: Adres e-mail już w użyciu!

en: E-mail already registered!
pl_PL: E-mail już zarejestrowany!

en: EDIT
pl_PL: EDYTUJ

en: EDIT ADVERTISEMENT
pl_PL: EDYTUJ REKLAMĘ

en: EDIT BLUR
pl_PL: EDYTUJ ROZMYCIE

en: EDIT MAP
pl_PL: EDYTUJ MAPĘ

en: EDIT MARKERS
pl_PL: EDYTUJ ZNACZNIKI

en: EDIT NEXT ROOM
pl_PL: EDYTUJ NASTĘPNY POKÓJ

en: EDIT POIs
pl_PL: EDYTUJ POI

en: EDIT PREVIOUS ROOM
pl_PL: EDYTUJ POPRZEDNI POKÓJ

en: EDIT PRODUCT
pl_PL: EDYTUJ PRODUKT

en: EDIT PROFILE
pl_PL: EDYTUJ PROFIL

en: EDIT ROOM
pl_PL: EDYTUJ POKÓJ

en: EDIT SHOWCASE
pl_PL: EDYTUJ PREZENTACJĘ

en: EDIT THUMBNAIL
pl_PL: EDYTUJ MINIATURĘ

en: EDIT USER
pl_PL: EDYTUJ UŻYTKOWNIKA

en: EDIT VIRTUAL TOUR
pl_PL: EDYTUJ WIRTUALNĄ WYCIECZKĘ

en: EDITOR
pl_PL: REDAKTOR

en: EDITOR 3D VIEW
pl_PL: EDYTOR WIDOK 3D

en: EDITOR UI
pl_PL: UI EDYTORA

en: ENABLE AUDIO?
pl_PL: WŁĄCZYĆ DŹWIĘK?

en: ENABLE DEVICE ORIENTATION?
pl_PL: WŁĄCZASZ ORIENTACJĘ URZĄDZENIA?

en: Edit
pl_PL: Edytuj

en: Edit Maps
pl_PL: Edytuj mapy

en: Edit Markers
pl_PL: Edytuj znaczniki

en: Edit POIs
pl_PL: Edytuj poi

en: Edit Plan
pl_PL: Edytuj plan

en: Edit Rooms
pl_PL: Edytuj pomieszczenia

en: Edit Tour
pl_PL: Edytuj wycieczkę

en: Edit profile
pl_PL: Edytuj profil

en: Editor
pl_PL: Edytor

en: Editor 3D View
pl_PL: Edytor Widoku 3D

en: Editor UI
pl_PL: Interfejs edytora

en: Effect
pl_PL: Efekt

en: Email Address
pl_PL: Adres e-mail

en: Embed (html)
pl_PL: Osadź (html)

en: Embed (image)
pl_PL: Osadzanie (obraz)

en: Embed (link)
pl_PL: Osadzanie (łącze)

en: Embed (object3d)
pl_PL: Osadź (obiekt3d)

en: Embed (slideshow)
pl_PL: Osadzanie (pokaz slajdów)

en: Embed (text)
pl_PL: Osadzanie (tekst)

en: Embed (video with background removal)
pl_PL: Osadź (wideo z usuwaniem tła)

en: Embed (video with transparency)
pl_PL: Osadzanie (wideo z przezroczystością)

en: Embed (video)
pl_PL: Osadzanie (wideo)

en: Embedded - HTML
pl_PL: Osadzony - HTML

en: Embedded - Link
pl_PL: Osadzony - Link

en: Embedded - Link or upload Image
pl_PL: Osadzone - Połącz lub prześlij obraz

en: Embedded - Object 3D
pl_PL: Osadzony - Obiekt 3D

en: Embedded - Text
pl_PL: Osadzony — tekst

en: Embedded - Youtube Link or upload Video MP4
pl_PL: Osadzone - Youtube Link lub prześlij wideo MP4

en: Embedded - upload Video MP4 with Chroma background
pl_PL: Osadzony - prześlij wideo MP4 z tłem Chroma

en: Embedded HTML
pl_PL: Wbudowany kod HTML

en: Embedded Image
pl_PL: Osadzony obraz

en: Embedded Link
pl_PL: Osadzone łącze

en: Embedded Object 3D
pl_PL: Wbudowany obiekt 3D

en: Embedded Slideshow
pl_PL: Osadzony pokaz slajdów

en: Embedded Text
pl_PL: Osadzony tekst

en: Embedded Video
pl_PL: Osadzone wideo

en: Embedded Video (with background removal)
pl_PL: Wbudowane wideo (z usuwaniem tła)

en: Embedded Video (with transparency)
pl_PL: Osadzone wideo (z przezroczystością)

en: Enable
pl_PL: Włącz

en: Enable 3D View
pl_PL: Włącz widok 3D

en: Enable Annotations
pl_PL: Włączanie adnotacji

en: Enable Auto Rotate
pl_PL: Włącz automatyczne obracanie

en: Enable Device Orientation
pl_PL: Włącz orientację urządzenia

en: Enable Download Tour
pl_PL: Włącz Pobierz wycieczkę

en: Enable Expiring Dates
pl_PL: Włącz daty wygaśnięcia

en: Enable External Tours
pl_PL: Włącz wycieczki zewnętrzne

en: Enable Fly-in
pl_PL: Włącz fly-in

en: Enable Forms
pl_PL: Włączanie formularzy

en: Enable Gallery
pl_PL: Włącz galerię

en: Enable Icons Library
pl_PL: Włącz bibliotekę ikon

en: Enable Info Box
pl_PL: Włącz okno informacyjne

en: Enable Landing
pl_PL: Włącz lądowanie

en: Enable Live session
pl_PL: Włącz sesję na żywo

en: Enable Logo
pl_PL: Włącz logo

en: Enable Maps
pl_PL: Włącz mapy

en: Enable Meeting
pl_PL: Włącz spotkanie

en: Enable Multiple Rooms View
pl_PL: Włącz widok wielu pokoi

en: Enable Multiresolution
pl_PL: Włącz Multiresolution

en: Enable Nadir Logo
pl_PL: Włącz logo Nadir

en: Enable Password Tour
pl_PL: Włącz przewodnik po hasłach

en: Enable Presentation
pl_PL: Włącz prezentację

en: Enable Protect Rooms
pl_PL: Włącz Chroń pokoje

en: Enable Right Click Content
pl_PL: Włącz zawartość prawym przyciskiem myszy

en: Enable Schedule
pl_PL: Włącz harmonogram

en: Enable Screencast
pl_PL: Włącz screencast

en: Enable Share
pl_PL: Włącz udostępnianie

en: Enable Shop
pl_PL: Włącz sklep

en: Enable Showcase
pl_PL: Włącz Showcase

en: Enable Song
pl_PL: Włącz utwór

en: Enable Statistics
pl_PL: Włączone statystyki

en: Enable Tour Creation Wizard
pl_PL: Włącz kreatora tworzenia wycieczek

en: Enable Video 360 Panorama
pl_PL: Włącz panoramę wideo 360

en: Enable Video 360 Tour
pl_PL: Włącz wycieczkę wideo 360

en: Enable Voice Commands
pl_PL: Włączanie poleceń głosowych

en: Enable WebVR
pl_PL: Włącz WebVR

en: Enable Whatsapp / Facebook Chat
pl_PL: Włącz WhatsApp / Czat na Facebooku

en: Enable multi resolution
pl_PL: Włącz wiele rozdzielczości

en: Enable the countries they can buy on your site in the section <b>ENABLED COUNTRIES</b>
pl_PL: Włącz kraje, które mogą kupić na Twojej stronie w sekcji <b>KRAJE AKTYWNE</b>

en: Enabled
pl_PL: Włączone

en: Enabled, Mobile and Desktop
pl_PL: Włączone, mobilne i stacjonarne

en: Enabled, autostart
pl_PL: Włączone, autostart

en: Enabled, mode 1
pl_PL: Włączone, tryb 1

en: Enabled, mode 2
pl_PL: Włączone, tryb 2

en: Enabled, only Desktop
pl_PL: Włączone, tylko pulpit

en: Enabled, opened
pl_PL: Włączone, otwarte

en: Enabled, paused
pl_PL: Włączone, wstrzymane

en: Enabled, without pop-up
pl_PL: Włączone, bez wyskakujących okienek

en: End Call
pl_PL: Zakończ połączenie

en: End Date
pl_PL: Data zakończenia

en: English
pl_PL: Angielski

en: Enter Username or E-mail
pl_PL: Wprowadź nazwę użytkownika lub adres e-mail

en: Enter friendly urls separated by comma
pl_PL: Wprowadź przyjazne adresy URL oddzielone przecinkami

en: Enter language code
pl_PL: Wprowadź kod języka

en: Enter the <b>name</b> of the room
pl_PL: Wpisz <b>nazwę</b> pokoju

en: Enter the <b>name</b> of the tour
pl_PL: Wpisz <b>nazwę</b> wycieczki

en: Error
pl_PL: Błąd

en: Error message
pl_PL: Wiadomość o błędzie

en: Error, retry later
pl_PL: Błąd, ponów próbę później

en: Error, retry later!
pl_PL: Błąd, ponów próbę później!

en: Error, retry later.
pl_PL: Błąd, ponów próbę później.

en: Error: No gallery images
pl_PL: Błąd: brak obrazów w galerii

en: Execute the command
pl_PL: Wykonaj polecenie

en: Exist Audio
pl_PL: Istniej audio

en: Exist Background
pl_PL: Istniejące tło

en: Exist Image
pl_PL: Istniejący obraz

en: Exist Logo
pl_PL: Istniejące logo

en: Exit Meeting
pl_PL: Wyjście ze spotkania

en: Expired
pl_PL: Wygasłe

en: Expired plan
pl_PL: Wygasły plan

en: Expires Days
pl_PL: Wygasa dni

en: Expires in
pl_PL: Wygasa w:

en: Expires on
pl_PL: Wygasa

en: Expiring Dates
pl_PL: Daty wygaśnięcia

en: External
pl_PL: Zewnętrzny

en: External Link
pl_PL: Zewnętrzny odnośnik

en: External URL
pl_PL: Zewnętrzny URL

en: FORMS
pl_PL: FORMUARZE

en: Facebook - Enable
pl_PL: Facebook - Włącz

en: Facebook - Id
pl_PL: Facebook - Identyfikator

en: Facebook - Secret
pl_PL: Facebook - Tajne

en: Facebook / Whatsapp Chat
pl_PL: Facebook / WhatsApp Czat

en: Facebook Chat
pl_PL: Czat na Facebooku

en: Facebook page ID
pl_PL: ID strony na Facebooku

en: Fade Duration
pl_PL: Czas zanikania

en: Features
pl_PL: Funkcje

en: Field
pl_PL: Pole

en: Field of View
pl_PL: Pole widzenia

en: File
pl_PL: Plik

en: File (Json)
pl_PL: Plik (Json)

en: File is too big (%sMiB). Max filesize: %sMiB.
pl_PL: Plik jest za duży (%sMiB). Maksymalny rozmiar pliku: %sMiB.

en: File not found.
pl_PL: Nie znaleziono pliku.

en: File not provided.
pl_PL: Plik nie został dostarczony.

en: File size is too big.
pl_PL: Rozmiar pliku jest zbyt duży.

en: Files
pl_PL: Pliki

en: Files List
pl_PL: Lista plików

en: Filipino
pl_PL: Filipińska

en: Fill your business information
pl_PL: Wypełnij informacje o swojej firmie

en: Find out more
pl_PL: Dowiedz się więcej

en: Fireworks
pl_PL: Sztuczne ognie

en: First
pl_PL: Pierwszy

en: First Name
pl_PL: Imię

en: Fit all points
pl_PL: Dopasuj wszystkie punkty

en: Flash
pl_PL: Miganie

en: Flip
pl_PL: Odwróć

en: Floor
pl_PL: Piętro

en: Floorplan
pl_PL: Plan piętra

en: Floorplan (image)
pl_PL: Plan piętra (obraz)

en: Fly-In Animation
pl_PL: Animacja Fly-In

en: Fog
pl_PL: Mgła

en: Font Backend
pl_PL: Backend czcionek

en: Footer
pl_PL: Stopka

en: Forgot Password?
pl_PL: Zapomniałeś hasła?

en: Forgot password mail - Body
pl_PL: Nie pamiętam hasła mail - Treść

en: Forgot password mail - Subject
pl_PL: Nie pamiętam hasła mail - Temat

en: Form
pl_PL: Formularz

en: Forms
pl_PL: Formularze

en: Frame the desired view
pl_PL: Kadruj żądany widok

en: Free
pl_PL: Darmowe

en: French
pl_PL: Francuski

en: Frequency
pl_PL: Częstotliwość

en: Friction
pl_PL: Tarcie

en: Friction Mobile
pl_PL: Tarcie mobilne

en: Friday
pl_PL: Piątek

en: Friendly URL
pl_PL: Przyjazny adres URL

en: Friendly Urls Blacklist
pl_PL: Przyjazna czarna lista adresów URL

en: From E-Mail
pl_PL: Z e-mail

en: From Name
pl_PL: Imię i nazwisko nadawcy

en: Front
pl_PL: Przód

en: Fullscreen
pl_PL: Pełny ekran

en: GALLERY
pl_PL: GALERIA ZDJĘĆ

en: GENERAL
pl_PL: OGÓLNE

en: GENERATE
pl_PL: Generowania

en: GO TO
pl_PL: PRZEJDŹ DO

en: Gallery
pl_PL: Galeria

en: Gallery Mode
pl_PL: Tryb galerii

en: General
pl_PL: Ogólne

en: General (affects all virtual tours)
pl_PL: Ogólne (dotyczy wszystkich wirtualnych wycieczek)

en: Generate 360 video
pl_PL: Wygeneruj wideo 360

en: Generate slideshow
pl_PL: Generuj pokaz slajdów

en: Generation in progress, please wait ... Do not close this window!
pl_PL: Trwa generowanie, proszę czekać... Nie zamykaj tego okna!

en: German
pl_PL: Niemiecki

en: Get Api Key
pl_PL: Pobierz klucz API

en: Google - Enable
pl_PL: Google - Włącz

en: Google - Secret
pl_PL: Google - Tajne

en: Google Analytics Tracking ID
pl_PL: Identyfikator śledzenia Google Analytics

en: Google Analytics Tracking ID (UA-XXXXXXXXX-X). Note: Use the Friendly URL in Google Analytics's property url setting.
pl_PL: Identyfikator śledzenia Google Analytics (UA-XXXXXXXXX-X). Uwaga: użyj przyjaznego adresu URL w ustawieniu adresu URL usługi Google Analytics.

en: Google Maps
pl_PL: Mapy Google

en: Google Maps Embed Code
pl_PL: Kod osadzania w Mapach Google

en: Google Street View Embed Code
pl_PL: Kod osadzania Google Street View

en: Grayscale
pl_PL: Skala szarości

en: Grid
pl_PL: Siatka

en: HFOV / INTERACTION
pl_PL: HFOV / INTERAKCJA

en: HFOV Mobile Ratio
pl_PL: Współczynnik HFOV Mobile

en: HLS Video Url
pl_PL: URL wideo HLS

en: Height
pl_PL: Wysokość

en: Help
pl_PL: Pomoc

en: Help Link
pl_PL: Łącze pomocy

en: Help command
pl_PL: Polecenie Pomoc

en: Help response
pl_PL: Odpowiedź pomocy

en: Here you can select the destination room linked to this marker
pl_PL: Tutaj możesz wybrać pokój docelowy połączony z tym znacznikiem

en: Hidden
pl_PL: Ukryty

en: Hide Markers
pl_PL: Ukryj znaczniki

en: Hide Tripod
pl_PL: Ukryj statyw

en: Hindi
pl_PL: Hinduski

en: Horizontal Pitch
pl_PL: Skok poziomy

en: Horizontal Pitch / Roll
pl_PL: Poziomy skok / rolka

en: Horizontal Roll
pl_PL: Rolka pozioma

en: Horizontal and Vertical
pl_PL: Poziome i pionowe

en: Horizontal only
pl_PL: Tylko poziomo

en: Hour - From
pl_PL: Godzina - Od

en: Hour - To
pl_PL: Godzina - Do

en: Hover Color
pl_PL: Kolor po najechaniu

en: Hover Markers
pl_PL: Wskaźniki najechania

en: Html
pl_PL: Kod HTML

en: Hungarian
pl_PL: Węgierski

en: Hyperlink
pl_PL: Hiperłącze

en: I made the backup, continue
pl_PL: Zrobiłem kopię zapasową, kontynuuj

en: ICONS LIBRARY
pl_PL: BIBLIOTEKA IKON

en: IMAGES GALLERY
pl_PL: GALERIA ZDJĘĆ

en: IMAGES OBJECT 360
pl_PL: OBRAZY OBIEKT 360

en: INFO BOX
pl_PL: INFOBOX

en: INITIALIZING
pl_PL: INICJALIZACJA

en: Icon
pl_PL: Ikona

en: Icon + Label
pl_PL: Ikona + Etykieta

en: Icon + Room's Name
pl_PL: Ikona + Nazwa pokoju

en: Icon Button - Center
pl_PL: Ikona przycisku — środek

en: Icon Button - Left
pl_PL: Ikona Przycisk - Lewy

en: Icon Button - Right
pl_PL: Ikona przycisku - w prawo

en: Icon Hover Color
pl_PL: Kolor ikony po najechaniu kursorem

en: Icon Main Color
pl_PL: Główny kolor ikony

en: Icon Position
pl_PL: Pozycja ikony

en: Icons
pl_PL: Ikony

en: Icons Library
pl_PL: Biblioteka ikon

en: Icons List
pl_PL: Lista ikon

en: Id of Facebook page for Facebook Messenger Note: in order to works you need to add the url to facebook page - settings - messenger platform - whitelist domain
pl_PL: Identyfikator strony Facebook dla Facebook Messenger Uwaga: aby działać, musisz dodać adres URL do strony na Facebooku - ustawienia - platforma komunikatora - domena białej listy

en: Image
pl_PL: Obraz

en: Image (gallery)
pl_PL: Zdjęcie (galeria)

en: Image (single)
pl_PL: Obraz (pojedynczy)

en: Images (gallery)
pl_PL: Obrazy (galeria)

en: Images List
pl_PL: Lista obrazów

en: Import
pl_PL: Importuj

en: Import Virtual Tour
pl_PL: Importuj wirtualną wycieczkę

en: Importable
pl_PL: Importowane

en: In use
pl_PL: W użyciu

en: Included (SVT demo)
pl_PL: W zestawie (svt demo)

en: Info
pl_PL: Informacja

en: Info - Link
pl_PL: Informacje — łącze

en: Info - Open in
pl_PL: Informacje — Otwórz w

en: Info Box
pl_PL: Kontener Info

en: Initial Image
pl_PL: Obraz początkowy

en: Initial Position
pl_PL: Pozycja początkowa

en: Initialize
pl_PL: Zainicjuj

en: Initializing and synchronizing changes ...
pl_PL: Inicjowanie i synchronizowanie zmian ...

en: Input password
pl_PL: Hasło wejściowe

en: Interaction
pl_PL: Interakcja

en: Interval (months)
pl_PL: Interwał (miesiące)

en: Intro (Desktop)
pl_PL: Wprowadzenie (pulpit)

en: Intro (Mobile)
pl_PL: Wprowadzenie (telefon komórkowy)

en: Invalid
pl_PL: Nieprawidłowe

en: Invalid payment
pl_PL: Nieprawidłowa płatność

en: Invalid verification code
pl_PL: Nieprawidłowy kod weryfikacyjny

en: It is not possible to subscribe on this demo server. This section is shown for demonstration purposes only. Buy the code <a style='color:white;text-decoration:underline;font-weight:bold;' target='_blank' href='https://1.envato.market/Jrja9r'>here</a>
pl_PL: Nie można dokonać subskrypcji na tym serwerze demonstracyjnym. Ta sekcja jest pokazana wyłącznie w celach demonstracyjnych. Kup kod <a style='color:white;text-decoration:underline;font-weight:bold;' target='_blank' href='https://1.envato.market/Jrja9r'>tutaj</a>

en: It looks like that you do not have permission to access this page
pl_PL: Wygląda na to, że nie masz uprawnień dostępu do tej strony

en: Italian
pl_PL: Włoski

en: Japanese
pl_PL: Japoński

en: Jello
pl_PL: Galaretka

en: Join Meeting
pl_PL: Dołącz do spotkania

en: Keep tours online
pl_PL: Zachowaj wycieczki online

en: Keyboard Mode
pl_PL: Tryb klawiatury

en: Keyboard controls are disabled.
pl_PL: Elementy sterujące klawiaturą są wyłączone.

en: Kinyarwanda
pl_PL: rwandyjski

en: Korean
pl_PL: Koreański

en: LANDING
pl_PL: LĄDOWANIE

en: LEADS
pl_PL: PROWADZI

en: LICENSE
pl_PL: LICENCJA

en: LOADING
pl_PL: ŁADOWANIE

en: LOADING MAPS ...
pl_PL: ŁADOWANIE MAP ...

en: LOADING MENU LIST ...
pl_PL: LISTA MENU ŁADOWANIA ...

en: LOADING PRESENTATION ...
pl_PL: ŁADOWANIE PREZENTACJI ...

en: LOADING ROOMS ...
pl_PL: ŁADOWANIE POMIESZCZEŃ ...

en: LOADING VIRTUAL TOURS ...
pl_PL: ŁADOWANIE WIRTUALNYCH WYCIECZEK ...

en: LOADING VR EXPERIENCE ...
pl_PL: ŁADOWANIE DOŚWIADCZENIA VR ...

en: Label
pl_PL: Etykieta

en: Label + Icon
pl_PL: Etykieta + Ikona

en: Landing Embed Code
pl_PL: Kod osadzania lądowania

en: Landing Friendly Url Link
pl_PL: Link URL przyjazny dla lądowania

en: Landing Link
pl_PL: Link do lądowania

en: Language
pl_PL: Język

en: Languages Enabled
pl_PL: Włączone języki

en: Languages Supported
pl_PL: Obsługiwane języki

en: Large
pl_PL: Duży

en: Last
pl_PL: Ostatni

en: Last Name
pl_PL: Nazwisko

en: Latest Version
pl_PL: Najnowsza wersja

en: Lead
pl_PL: Lider

en: Leads
pl_PL: Prowadzone tematy

en: Left
pl_PL: Lewo

en: Left Yaw
pl_PL: Lewe odchylnie

en: Left command
pl_PL: Lewe polecenie

en: Left mouse
pl_PL: Lewa mysz

en: Left response
pl_PL: Lewa odpowiedź

en: Level
pl_PL: Poziom

en: Levels
pl_PL: Poziomy

en: Library Icon
pl_PL: Ikona biblioteki

en: Library Icons
pl_PL: Ikony bibliotek

en: License
pl_PL: Licencja

en: Link (embed)
pl_PL: Łącze (osadzanie)

en: Link (external)
pl_PL: Link (zewnętrzny)

en: Links
pl_PL: Linki

en: List
pl_PL: Lista

en: List Tours
pl_PL: Lista wycieczek

en: List of additional features to show for the plan (each feature must be on a new line)
pl_PL: Lista dodatkowych funkcji do wyświetlenia w planie (każda funkcja musi znajdować się w nowym wierszu)

en: Listening message
pl_PL: Wiadomość nasłuchiwania

en: Live Session
pl_PL: Sesja na żywo

en: Loading
pl_PL: Ładowanie

en: Loading Info
pl_PL: Informacje o ładowaniu

en: Loading files ...
pl_PL: Ładowanie plików ...

en: Loading icons ...
pl_PL: Ładowanie ikon ...

en: Loading images ...
pl_PL: Ładowanie obrazów ...

en: Loading info content ...
pl_PL: Ładowanie treści informacyjnej ...

en: Loading landing page content ...
pl_PL: Ładowanie treści strony docelowej ...

en: Loading map image
pl_PL: Ładowanie obrazu mapy

en: Loading panorama image ...
pl_PL: Ładowanie obrazu panoramicznego ...

en: Local
pl_PL: Lokalny

en: Localization
pl_PL: lokalizacja

en: Login
pl_PL: Zaloguj się

en: Login image
pl_PL: Obrazek logowania

en: Login with Facebook
pl_PL: Zaloguj się przez Facebook

en: Login with Google
pl_PL: Zaloguj się przez Google

en: Login with Twitter
pl_PL: Zaloguj przez Twitter

en: Logo Small
pl_PL: Logo Małe

en: Logout
pl_PL: Wyloguj

en: Lower Pitch
pl_PL: Niższy skok

en: MAPS
pl_PL: MAPY

en: MARKERS
pl_PL: ZNACZNIKI

en: MEDIA LIBRARY
pl_PL: BIBLIOTEKA MULTIMEDIÓW

en: MOVE
pl_PL: RUSZAĆ

en: MULTIPLE ROOM VIEWS
pl_PL: Z WIDOKIEM NA WIELE POKOI

en: MUSIC LIBRARY
pl_PL: BIBLIOTEKA MUZYCZNA

en: Mail Server Settings
pl_PL: Ustawienia serwera poczty

en: Mail Texts
pl_PL: Sms-y pocztowe

en: Main
pl_PL: Główny

en: Main Color
pl_PL: Kolor główny

en: Main Form
pl_PL: Formularz główny

en: Main view name
pl_PL: Nazwa widoku głównego

en: Mandatory
pl_PL: Obowiązkowy

en: Manual Expiration Date
pl_PL: Ręczna data ważności

en: Manual Expiration Time
pl_PL: Ręczny czas wygaśnięcia

en: Manual Presentation
pl_PL: Prezentacja ręczna

en: Map
pl_PL: Mapa

en: Map Image
pl_PL: Obraz mapy

en: Map Point
pl_PL: Punkt mapy

en: Map Type
pl_PL: Typ Mapy

en: Map image
pl_PL: Obraz mapy

en: Maps
pl_PL: Mapy

en: Markers
pl_PL: Znaczniki

en: Markers Settings
pl_PL: Ustawienia znaczników

en: Max allowed upload file size:
pl_PL: Maksymalny dozwolony rozmiar pliku do przesłania:

en: Max width panorama
pl_PL: Maksymalna szerokość panoramy

en: Media Library
pl_PL: Biblioteka Mediów

en: Medium
pl_PL: Średni

en: Meeting
pl_PL: Spotkanie

en: Menu Item
pl_PL: Element menu

en: Menu Items
pl_PL: Zawartość menu

en: Middle mouse or mousewheel
pl_PL: Środkowa mysz lub kółko myszy

en: Misc
pl_PL: Różne

en: Missing command
pl_PL: Brakujące polecenie

en: Missing file
pl_PL: Brakujący plik

en: Missing package
pl_PL: Brakujący pakiet

en: Missing parameters
pl_PL: Brakujące parametry

en: Mobile
pl_PL: Komórka

en: Modal
pl_PL: Modalny

en: Monday
pl_PL: Poniedziałek

en: Mp4 Video
pl_PL: Wideo Mp4

en: Multi resolution check
pl_PL: Sprawdzanie wielu rozdzielczości

en: Multi resolution regenerate
pl_PL: Regeneracja wielu rozdzielczości

en: Multi-Resolution
pl_PL: Wiele rozdzielczości

en: Multiple Room Views
pl_PL: Wiele pokoi z widokiem (Multiple Room Views)

en: Multiple Room's Views
pl_PL: Widok na wiele pokoi

en: Multiresolution
pl_PL: Włącz Multiresolution

en: Music Library
pl_PL: Biblioteka muzyczna

en: Muted
pl_PL: Wyciszone

en: N. Markers
pl_PL: N. Markery

en: N. POIs
pl_PL: N. PoI

en: N. Rooms
pl_PL: N. Pokoje

en: N. Virtual Tours
pl_PL: N. Wirtualne wycieczki

en: NOTE
pl_PL: UWAGA

en: NOTIFICATIONS
pl_PL: POWIADOMIENIA

en: Name
pl_PL: Nazwa

en: Name Item 1
pl_PL: Nazwa Przedmiot 1

en: Name Item 2
pl_PL: Nazwa Przedmiot 2

en: Name Item 3
pl_PL: Nazwa Przedmiot 3

en: Narrate a text
pl_PL: Opowiadanie tekstu

en: Narrate text (Carriage Return to split text into sentences)
pl_PL: Narracja tekstu (Powrót karetki, aby podzielić tekst na zdania)

en: Never
pl_PL: Nigdy

en: New Map
pl_PL: Nowa mapa

en: New Map Point
pl_PL: Nowy punkt mapy

en: New Plan
pl_PL: Nowy pakiet

en: New Room
pl_PL: Nowy pokój

en: New User
pl_PL: Nowy użytkownik

en: New Virtual Tour
pl_PL: Nowa wirtualna wycieczka

en: New Window
pl_PL: Otwórz w nowym oknie

en: New password
pl_PL: Nowe hasło

en: New plan
pl_PL: Nowy plan

en: New registered user
pl_PL: Nowy zarejestrowany użytkownik

en: New tour created
pl_PL: Utworzono nową wycieczkę

en: Next
pl_PL: Następny

en: Next command
pl_PL: Następne polecenie

en: Next payment
pl_PL: Następna płatność

en: Next response
pl_PL: Następna odpowiedź

en: No
pl_PL: Nie

en: No 360 video generated for this virtual tour.
pl_PL: Nie wygenerowano filmu 360 dla tej wirtualnej wycieczki.

en: No Audio
pl_PL: Bez dźwięku

en: No associated floorplan.
pl_PL: Brak powiązanego planu piętra.

en: No associated map.
pl_PL: Brak powiązanej mapy.

en: No data available in table
pl_PL: Brak danych w tabeli

en: No files in this icon library.
pl_PL: Brak plików w tej bibliotece ikon.

en: No files in this media library.
pl_PL: Brak plików w tej bibliotece multimediów.

en: No icons in this library.
pl_PL: Brak ikon w tej bibliotece.

en: No images in this gallery.
pl_PL: Brak zdjęć w tej galerii.

en: No matching records found
pl_PL: Brak wyników

en: No results found.
pl_PL: Nic nie znaleziono.

en: No results matched
pl_PL: Brak takiej opcji wyboru

en: No rooms created for this Virtual Tour. Go to %s and create a new one!
pl_PL: Brak pokoi stworzonych na potrzeby tej wirtualnej wycieczki. Przejdź do %s i stwórz nowy!

en: No virtual tours created yet. Go to %s and create a new one!
pl_PL: Nie stworzono jeszcze wirtualnych wycieczek. Przejdź do %s i stwórz nowy!

en: None
pl_PL: Brak

en: North
pl_PL: Północ

en: Not close this window
pl_PL: Nie zamykaj tego okna

en: Not visible in the tour, enable it in the Editor UI
pl_PL: Niewidoczny w wycieczce, włącz go w interfejsie edytora

en: Note (only visible to administrators)
pl_PL: Uwaga (widoczna tylko dla administratorów)

en: Nothing selected
pl_PL: Nie wybrano niczego

en: Notifications
pl_PL: Powiadomienia

en: Number
pl_PL: Numer

en: OPEN SCREENCAST APP
pl_PL: OTWÓRZ APLIKACJĘ EKRANU

en: Object 360 (images)
pl_PL: Obiekt 360 (obrazy)

en: Object 3D
pl_PL: Obiekt 3D

en: Offset
pl_PL: Przesunięcie (Offset)

en: Old Plan
pl_PL: Stary plan

en: One Time
pl_PL: Jednorazowo

en: One-finger move
pl_PL: Ruch jednym palcem

en: Online Visitors
pl_PL: Odwiedzający online

en: Only Audio
pl_PL: Tylko audio

en: Only Icon
pl_PL: Tylko ikony

en: Only Label
pl_PL: Tylko etykieta

en: Only Room's Name
pl_PL: Tylko nazwa pokoju

en: Only gltf,glb,usdz files are supported.
pl_PL: Obsługiwane są tylko pliki gltf, glb, usdz.

en: Only jpg,png files are supported.
pl_PL: Obsługiwane są tylko pliki jpg, png.

en: Only jpg,png,gif files are supported.
pl_PL: Obsługiwane są tylko pliki jpg, png, gif.

en: Only jpg,png,gif,webp files are supported.
pl_PL: Obsługiwane są tylko pliki jpg, png, gif, webp.

en: Only jpg,png,webp files are supported.
pl_PL: Obsługiwane są tylko pliki jpg, png, webp.

en: Only json files are supported.
pl_PL: Obsługiwane są tylko pliki json.

en: Only mp3 files are supported.
pl_PL: Obsługiwane są tylko pliki mp3.

en: Only mp4 files are supported.
pl_PL: Obsługiwane są tylko pliki mp4.

en: Only zip files are supported.
pl_PL: Obsługiwane są tylko pliki zip.

en: Orbit
pl_PL: Orbita

en: Override
pl_PL: Zastąpić

en: Override Initial Position
pl_PL: Zastąp pozycję początkową

en: PAYMENTS
pl_PL: PŁATNOŚCI

en: PLANS
pl_PL: PLANY

en: POI LABEL
pl_PL: ETYKIETA POI

en: POI views
pl_PL: Widoki POI

en: POIs Settings
pl_PL: Ustawienia poI

en: PRESENTATION
pl_PL: PREZENTACJA

en: PREVIEW
pl_PL: PODGLĄD

en: PRODUCTS
pl_PL: PRODUKTY

en: PROTECT
pl_PL: CHRONIĆ

en: PUBLISH
pl_PL: PUBLIKUJ

en: Pan
pl_PL: Przesuwanie

en: Pan Speed
pl_PL: Prędkość trzęsienia

en: Panorama Image
pl_PL: Obraz panoramiczny

en: Panorama Upload Size
pl_PL: Rozmiar przesyłania panoramy

en: Panorama Video
pl_PL: Panorama wideo

en: Panorama Video Stream (HLS)
pl_PL: Strumień wideo panoramicznego (HLS)

en: Panorama image
pl_PL: Obraz panoramiczny

en: Panorama video
pl_PL: Panorama wideo

en: Parent
pl_PL: Nadrzędna

en: Passcode
pl_PL: Kod dostępu

en: Password
pl_PL: Hasło

en: Password Live Session
pl_PL: Sesja na żywo z hasłem

en: Password Meeting
pl_PL: Spotkanie z hasłami

en: Password Protection
pl_PL: Ochrona hasłem

en: Password successfully changed!
pl_PL: Hasło pomyślnie zmienione!

en: Pay attention that you can make 2 configurations, one for <b>test</b> and one for <b>live</b>, by changing the selector on the %s dashboard at the top
pl_PL: Zwróć uwagę, że możesz utworzyć 2 konfiguracje, jedną do <b>testowania</b> i jedną do <b>transmisji</b> na żywo , zmieniając selektor na pulpicie nawigacyjnym %s u góry

en: Performance
pl_PL: Wydajność

en: Permission denied
pl_PL: Brak upoważnienia

en: Persian
pl_PL: Perska

en: Personal Informations
pl_PL: Dane osobowe

en: Perspective
pl_PL: Perspektywa

en: Phone
pl_PL: Telefon

en: Phone number for whatsapp chat
pl_PL: Numer telefonu do czatu WhatsApp

en: Photo Slider
pl_PL: Suwak zdjęć

en: Pick what's right for you
pl_PL: Wybierz to, co jest dla Ciebie odpowiednie

en: Placement
pl_PL: Położenie

en: Plans
pl_PL: Plany

en: Play Video
pl_PL: Odtwarzaj wideo

en: Please complete your profile with the required fields (*) before continuing to use the application.
pl_PL: Uzupełnij swój profil wymaganymi polami (*) przed dalszym korzystaniem z aplikacji.

en: Please enter a valid purchase code to continue using the application.
pl_PL: Wprowadź prawidłowy kod zakupu, aby kontynuować korzystanie z aplikacji.

en: Please select an icon from library
pl_PL: Wybierz ikonę z biblioteki

en: Please use the fallback form below to upload your files like in the olden days.
pl_PL: Użyj formularza towarzyszącego poniżej, aby przesłać pliki.

en: Point Color
pl_PL: Kolor punktu

en: Point Size
pl_PL: Rozmiar punktu

en: Pointer
pl_PL: Wskaźnik

en: Pointer Color
pl_PL: Kolor wskaźnika

en: Polish
pl_PL: Polski

en: Portuguese Brazilian
pl_PL: portugalski brazylijski

en: Portuguese European
pl_PL: Portugalski europejski

en: Position
pl_PL: Pozycja

en: Preload panoramas
pl_PL: Wstępnie wczytywanie panoram

en: Presentation
pl_PL: Prezentacja

en: Preset Name
pl_PL: Wstępnie ustawiona nazwa

en: Presets
pl_PL: Ustawienia wstępne

en: Preview
pl_PL: Podgląd

en: Preview Room
pl_PL: Pokój typu Preview (Preview Room)

en: Preview the tour
pl_PL: Podgląd wycieczki

en: Previous
pl_PL: Poprzedni

en: Previous command
pl_PL: Poprzednie polecenie

en: Previous response
pl_PL: Poprzednia odpowiedź

en: Price
pl_PL: Cena

en: Processing
pl_PL: Przetwarzanie

en: Product
pl_PL: Produkt

en: Products
pl_PL: Produkty

en: Protect
pl_PL: Chroń

en: Protect Rooms (Passcode, Leads)
pl_PL: Chroń pokoje (hasło, potencjalni klienci)

en: Protect tour (Password)
pl_PL: Chroń wycieczkę (hasło)

en: Public
pl_PL: Publiczny

en: Public API Key
pl_PL: Publiczny klucz API

en: Public Key
pl_PL: Klucz publiczny

en: Public Library
pl_PL: Biblioteka Publiczna

en: Publish
pl_PL: Publikuj

en: Purchase Code
pl_PL: Kod zakupu

en: Purchase Type
pl_PL: Rodzaj Zakupu

en: Put tours offline
pl_PL: Wyłącz wycieczki

en: QR Code
pl_PL: Kod QR

en: QUICK ADD THIS MARKER
pl_PL: SZYBKO DODAJ TEN ZNACZNIK

en: REGISTRATION
pl_PL: REJESTRACJA

en: REMOVE AUDIO
pl_PL: USUŃ DŹWIĘK

en: REMOVE IMAGE
pl_PL: USUŃ OBRAZ

en: REMOVE LOGO
pl_PL: USUŃ LOGO

en: REMOVE SONG
pl_PL: USUŃ UTWÓR

en: REMOVE VIDEO
pl_PL: USUŃ WIDEO

en: REVERT TO ORIGINAL
pl_PL: POWRÓT DO ORYGINAŁU

en: ROOM NAME
pl_PL: NAZWA POKOJU

en: ROOMS
pl_PL: DOMEK

en: ROOMS LIST
pl_PL: LISTA POKOI

en: Rain
pl_PL: Deszcz

en: Reactivate Subscription
pl_PL: Ponownie aktywuj subskrypcję

en: Ready to Leave?
pl_PL: Gotowy do wyjazdu?

en: Recurring
pl_PL: Cykliczny

en: Redirect URL if < Start Date
pl_PL: Adres URL przekierowania, jeśli < data rozpoczęcia

en: Redirect URL if > End Date
pl_PL: Adres URL przekierowania, jeśli > data zakończenia

en: Redirecting to checkout page ...
pl_PL: Przekierowanie do strony kasy ...

en: Redirecting to payment setup page ...
pl_PL: Przekierowanie do strony konfiguracji płatności ...

en: Regenerate All Panoramas
pl_PL: Ponowne generowanie wszystkich panoram

en: Regenerate panoramas
pl_PL: Ponowne generowanie panoram

en: Regeneration in progress, please wait ... Do not close this window!
pl_PL: Regeneracja w toku, proszę czekać... Nie zamykaj tego okna!

en: Register Account
pl_PL: Zarejestruj się

en: Register with Facebook
pl_PL: Zarejestruj się przez Facebook

en: Register with Google
pl_PL: Zarejestruj się w Google

en: Register with Twitter
pl_PL: Zarejestruj się na Twitterze

en: Registration Date
pl_PL: Data rejestracji

en: Registration Settings
pl_PL: Ustawienia rejestracji

en: Registration closed
pl_PL: Rejestracja zamknięta

en: Registration image
pl_PL: Obraz rejestracyjny

en: Remove
pl_PL: Usuń

en: Remove Action
pl_PL: Usuń akcję

en: Remove Room
pl_PL: Usuń pokój

en: Remove file
pl_PL: Usuń plik

en: Repeat Password
pl_PL: Powtórz hasło

en: Repeat password
pl_PL: Powtórz hasło

en: Reply
pl_PL: Odpowiedz

en: Require Cron
pl_PL: Wymagaj Crona

en: Required
pl_PL: Wymagane

en: Reset Forms Data
pl_PL: Resetowanie danych formularzy

en: Reset Leads
pl_PL: Resetowanie potencjalnych klientów

en: Reset Statistics
pl_PL: Resetowanie statystyk

en: Resolution
pl_PL: Rozdzielczość

en: Retrieve your <b>public test or live API key</b> and enter it above
pl_PL: Pobierz swój <b>publiczny test lub klucz API na żywo</b> i wpisz go powyżej

en: Retry.
pl_PL: Ponów próbę.

en: Right
pl_PL: Prawo

en: Right Click Content
pl_PL: Kliknij prawym przyciskiem zawartość

en: Right Yaw
pl_PL: Prawe odchylnie

en: Right command
pl_PL: Prawe polecenie

en: Right mouse or left mouse + ctrl/meta/shiftKey
pl_PL: Prawy lub lewy mysz + ctrl/meta/shiftKey

en: Right response
pl_PL: Właściwa reakcja

en: Role
pl_PL: Rola

en: Romanian
pl_PL: Rumuński

en: Room
pl_PL: Pokój

en: Room Link
pl_PL: pokój

en: Room Target
pl_PL: Cel pokoju

en: Room name
pl_PL: Nazwa pokoju

en: Room's Name + Icon
pl_PL: Nazwa pokoju + ikona

en: Rooms
pl_PL: Pokoje

en: Rooms Accesses
pl_PL: Dostęp do pokoi

en: Rooms List
pl_PL: Lista pokoi

en: Rooms Permanence (seconds)
pl_PL: Trwałość pokoi (sekundy)

en: Rooms assigned
pl_PL: Przydzielone pokoje

en: Rotate speed
pl_PL: Szybkość rotacji

en: Rotation
pl_PL: Rotacja

en: Round
pl_PL: Okrągły

en: Round (outline)
pl_PL: Okrągły (zarys)

en: Rubberband
pl_PL: Gumka recepturka

en: Russian
pl_PL: Rosyjski

en: SAVE
pl_PL: ZAPISZ

en: SAVE AND CONTINUE
pl_PL: ZAPISZ I KONTYNUUJ

en: SET EXPIRING DATES
pl_PL: USTAWIANIE DAT WYGAŚNIĘCIA

en: SET FRIENDLY URL
pl_PL: USTAW PRZYJAZNY ADRES URL

en: SETTINGS
pl_PL: USTAWIENIA

en: SHOP
pl_PL: SKLEP

en: SHOWCASES
pl_PL: PREZENTUJE

en: SMTP Auth
pl_PL: Uwierzytelnianie SMTP

en: SMTP Auth - Password
pl_PL: SMTP Auth - Hasło

en: SMTP Auth - Username
pl_PL: SMTP Auth - Nazwa użytkownika

en: SMTP Port
pl_PL: Port SMTP

en: SMTP Server
pl_PL: Serwer SMTP

en: SOCIAL
pl_PL: SOCJALNY

en: START TOUR CREATION WIZARD
pl_PL: ROZPOCZNIJ KREATORA WYCIECZKI

en: STATISTICS
pl_PL: STATYSTYKA

en: Same Azimuth
pl_PL: Ten sam azymut

en: Sample
pl_PL: Próbka

en: Satellite
pl_PL: Satelita

en: Satellite Max Zoom
pl_PL: Maksymalny zoom satelitarny

en: Satellite Subdomain
pl_PL: Subdomena satelitarna

en: Satellite Url
pl_PL: Adres URL satelity

en: Saturate
pl_PL: Nasycenia

en: Saturday
pl_PL: Sobota

en: Save
pl_PL: Zapisz

en: Save Preset
pl_PL: Zapisz ustawienie

en: Saving info content ... Do not close this window!
pl_PL: Zapisywanie zawartości informacji ... Nie zamykaj tego okna!

en: Saving landing page content ... Do not close this window!
pl_PL: Zapisywanie zawartości strony docelowej ... Nie zamykaj tego okna!

en: Scale
pl_PL: Skalowanie

en: Schedule
pl_PL: Harmonogram

en: Screencast
pl_PL: Prezentacja ekranu

en: Search
pl_PL: Szukaj

en: Search Icon
pl_PL: Ikona wyszukiwania

en: Search Map ...
pl_PL: Szukaj na mapie ...

en: Search Room ...
pl_PL: Szukaj pokój ...

en: Search Virtual Tour ...
pl_PL: Szukaj Wirtualna wycieczka ...

en: Secret API Key
pl_PL: Sekretny klucz API

en: Security
pl_PL: Bezpieczeństwo

en: Select
pl_PL: Wybierz

en: Select All
pl_PL: Zaznacz wszystko

en: Select Icon
pl_PL: Wybierz Ikonę

en: Select Library Icon
pl_PL: Wybierz ikonę biblioteki

en: Select Logout below if you are ready to end your current session.
pl_PL: Wybierz opcję Wyloguj poniżej, jeśli chcesz zakończyć bieżącą sesję.

en: Select None
pl_PL: Wybierz Brak

en: Select Room
pl_PL: Wybierz pokój

en: Select a room first!
pl_PL: Najpierw wybierz pokój!

en: Select an action
pl_PL: Wybierz działanie

en: Select country
pl_PL: Wybierz kraj

en: Select point from map or add a new one
pl_PL: Wybierz punkt z mapy lub dodaj nowy

en: Select room
pl_PL: Wybierz pokój

en: Select the first room
pl_PL: Wybierz pierwszy pokój

en: Selection Area
pl_PL: Obszar wyboru

en: Self
pl_PL: Jednolity

en: Send Notification
pl_PL: Wyślij powiadomienie

en: Send Verification Code
pl_PL: Wyślij kod weryfikacyjny

en: Send this link to the person you want to invite
pl_PL: Wyślij ten link do osoby, którą chcesz zaprosić

en: Server Domain
pl_PL: Domena serwera

en: Server Host
pl_PL: Host serwera

en: Server Path
pl_PL: Ścieżka serwera

en: Server Port
pl_PL: Port serwera

en: Server responded with %s code.
pl_PL: Serwer odpowiedział %s kod.

en: Set
pl_PL: Ustaw

en: Set Default Camera Position
pl_PL: Ustaw domyślną pozycję kamery

en: Set to All
pl_PL: Ustaw na wszystko

en: Settings
pl_PL: Ustawienia

en: Shake X
pl_PL: Wstrząsnąć X

en: Shake Y
pl_PL: Wstrząsnąć Y

en: Share
pl_PL: Udostępnij

en: Share & Embed
pl_PL: Udostępnianie i osadzanie

en: Shop
pl_PL: Sklep

en: Show %s entries
pl_PL: Pokaż %s wyników

en: Show 3D View
pl_PL: Pokaż widok 3D

en: Show All
pl_PL: Pokaż wszystko

en: Show Annotations
pl_PL: Pokaż adnotacje

en: Show Audio
pl_PL: Pokaż dźwięk

en: Show Auto Rotation toggle
pl_PL: Pokaż przełącznik Automatyczny obrót

en: Show Compass
pl_PL: Pokaż kompas

en: Show Custom
pl_PL: Pokaż niestandardowe

en: Show Device Orientation
pl_PL: Pokaż orientację urządzenia

en: Show Facebook Messenger
pl_PL: Pokaż komunikator na Facebooku

en: Show Floorplan
pl_PL: Pokaż plan piętra

en: Show Fullscreen
pl_PL: Pokaż na pełnym ekranie

en: Show Gallery
pl_PL: Pokaż galerię

en: Show Icons toggle
pl_PL: Przełącznik Pokaż ikony

en: Show Info
pl_PL: Pokaż informacje

en: Show Live Session
pl_PL: Pokaż sesję na żywo

en: Show Logo
pl_PL: Pokaż logo

en: Show Main Form
pl_PL: Pokaż formularz główny

en: Show Map
pl_PL: Pokaż mapę

en: Show Meeting
pl_PL: Pokaż spotkanie

en: Show Nav Control
pl_PL: Pokaż kontrolę nawigacyjną

en: Show Room's List Slider
pl_PL: Suwak listy pokaż pokój

en: Show Rooms List Menu
pl_PL: Pokaż menu listy pokoi

en: Show Share
pl_PL: Pokaż udział

en: Show Tour Title
pl_PL: Pokaż tytuł wycieczki

en: Show Web VR
pl_PL: Pokaż Web VR

en: Show Whatsapp
pl_PL: Pokaż Whatsapp

en: Showcase
pl_PL: Pokaz

en: Showcase Embed Code
pl_PL: Prezentacja kodu osadzania

en: Showcase Friendly Url Link
pl_PL: Link do przyjaznego adresu URL prezentacji

en: Showcase Link
pl_PL: Link do prezentacji

en: Showcases
pl_PL: Wygląd

en: Showing %s to %s of %s entries
pl_PL: Wyświetla %s do %s z %s

en: Showing 0 to 0 of 0 entries
pl_PL: Wyświetlanie od 0 do 0 z 0 wpisów

en: Single view
pl_PL: Widok jednoosobowy

en: Size
pl_PL: Rozmiar

en: Skip
pl_PL: Pomiń

en: Skippable after
pl_PL: Możliwe do pominięcia po

en: Slide Duration
pl_PL: Czas trwania slajdu

en: Slideshow
pl_PL: Pokaz slajdów

en: Small
pl_PL: Mały

en: Snow
pl_PL: Śnieg

en: Social Integration
pl_PL: Integracja z portalami społecznościowymi

en: Song
pl_PL: Pieśń

en: Spanish
pl_PL: Hiszpański

en: Sparkle
pl_PL: Blask

en: Split view with slider
pl_PL: Widok podzielony za pomocą suwaka

en: Square
pl_PL: Kwadrat

en: Square (outline)
pl_PL: Kwadrat (zarys)

en: Standalone
pl_PL: Autonomiczny

en: Start Date
pl_PL: Data rozpoczęcia

en: Start Live Session
pl_PL: Rozpocznij sesję na żywo

en: State / Province / Region
pl_PL: Województwo / Prowincja / Region

en: Statistics
pl_PL: Statystyki

en: Storage Quota
pl_PL: Limit przechowywania

en: Storage Quota (MB)
pl_PL: Limit miejsca (MB)

en: Street
pl_PL: Ulica

en: Street Max Zoom
pl_PL: Ulica Max Zoom

en: Street Subdomain
pl_PL: Subdomena ulicy

en: Street Url
pl_PL: Adres URL ulicy

en: Style
pl_PL: Styl

en: Subscribe
pl_PL: Subskrybuj

en: Subsequent payments
pl_PL: Kolejne płatności

en: Success. Multi resolution panoramas will be regenerated in background.
pl_PL: Sukces. Panoramy o wielu rozdzielczościach będą regenerowane w tle.

en: Sunday
pl_PL: Niedziela

en: Supported Languages
pl_PL: Obsługiwane języki

en: Swedish
pl_PL: Szwedzki

en: Swing
pl_PL: Huśtawka

en: Switch Panorama
pl_PL: Przełącz panoramę

en: Tajik
pl_PL: tadżycki

en: Target
pl_PL: Cel

en: Target Room's Name
pl_PL: Nazwa pokoju docelowego

en: Target Room's Preview (Rectangular)
pl_PL: Podgląd pokoju docelowego (prostokątny)

en: Target Room's Preview (Rounded)
pl_PL: Podgląd pokoju docelowego (zaokrąglony)

en: Target Room's Preview (Squared)
pl_PL: Podgląd pokoju docelowego (do kwadratu)

en: Tax Id
pl_PL: Identyfikator podatkowy

en: Telephone
pl_PL: Telefon

en: Template
pl_PL: Szablon

en: Text
pl_PL: Tekst

en: Text Color
pl_PL: Kolor tekstu

en: Thai
pl_PL: Tajski

en: The Plan has expired
pl_PL: Plan wygasł

en: The Plan is canceled
pl_PL: Plan anulowany

en: The Plan is changed
pl_PL: Plan się zmienił

en: The contents of this library will be shared for all the virtual tours.
pl_PL: Zawartość tej biblioteki będzie udostępniana podczas wszystkich wirtualnych wycieczek.

en: The initial image must be the same size as the lottie file.
pl_PL: Początkowy obraz musi mieć taki sam rozmiar jak plik lottie.

en: The initial image must be the same size as the video stream.
pl_PL: Obraz początkowy musi mieć taki sam rozmiar jak strumień wideo.

en: Theme Color
pl_PL: Kolor motywu

en: There's a problem with your payment details. Please update your card by clicking here.
pl_PL: Wystąpił problem ze szczegółami płatności. Zaktualizuj swoją kartę, klikając tutaj.

en: This is the section to create a tour
pl_PL: To jest sekcja, w której można utworzyć wycieczkę

en: Thursday
pl_PL: Czwartek

en: Title
pl_PL: Tytuł

en: To make the integration with social providers work, you need to create login applications and retrieve credentials in their respective developer panels. Where required, enter the following parameters to enable the integrations.
pl_PL: Aby integracja z dostawcami usług społecznościowych działała, musisz utworzyć aplikacje do logowania i pobrać poświadczenia w odpowiednich panelach programistów. W razie potrzeby wprowadź następujące parametry, aby włączyć integracje.

en: Tolerance
pl_PL: Tolerancji

en: Tooltip Text
pl_PL: Tekst podpowiedzi

en: Tooltip Type
pl_PL: Typ etykietki narzędzia

en: Top
pl_PL: Góra

en: Top Left
pl_PL: U góry po lewej

en: Top Right
pl_PL: U góry po prawej

en: Total Visitors
pl_PL: Łączna liczba odwiedzających

en: Tour
pl_PL: Wycieczka

en: Tour Library
pl_PL: Biblioteka wycieczek

en: Transition
pl_PL: Przejście

en: Transition Duration
pl_PL: Czas trwania przejścia

en: Transition Effect
pl_PL: Efekt przejścia

en: Transition Loading icon
pl_PL: Ikona Wczytywanie przejścia

en: Transition Zoom Level
pl_PL: Poziom powiększenia przejścia

en: Transition Zoom Time
pl_PL: Czas powiększenia przejścia

en: Translation Type
pl_PL: Typ tłumaczenia

en: Tuesday
pl_PL: Wtorek

en: Turkish
pl_PL: Turecki

en: Twitter - Enable
pl_PL: Twitter - Włącz

en: Twitter - Secret
pl_PL: Twitter - Tajne

en: Two-finger move
pl_PL: Ruch dwoma palcami

en: Two-finger spread or squish
pl_PL: Rozpieranie lub zgniatanie na dwa palce

en: Type
pl_PL: Typ

en: UPDATE IN PROGRESS
pl_PL: AKTUALIZACJA W TOKU

en: UPGRADE NOW!
pl_PL: UAKTUALNIJ TERAZ!

en: UPLOAD
pl_PL: Możesz przesłać

en: UPLOAD THUMBNAIL
pl_PL: PRZEŚLIJ MINIATURĘ

en: USERS
pl_PL: UŻYTKOWNIKÓW

en: Unique
pl_PL: Unikalny

en: Up command
pl_PL: Polecenie W górę

en: Up response
pl_PL: Odpowiedź w górę

en: Upgrade
pl_PL: Aktualizuj

en: Upload
pl_PL: Prześlij

en: Upload Audio
pl_PL: Prześlij dźwięk

en: Upload Audio (MP3)
pl_PL: Prześlij dźwięk (MP3)

en: Upload Background Image
pl_PL: Wgraj Obraz okruszków

en: Upload Background Video
pl_PL: Prześlij wideo w tle

en: Upload Banner Image
pl_PL: Wgraj Obrazek Banneru

en: Upload File
pl_PL: Załaduj plik

en: Upload Image
pl_PL: Załaduj obrazek

en: Upload Json
pl_PL: Przesyłanie Json

en: Upload Login Image
pl_PL: Prześlij obraz logowania

en: Upload Logo Image
pl_PL: Prześlij obraz logo

en: Upload Map Image
pl_PL: Prześlij obraz mapy

en: Upload Registration Image
pl_PL: Prześlij obraz rejestracji

en: Upload Song (MP3)
pl_PL: Prześlij utwór (MP3)

en: Upload Video
pl_PL: Prześlij Film

en: Upload a 360 panorama image for this Room by selecting from the <b>Browse</b> button and then click <b>Upload</b>
pl_PL: Prześlij zdjęcie panoramiczne 360 dla tego pokoju, wybierając <b>przycisk Przeglądaj</b> , a następnie kliknij <b>Prześlij</b>

en: Upload new Audio
pl_PL: Prześlij nowy dźwięk

en: Upload new Background
pl_PL: Prześlij nowe tło

en: Upload new Image
pl_PL: Dodaj nowe zdjęcie

en: Upload new Logo
pl_PL: Prześlij nowe logo

en: Upload new Nadir Logo
pl_PL: Prześlij nowe logo Nadir

en: Upload new Song
pl_PL: Prześlij nowy utwór

en: Uploaded Files Size
pl_PL: Rozmiar przesłanych plików

en: Uploading multiple 360-degree panorama JPG/PNG images will automatically create all the rooms.
pl_PL: Przesłanie wielu panoram 360-stopniowych obrazów JPG / PNG automatycznie utworzy wszystkie pokoje.

en: Uploading multiple JPG/PNG images will automatically create all the maps.
pl_PL: Przesłanie wielu obrazów JPG / PNG spowoduje automatyczne utworzenie wszystkich map.

en: Upper Pitch
pl_PL: Górny skok

en: Url Screencast App
pl_PL: Aplikacja do przesyłania ekranu URL

en: User
pl_PL: Użytkownik

en: User name
pl_PL: Nazwa użytkownika

en: User's Role Permissions
pl_PL: Uprawnienia roli użytkownika

en: Username
pl_PL: Nazwa użytkownika

en: Username already registered!
pl_PL: Nazwa użytkownika już zarejestrowana!

en: Users
pl_PL: Użytkownicy

en: VALIDATE MAIL SETTINGS
pl_PL: Sprawdzanie poprawności ustawień poczty

en: VIRTUAL TOURS
pl_PL: WIRTUALNE WYCIECZKI

en: VOICE COMMANDS
pl_PL: POLECENIA GŁOSOWE

en: Valid
pl_PL: Poprawna

en: Validate Account
pl_PL: Sprawdzanie poprawności konta

en: Validate Email
pl_PL: Waliduj E-mail

en: Verification code
pl_PL: Kod weryfikacji

en: Version Check
pl_PL: Sprawdzanie wersji

en: Video
pl_PL: Wideo

en: Video + Audio
pl_PL: Wideo + Audio

en: Video 360
pl_PL: Wideo 360

en: Video 360 Panorama
pl_PL: Panorama wideo 360

en: Video Duration
pl_PL: Czas trwania filmu

en: Video MP4
pl_PL: Film MP4

en: Video Presentation
pl_PL: Prezentacja wideo

en: Video Slideshow
pl_PL: Pokaz slajdów wideo

en: Video Stream (HLS)
pl_PL: Strumień wideo (HLS)

en: Video WEBM + MOV
pl_PL: Wideo WEBM + MOV

en: Video display time (seconds)
pl_PL: Czas wyświetlania wideo (sekundy)

en: Vietnamese
pl_PL: Wietnamski

en: View Mode
pl_PL: Tryb widoku

en: View name
pl_PL: Wyświetl nazwę

en: View type
pl_PL: Typ widoku

en: Viewer
pl_PL: Podgląd

en: Viewer Embed Code
pl_PL: Kod osadzania przeglądarki

en: Viewer Friendly Url Link
pl_PL: Link URL przyjazny dla widza

en: Viewer Link
pl_PL: Link do przeglądarki

en: Viewer quality
pl_PL: Jakość oglądalności

en: Virtual Reality
pl_PL: Wirtualna rzeczywistość

en: Virtual Tour
pl_PL: Wirtualny spacer

en: Virtual Tour Accesses
pl_PL: Wirtualne wycieczki

en: Virtual Tours
pl_PL: Wirtualne wycieczki

en: Visibility
pl_PL: Widoczność

en: Visible
pl_PL: Widoczny

en: Visible List
pl_PL: Widoczna lista

en: Visible, Go to Room
pl_PL: Widoczne, przejdź do pokoju

en: Visible, Scroll
pl_PL: Widoczny, Przewiń

en: Visible, autostart
pl_PL: Widoczny, autostart

en: Visible, disabled
pl_PL: Widoczne, wyłączone

en: Visible, enabled
pl_PL: Widoczne, włączone

en: Visible, minimized
pl_PL: Widoczne, zminimalizowane

en: Visible, minimized on Desktop and Mobile
pl_PL: Widoczne, zminimalizowane na komputerach i urządzeniach mobilnych

en: Visible, minimized on Mobile
pl_PL: Widoczne, zminimalizowane na urządzeniach mobilnych

en: Visible, no minimap
pl_PL: Widoczna, bez minimapy

en: Visible, opened
pl_PL: Widoczne, otwarte

en: Visible, share current position
pl_PL: Widoczne, udostępnij aktualną pozycję

en: Visible, share tour
pl_PL: Widoczne, udostępnij wycieczkę

en: Visitors
pl_PL: Goście

en: Visitors N.
pl_PL: Odwiedzający N.

en: Visitors update
pl_PL: Aktualizacja odwiedzających

en: Voice Commands
pl_PL: Polecenia głosowe

en: Voice commands works with all browsers that implement the Speech Recognition interface of the Web Speech API.
pl_PL: Polecenia głosowe działają ze wszystkimi przeglądarkami, które implementują interfejs rozpoznawania mowy interfejsu Web Speech API.

en: Wait after change room (ms)
pl_PL: Poczekaj po przebierni (ms)

en: Wait time after animation (ms)
pl_PL: Czas oczekiwania po animacji (ms)

en: Wait time after narration (ms)
pl_PL: Czas oczekiwania po narracji (ms)

en: Wait until the video ends ...
pl_PL: Poczekaj, aż film się skończy...

en: Wall
pl_PL: Ściana użytkownika

en: Web VR
pl_PL: Internetowa rzeczywistość wirtualna

en: Wednesday
pl_PL: Środa

en: Welcome
pl_PL: Witaj

en: Welcome Back!
pl_PL: Witamy ponownie!

en: Welcome Message
pl_PL: Wiadomość powitalna

en: Welcome message
pl_PL: Wiadomość powitalna

en: Welcome to %s configuration panel, where you can create your virtual tours in a few simple steps.
pl_PL: Witamy w %s panelu konfiguracyjnym, w którym możesz tworzyć swoje wirtualne wycieczki w kilku prostych krokach.

en: Whatsapp Chat
pl_PL: czat WhatsApp

en: Whatsapp Number
pl_PL: Numer WhatsApp

en: Where i can find it?
pl_PL: Gdzie mogę go znaleźć?

en: Whitelist Domain
pl_PL: Domena z białej listy

en: Width
pl_PL: Szerokość

en: Width (Desktop)
pl_PL: Szerokość (pulpit)

en: Width (Mobile)
pl_PL: Szerokość (mobilna)

en: Yes
pl_PL: Tak

en: Yes, Apply
pl_PL: Tak, aplikuj

en: Yes, Cancel
pl_PL: Tak, anuluj

en: Yes, Change
pl_PL: Tak, zmień

en: Yes, Create
pl_PL: Tak, Utwórz

en: Yes, Delete
pl_PL: Tak, Usuń

en: Yes, Duplicate
pl_PL: Tak, duplikat

en: Yes, Reactivate
pl_PL: Tak, aktywuj ponownie

en: Yes, Register
pl_PL: Tak, zarejestruj się

en: Yes, Remove
pl_PL: Tak, usuń

en: Yes, Reset
pl_PL: Tak, zresetuj

en: Yes, Revert
pl_PL: Tak, Przywróć

en: Yes, Save
pl_PL: Tak, zapisz

en: You can decide whether to register your customers or not by changing the option <b>Allow Guests Only</b>
pl_PL: Możesz zdecydować, czy chcesz zarejestrować swoich klientów, czy nie, zmieniając opcję <b>Zezwalaj tylko gościom</b>

en: You can not upload any more files.
pl_PL: Nie możesz przesłać więcej plików.

en: You can't upload files of this type.
pl_PL: Nie można przesyłać plików tego typu.

en: You cannot create 360 videos on an external virtual tour!
pl_PL: Nie możesz tworzyć filmów 360 na zewnętrznej wirtualnej wycieczce!

en: You cannot create Gallery on an external virtual tour!
pl_PL: Nie możesz utworzyć Galerii na zewnętrznej wirtualnej wycieczce!

en: You cannot create Icons Library on an external virtual tour!
pl_PL: Nie można utworzyć biblioteki ikon podczas zewnętrznej wirtualnej wycieczki!

en: You cannot create Info Box on an external virtual tour!
pl_PL: Nie można utworzyć pola informacyjnego na zewnętrznej wirtualnej wycieczce!

en: You cannot create Maps on an external virtual tour!
pl_PL: Nie możesz tworzyć Map podczas zewnętrznej wirtualnej wycieczki!

en: You cannot create Markers on an external virtual tour!
pl_PL: Nie możesz tworzyć znaczników na zewnętrznej wirtualnej wycieczce!

en: You cannot create POIs on an external virtual tour!
pl_PL: Nie można tworzyć poI na zewnętrznej wirtualnej wycieczce!

en: You cannot create Presentations on an external virtual tour!
pl_PL: Nie można tworzyć prezentacji na zewnętrznej wirtualnej wycieczce!

en: You cannot create Rooms on an external virtual tour!
pl_PL: Nie możesz tworzyć pokoi podczas zewnętrznej wirtualnej wycieczki!

en: You cannot download virtual tour from this demo server
pl_PL: Nie można pobrać wirtualnej wycieczki z tego serwera demonstracyjnego

en: You cannot edit 3D View on an external virtual tour!
pl_PL: Nie możesz edytować widoku 3D na zewnętrznej wirtualnej wycieczce!

en: You cannot edit UI on an external virtual tour!
pl_PL: Nie możesz edytować interfejsu użytkownika na zewnętrznej wirtualnej wycieczce!

en: You cannot manage Forms on an external virtual tour!
pl_PL: Nie można zarządzać formularzami podczas zewnętrznej wirtualnej wycieczki!

en: You cannot manage Leads on an external virtual tour!
pl_PL: Nie możesz zarządzać potencjalnymi klientami podczas zewnętrznej wirtualnej wycieczki!

en: You cannot manage products on an external virtual tour!
pl_PL: Nie możesz zarządzać produktami w zewnętrznej wirtualnej wycieczce!

en: You cannot use Media Library on an external virtual tour!
pl_PL: Nie możesz korzystać z biblioteki multimediów podczas zewnętrznej wirtualnej wycieczki!

en: You cannot use Music Library on an external virtual tour!
pl_PL: Nie możesz korzystać z biblioteki muzycznej podczas zewnętrznej wirtualnej wycieczki!

en: You have %s remaining uploads!
pl_PL: Masz %s pozostałych przesłanych plików!

en: You have reached the maximum number of Markers allowed from your plan!
pl_PL: Osiągnąłeś maksymalną liczbę znaczników dozwolonych w Twoim planie!

en: You have reached the maximum number of POIs allowed from your plan!
pl_PL: Osiągnąłeś maksymalną liczbę poI dozwolonych z Twojego planu!

en: You have reached the maximum number of Rooms allowed from your plan!
pl_PL: Osiągnąłeś maksymalną liczbę pokoi dozwolonych z Twojego planu!

en: You have reached the maximum number of Virtual Tours allowed from your plan!
pl_PL: Osiągnąłeś maksymalną liczbę wirtualnych wycieczek dozwolonych w Twoim planie!

en: You have reached your quota limit of %s! Please update your plan or delete some contents.
pl_PL: Osiągnąłeś limit przydziału wynoszący %s! Zaktualizuj swój plan lub usuń część zawartości.

en: You must first cancel your current subscription to activate a new one
pl_PL: Aby aktywować nową, musisz najpierw anulować swoją obecną subskrypcję

en: Your "%s" plan has expired! You will not be able to add new content, but only edit existing ones.
pl_PL: Twój plan „%s” wygasł! Nie będziesz mógł dodawać nowych treści, a jedynie edytować już istniejące.

en: Your "%s" plan not allow to create 360 videos!
pl_PL: Twój plan „%s” nie pozwala na tworzenie filmów 360!

en: Your "%s" plan not allow to create Gallery!
pl_PL: Twój plan "%s" nie pozwala na tworzenie Galerii!

en: Your "%s" plan not allow to create Icons Library!
pl_PL: Twój plan "%s" nie pozwala na tworzenie Biblioteki Ikon!

en: Your "%s" plan not allow to create Info Box!
pl_PL: Twój plan "%s" nie pozwala na utworzenie Infoboksu!

en: Your "%s" plan not allow to create Landing Pages!
pl_PL: Twój plan "%s" nie pozwala na tworzenie Landing Pages!

en: Your "%s" plan not allow to create Maps!
pl_PL: Twój plan "%s" nie pozwala na tworzenie Map!

en: Your "%s" plan not allow to create Presentations!
pl_PL: Twój plan "%s" nie pozwala na tworzenie Prezentacji!

en: Your "%s" plan not allow to create Showcases!
pl_PL: Twój plan "%s" nie pozwala na tworzenie Showcase'ów!

en: Your "%s" plan not allow to manage Forms!
pl_PL: Twój plan "%s" nie pozwala na zarządzanie formularzami!

en: Your "%s" plan not allow to manage Leads!
pl_PL: Twój plan "%s" nie pozwala na zarządzanie leadami!

en: Your "%s" plan not allow to manage Products!
pl_PL: Twój plan „%s” nie pozwala na zarządzanie Produktami!

en: Your "%s" plan not allow to view Statistics!
pl_PL: Twój plan "%s" nie pozwala na przeglądanie statystyk!

en: Your account has been made, please verify it by clicking the activation link that has been send to your email.
pl_PL: Twoje konto zostało zrobione, zweryfikuj je, klikając link aktywacyjny, który został wysłany na Twój adres e-mail.

en: Your browser does not support drag'n'drop file uploads.
pl_PL: Twoja przeglądarka nie obsługuje wrzucania zdjęć.

en: Your own Logo
pl_PL: Twoje własne logo

en: Youtube/Vimeo Link or upload Video MP4 / Webm
pl_PL: Połącz z YouTube/Vimeo lub prześlij wideo MP4 / Webm

en: Z Order
pl_PL: Zamówienie Z

en: ZOOM IN
pl_PL: POWIĘKSZANIE

en: ZOOM OUT
pl_PL: POMNIEJSZANIE

en: Zip / Postal Code
pl_PL: Kod pocztowy

en: Zip File
pl_PL: Plik zip

en: Zip error
pl_PL: Błąd zip

en: Zoom
pl_PL: Powiększenie

en: Zoom In
pl_PL: Powiększ

en: Zoom Level
pl_PL: Powiększanie Mapy

en: Zoom Out
pl_PL: Pomniejsz

en: Zoom Rate
pl_PL: Współczynnik powiększenia

en: Zoom to Point
pl_PL: Powiększ do punktu

en: a lower ratio indicates a wider view on the mobile, while a higher value indicates a narrower view
pl_PL: niższy współczynnik oznacza szerszy widok na telefonie komórkowym, podczas gdy wyższa wartość oznacza węższy widok

en: a recorded video is used as a presentation
pl_PL: nagrane wideo służy jako prezentacja

en: activate to sort column ascending
pl_PL: aktywuj, by sortować kolumny rosnąco

en: activate to sort column descending
pl_PL: aktywuj, by sortować kolumny malejąco

en: adjusts panning speed from touch inputs: a lower value indicates a slower pan speed, while a higher value indicates a faster pan speed
pl_PL: dostosowuje szybkość panoramowania z poziomu wejść dotykowych: niższa wartość oznacza wolniejszą prędkość panoramowania, podczas gdy wyższa wartość oznacza większą prędkość panoramowania

en: allows you to blur parts of the panoramic image, such as faces and license plates
pl_PL: umożliwia rozmycie części obrazu panoramicznego, takich jak twarze i tablice rejestracyjne

en: allows you to click near the marker to go to the corresponding room
pl_PL: pozwala kliknąć w pobliżu znacznika, aby przejść do odpowiedniego pokoju

en: allows you to load various versions of the same room and switch them in the viewer
pl_PL: umożliwia załadowanie różnych wersji tego samego pomieszczenia i przełączanie ich w przeglądarce

en: analyze
pl_PL: analizować

en: audio file must be uploaded into music library.
pl_PL: plik audio musi być przesłany do biblioteki muzycznej.

en: automatic presentation consists of looking around the room by rotating and moving on to the next one
pl_PL: automatyczna prezentacja polega na rozglądaniu się po pokoju poprzez obracanie i przechodzenie do następnej

en: automatically closes the menu when you click on any item in it
pl_PL: automatycznie zamyka menu po kliknięciu dowolnego elementu w nim

en: automatically closes the room's list slider when you click on any item in it
pl_PL: automatycznie zamyka suwak listy pomieszczeń po kliknięciu dowolnego elementu w nim

en: automatically closes the rooms list menu when you click on any item in it
pl_PL: automatycznie zamyka menu z listą pokoi po kliknięciu dowolnego elementu w nim

en: awaiting connection ...
pl_PL: oczekując na połączenie ...

en: background color shown for partial panoramas
pl_PL: kolor tła wyświetlany dla częściowych panoram

en: background song during navigation of virtual tour
pl_PL: piosenka w tle podczas nawigacji wirtualnej wycieczki

en: block room display until the protect form is filled
pl_PL: blokuj wyświetlanie pokoju do momentu wypełnienia formularza ochrony

en: by
pl_PL: przez

en: cancel current subscription
pl_PL: anuluj bieżącą subskrypcję

en: change plan
pl_PL: zmień plan

en: check
pl_PL: sprawdż

en: check if your system can generate multi resolution panoramas
pl_PL: sprawdź, czy Twój system może generować panoramy w wielu rozdzielczościach

en: checking license
pl_PL: sprawdzanie licencji

en: click on point to edit, drag to change position
pl_PL: kliknij punkt, aby edytować, przeciągnij, aby zmienić pozycję

en: click to select / deselect a room - drag to change its order - enter the duration in seconds
pl_PL: kliknij, aby zaznaczyć / odznaczyć pokój - przeciągnij, aby zmienić jego kolejność - wprowadź czas trwania w sekundach

en: click to view / change
pl_PL: kliknij, aby zobaczyć / zmienić

en: click upgrade now to start
pl_PL: kliknij uaktualnij teraz, aby rozpocząć

en: connected
pl_PL: połączony

en: connecting ...
pl_PL: łączenie ...

en: connection closed
pl_PL: połączenie zamknięte

en: content displayed when clicked on the POI
pl_PL: treść wyświetlana po kliknięciu na UM

en: content displayed when the right button is pressed. leave empty for disable
pl_PL: treść wyświetlana po naciśnięciu prawego przycisku. pozostaw puste dla wyłączenia

en: controls the friction that slows down the viewer motion after it is dragged and released. higher values mean the motion stops faster.
pl_PL: steruje tarciem, które spowalnia ruch widza po jego przeciągnięciu i zwolnieniu. wyższe wartości oznaczają, że ruch zatrzymuje się szybciej.

en: day
pl_PL: dzień

en: days
pl_PL: dni

en: default 'lookat' setting when adding a new marker
pl_PL: domyślne ustawienie 'lookat' podczas dodawania nowego znacznika

en: default plan assigned to new registered users
pl_PL: domyślny plan przypisany do nowych zarejestrowanych użytkowników

en: delete
pl_PL: usuń

en: description of the information about the room contained in the block at the top left (blank to not display)
pl_PL: opis informacji o pomieszczeniu zawartych w bloku w lewym górnym rogu (puste, aby nie wyświetlać)

en: description of the protect form
pl_PL: opis formularza ochronnego

en: description used as preview for share
pl_PL: opis używany jako podgląd dla udostępniania

en: display logo, name and progress bar during initial loading
pl_PL: wyświetlanie logo, nazwy i paska postępu podczas początkowego ładowania

en: displays an information button on the floorplan that calls this link
pl_PL: wyświetla przycisk informacyjny na planie piętra, który wywołuje ten link

en: downloading ...
pl_PL: pobieranie...

en: drag images to change order
pl_PL: przeciągnij obrazy, aby zmienić kolejność

en: drag the marker to change its position
pl_PL: przeciągnij znacznik, aby zmienić jego położenie

en: drag the poi to change its position
pl_PL: przeciągnij poi, aby zmienić jego położenie

en: drag the pointers to move and resize the content
pl_PL: przeciągnij wskaźniki, aby przenieść zawartość i zmienić jej rozmiar

en: duplicated
pl_PL: powielone

en: edit
pl_PL: edytuj

en: effects
pl_PL: efekty

en: enable this payment method (you need to initialize first)
pl_PL: włącz tę metodę płatności (musisz najpierw zainicjować)

en: enables change plan for users
pl_PL: umożliwia zmianę planu dla użytkowników

en: enables registration form for users
pl_PL: umożliwia formularz rejestracyjny dla użytkowników

en: enables vertical inclination
pl_PL: umożliwia nachylenie w pionie

en: enables zoom
pl_PL: włącza zoom

en: enter -1 to wait for the video to end
pl_PL: wpisz -1, aby poczekać na zakończenie wideo

en: error, please retry
pl_PL: błąd, spróbuj ponownie

en: expires in %s days
pl_PL: wygasa za %s dni

en: export
pl_PL: eksport

en: force regenerate all panoramas images
pl_PL: wymuś regenerację wszystkich zdjęć panoramicznych

en: function disabled
pl_PL: funkcja wyłączona

en: go to next room
pl_PL: przejdź do następnego pokoju

en: go to previous room
pl_PL: przejdź do poprzedniego pokoju

en: here
pl_PL: tutaj

en: hide all the markers (only when click anywhere is enabled)
pl_PL: ukryj wszystkie znaczniki (tylko wtedy, gdy kliknięcie w dowolnym miejscu jest włączone)

en: hide features
pl_PL: ukryj funkcje

en: hold click and move the mouse to change the position
pl_PL: przytrzymaj przycisk i przesuń myszą, aby zmienić położenie

en: html code that will be displayed within the tour
pl_PL: kod html, który będzie wyświetlany w ramach wycieczki

en: if not selected, use the paypal sandbox for testing
pl_PL: jeśli nie wybrano, użyj piaskownicy paypal do testowania

en: if the logo is present it will be displayed instead of the room name
pl_PL: jeśli logo jest obecne, zostanie wyświetlone zamiast nazwy pokoju

en: if the popup is not displayed until the user interacts with the borwser, the audio may not be heard
pl_PL: jeśli wyskakujące okienko nie jest wyświetlane, dopóki użytkownik nie wejdzie w interakcję z borwserem, dźwięk może nie być słyszalny

en: if you change from sandbox to live check that you have entered your live API credentials, check Live and Initialize again
pl_PL: jeśli zmienisz z piaskownicy na na żywo, sprawdź, czy wprowadziłeś dane uwierzytelniające API na żywo, sprawdź ponownie na żywo i zainicjuj

en: image displayed as background during initial loading and used as preview image for share
pl_PL: obraz wyświetlany jako tło podczas początkowego ładowania i używany jako obraz podglądu do udostępnienia

en: image displayed on desktop at first load
pl_PL: obraz wyświetlany na pulpicie przy pierwszym załadowaniu

en: image displayed on mobile at first load
pl_PL: obraz wyświetlany na telefonie komórkowym przy pierwszym ładowaniu

en: includes sample data in this tour
pl_PL: zawiera przykładowe dane w tej wycieczce

en: indication of the north position of this room
pl_PL: wskazanie północnego położenia tego pomieszczenia

en: initial map zoom level (lower 1 - higher 20)
pl_PL: początkowy poziom powiększenia mapy (niższy 1 - wyższy 20)

en: initial position when you enter in this room
pl_PL: pozycja początkowa po wejściu do tego pokoju

en: initializing ...
pl_PL: Inicjowanie...

en: input locked
pl_PL: wejście zablokowane

en: insert a textual content or a link to an external site
pl_PL: wstawianie treści tekstowej lub linku do witryny zewnętrznej

en: installing ... do not close this window!
pl_PL: Instalowanie... nie zamykaj tego okna!

en: invalid license, unable to update
pl_PL: nieważna licencja, nie można zaktualizować

en: invalid session
pl_PL: nieprawidłowa sesja

en: it uses the logo of the tour.
pl_PL: używa logo trasy.

en: items selected
pl_PL: wybrane przedmioty

en: leave blank to disable password
pl_PL: pozostaw puste, aby wyłączyć hasło

en: leave empty for default welcome message
pl_PL: pozostaw puste dla domyślnej wiadomości powitalnej

en: leave empty to disable password protection
pl_PL: pozostaw puste, aby wyłączyć ochronę hasłem

en: link that will be displayed when the virtual tour opens (must be compatible for embedding)
pl_PL: link, który zostanie wyświetlony po otwarcie wirtualnej wycieczki (musi być kompatybilny z osadzaniem)

en: link to the screencast web app that allows you to record your screen
pl_PL: link do aplikacji internetowej screencast, która umożliwia nagrywanie ekranu

en: logo displayed on top right
pl_PL: logo wyświetlane w prawym górnym rogu

en: logo used to hide tripod on panorama image
pl_PL: logo służące do ukrycia statywu na obrazie panoramicznym

en: looking down
pl_PL: patrząc w dół

en: looking left
pl_PL: patrząc w lewo

en: looking right
pl_PL: patrząc w prawo

en: looking up
pl_PL: patrząc w górę

en: lower values means faster view (poor quality), higher value means slow view (high quality).
pl_PL: niższe wartości oznaczają szybszy widok (słaba jakość), wyższa wartość oznacza powolny widok (wysoka jakość).

en: maintain the same direction with regard to north while navigate between rooms (you must set the north position in all rooms)
pl_PL: utrzymuj ten sam kierunek w odniesieniu do północy podczas nawigacji między pokojami (musisz ustawić pozycję północną we wszystkich pokojach)

en: manage users | manage plans | manage tours of all users
pl_PL: zarządzać użytkownikami | zarządzać planami | zarządzać wycieczkami wszystkich użytkowników

en: mandatory variables in the mail text:
pl_PL: zmienne obowiązkowe w tekście wiadomości:

en: markers
pl_PL: Znaczniki

en: maximum horizontal inclination in degrees left (min 0 - max 180)
pl_PL: maksymalne nachylenie poziome w stopniach lewej (min 0 - max 180)

en: maximum horizontal inclination in degrees right (min 0 - max 180)
pl_PL: maksymalne nachylenie poziome w stopniach w prawo (min 0 - max 180)

en: maximum vertical inclination in degrees down (min 0 - max 90)
pl_PL: maksymalne nachylenie pionowe w stopniach w dół (min 0 - max 90)

en: maximum vertical inclination in degrees up (min 0 - max 90)
pl_PL: maksymalne nachylenie pionowe w stopniach w górę (min 0 - max 90)

en: maximum width in pixels of panoramic images. if they exceed this width the images will be resized. 0 to disable resize.
pl_PL: maksymalna szerokość w pikselach obrazów panoramicznych. jeśli przekroczą tę szerokość, rozmiar obrazów zostanie ponownie. 0, aby wyłączyć zmianę rozmiaru.

en: modify payment details
pl_PL: modyfikowanie szczegółów płatności

en: month
pl_PL: miesiąc

en: months
pl_PL: miesięcy

en: moves the view in the direction of the clicked marker
pl_PL: przesuwa widok w kierunku klikniętego znacznika

en: new category
pl_PL: nowa kategoria

en: north
pl_PL: Północ

en: not reachable
pl_PL: nieosiągalne

en: of
pl_PL: z

en: on your server
pl_PL: na twoim serwerze

en: override transition settings for this room
pl_PL: zastąp ustawienia przejścia dla tego pokoju

en: owner of the virtual tour
pl_PL: właściciel wirtualnego wycieczki

en: passcode to unlock the room
pl_PL: hasło do odblokowania pokoju

en: php zip not enabled
pl_PL: php zip nie jest włączony

en: pois
pl_PL: Um

en: positions
pl_PL: Pozycji

en: preload all panorama images for faster loading between rooms
pl_PL: wstępnie załaduj wszystkie zdjęcia panoramiczne, aby przyspieszyć ładowanie między pokojami

en: presented by
pl_PL: przedstawione przez

en: reset
pl_PL: resetuj

en: screenshot
pl_PL: zrzut ekranu

en: senables viewing of online visitors directly on the tour
pl_PL: umożliwia oglądanie odwiedzających online bezpośrednio na wycieczce

en: send an email to new users to validate their account
pl_PL: wyślij wiadomość e-mail do nowych użytkowników w celu zweryfikowania ich konta

en: sends a notification to the specified email when the lead form is submitted
pl_PL: wysyła powiadomienie na podany adres e-mail po przesłaniu formularza kontaktowego

en: set expiration date manually (leave empty for automatic)
pl_PL: ustaw datę ważności ręcznie (pozostaw puste dla automatycznego)

en: set expiration time manually (leave empty for automatic)
pl_PL: ustaw czas wygaśnięcia ręcznie (pozostaw pusty dla automatycznego)

en: set only for free trial plan
pl_PL: ustaw tylko bezpłatny plan próbny

en: set to 0 to wait for the end of the video, otherwise set the seconds for which the video should be displayed
pl_PL: ustaw na 0, aby poczekać na koniec filmu, w przeciwnym razie ustaw sekundy, w których wideo ma być wyświetlane

en: sets the maximum pitch the viewer edge can be at, in degrees.
pl_PL: ustawia maksymalny skok, na jakim może znajdować się krawędź widza, w stopniach.

en: sets the minimum pitch the viewer edge can be at, in degrees.
pl_PL: ustawia minimalny skok, na jakim może znajdować się krawędź widza, w stopniach.

en: sets the panorama’s horizontal angle of view, in degrees (min 0 - max 360)
pl_PL: ustawia poziomy kąt widzenia panoramy, w stopniach (min 0 - max 360)

en: sets the panorama’s horizontal field of view (0 to keep default virtual tour setting)
pl_PL: ustawia poziome pole widzenia panoramy (0, aby zachować domyślne ustawienie wirtualnej wycieczki)

en: sets the panorama’s starting horizontal field of view in degrees.
pl_PL: ustawia początkowe poziome pole widzenia panoramy w stopniach.

en: sets the panorama’s vertical angle of view, in degrees (min 0 - max 180)
pl_PL: ustawia pionowy kąt widzenia panoramy, w stopniach (min 0 - max 180)

en: show features
pl_PL: pokaż funkcje

en: show help message
pl_PL: pokaż komunikat pomocy

en: show room on list slider
pl_PL: pokaż pokój na suwaku listy

en: shows hidden markers when approaching them with the mouse
pl_PL: pokazuje ukryte znaczniki podczas zbliżania się do nich za pomocą myszy

en: shows the loading icon before loading rooms
pl_PL: wyświetla ikonę ładowania przed załadowaniem pomieszczeń

en: specifies pitch of image horizon (for correcting non-leveled panoramas)
pl_PL: określa wysokość horyzontu obrazu (do korygowania panoram niepoziomowanych)

en: specifies roll of image horizon (for correcting non-leveled panoramas)
pl_PL: określa rolkę horyzontu obrazu (do korygowania panoram niepoziomowanych)

en: splits the panorama image into multiple sectors and loads them in parallel to reduce loading times
pl_PL: dzieli obraz panoramiczny na wiele sektorów i ładuje je równolegle, aby skrócić czas ładowania

en: start the fly-in animation at the first entrance to the virtual tour
pl_PL: rozpocznij animację fly-in przy pierwszym wejściu na wirtualną wycieczkę

en: start the virtual tour automatically on loading
pl_PL: automatycznie rozpocznij wirtualną wycieczkę po załadowaniu

en: style of the POI displayed within the panorama
pl_PL: styl POI wyświetlanych w panoramie

en: the cart works only if snipcart is configured in the shop section of the tour
pl_PL: koszyk działa tylko wtedy, gdy snipcart jest skonfigurowany w sekcji sklepowej wycieczki

en: the file cannot be imported: system version different from the one with which the file was exported.
pl_PL: plik nie może zostać zaimportowany: wersja systemu inna niż ta, z którą plik został wyeksportowany.

en: the manual presentation consists in defining the order, changing the views of the rooms and add possible narrative text
pl_PL: prezentacja manualna polega na zdefiniowaniu kolejności, zmianie widoków pomieszczeń oraz dodaniu ewentualnego tekstu narracyjnego

en: the number of intervals between subscription billings
pl_PL: liczba interwałów między rozliczeniami subskrypcji

en: they only manage the tours that are associated with them
pl_PL: zarządzają tylko wycieczkami, które są z nimi powiązane

en: they only manage their own tours with restrictions based on the plan subscribed
pl_PL: zarządzają tylko własnymi wycieczkami z ograniczeniami opartymi na subskrybowanym planie

en: time in milliseconds to wait before starting the autorotation
pl_PL: czas w milisekundach oczekiwania przed rozpoczęciem autorotacji

en: title of the information about the room contained in the block at the top left (blank to not display)
pl_PL: tytuł informacji o pomieszczeniu zawarty w bloku w lewym górnym rogu (pusty, aby nie wyświetlać)

en: title of the protect form
pl_PL: tytuł formularza ochronnego

en: to click
pl_PL: , aby kliknąć

en: to go next room
pl_PL: aby przejść do następnego pokoju

en: to go previous room
pl_PL: przejść do poprzedniego pokoju

en: to look around
pl_PL: rozejrzeć się dookoła

en: to use external payment systems or other reasons (visible only with deactivated payments)
pl_PL: korzystania z zewnętrznych systemów płatności lub z innych powodów (widocznych tylko przy dezaktywowanych płatnościach)

en: to zoom in/out
pl_PL: , aby powiększyć/pomniejszyć

en: today
pl_PL: dziś

en: total
pl_PL: suma

en: transition animation effect
pl_PL: efekt animacji przejścia

en: transition duration in milliseconds
pl_PL: czas przejścia w milisekundach

en: transition time before entering in this room in milliseconds
pl_PL: czas przejścia przed wejściem do tego pomieszczenia w milisekundach

en: transition time before entering the next room in milliseconds
pl_PL: czas przejścia przed wejściem do następnego pomieszczenia w milisekundach

en: transition zoom level before entering in this room
pl_PL: poziom powiększenia przejścia przed wejściem do tego pokoju

en: transition zoom level before entering the next room
pl_PL: poziom powiększenia przejścia przed wejściem do następnego pokoju

en: unauthorized
pl_PL: nieautoryzowany

en: unlimited
pl_PL: nielimitowany

en: upgrade completed successfully, you will now be logged out in 5 seconds
pl_PL: uaktualnienie zakończone pomyślnie, zostaniesz wylogowany w ciągu 5 sekund

en: use the mouse wheel or the controls to zoom
pl_PL: użyj kółka myszy lub elementów sterujących do powiększania

en: uses the audio track embedded in the video
pl_PL: używa ścieżki audio osadzonej w filmie

en: video displayed as background during initial loading
pl_PL: wideo wyświetlane jako tło podczas początkowego ładowania

en: view
pl_PL: widok

en: virtual tour used as sample data
pl_PL: wirtualna wycieczka używana jako przykładowe dane

en: virtual tour used as template when create a new one
pl_PL: wirtualna wycieczka używana jako szablon podczas tworzenia nowej

en: visitor update time in milliseconds (0 = real time). Low values can increase server utilization.
pl_PL: czas aktualizacji gościa w milisekundach (0 = czas rzeczywisty). Niskie wartości mogą zwiększyć wykorzystanie serwera.

en: when the point is clicked, the map is zoomed in on it
pl_PL: po kliknięciu punktu mapa jest na nim powiększana

en: when you change floorplan this room will be displayed automatically
pl_PL: gdy zmienisz plan piętra, ten pokój zostanie wyświetlony automatycznie

en: year
pl_PL: rok

en: you can change the currency in the shop tab of the tour settings
pl_PL: walutę możesz zmienić w zakładce sklep w ustawieniach wycieczki

en: you have to run this php script as a cronjob every minute on your server for notifications requiring it to work
pl_PL: musisz uruchamiać ten skrypt php jako cronjob co minutę na swoim serwerze, aby otrzymywać powiadomienia wymagające jego działania
